Autor Wątek: Flevo REBIRTH! Czyli powrót do odpowiedniego poziomu...  (Przeczytany 1665 razy)

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
Odp: Flevo REBIRTH! Czyli powrót do odpowiedniego poziomu...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 12, 2018, 07:16:15 am »
Upgrade:
Jak już wiecie Pan rzeczoznawca miał wpaść 11 lipca na 19 zobaczyć moje biedne uszkodzone maleństwo. Około 19:30 napisałem smsa do niego - o której się mogę go spodziewać, Pan odpisał mi że jest na zwolnieniu lekarskim i przekazał sprawę dyspozytorowi i w ciągu 2 dni skontaktuje się ze mną inny rzeczoznawca, żeby się na wizytę umówić. Mam przykre wrażenie, że PZU gra na zwłokę, a zachowanie ich pracowników w mojej ocenie jest naganne - facet nie wiedział że idzie na lekarskie? Nie mógł napisać / zadzwonić wcześniej że go nie będzie? Dopiero po moim kontakcie raczył odpisać, że ma zwolnienie lekarskie? To wszystko już przestaje być zabawne i zaczynam się poważnie wkurzać. Rower stoi już od 10 dni, nie mogę na nim jeździć z powodu ignorancji i złej woli ludzi, którzy swoją pracę traktują co najmniej niepoważnie.
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 12, 2018, 08:33:55 am »
Rower stoi już od 10 dni, nie mogę na nim jeździć z powodu ignorancji i złej woli ludzi, którzy swoją pracę traktują co najmniej niepoważnie.
Coś czuję ze do końca życia będziesz żył z odszkodowania... ;)
Już bym poszukiwał firm hien karmiących się wyszarpywaniem odszkodowań od biednych ubezpieczycieli... ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

DeVilio

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2018, 09:15:42 am »
Update: Po wielu telefonach dnia 14 lipca dowiedziałem się od babki, że następna obdukcja zwłok mojego biednego flevo odbędzie się dnia 17 lipca o godzinie niewiadomej, będzie przeprowadzana przez osobnika niewiadomego bo jeszcze nie został mi przydzielony nowy rzeczoznawca. O ile facet dojedzie i go meteoryt po drodze nie ustrzeli, ufo nie porwie, nie rozszarpie po drodze chiuaua z piekła rodem - dam znać jutro wieczorem co wyszło z oględzin. Zrobić muszę na pewno trzy rzeczy żeby w ogóle móc myśleć o dalszej jeździe - oba koła, kierownicę i manetki - bez tego nie pojedzie, a obawiam się o łączenie na zawiasie - jest luz, a luzu nie było. :(
Flevo Racer

DeVilio

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2018, 02:39:09 pm »
Update: Wizyta umówiona na jurto na 19:00. Trzymajcie kciuki.
Flevo Racer

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2018, 05:12:27 pm »
O ile facet dojedzie i go meteoryt po drodze nie ustrzeli, ufo nie porwie, nie rozszarpie po drodze chiuaua z piekła rodem
Spoko kolo znajdzie pytona tygrysiego i zaraz potem dotrze do Ciebie ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro