Autor Wątek: Maciej K  (Przeczytany 24496 razy)

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2017, 11:14:10 pm »
panie mgr.inż. LowRider w twoich ostatnich dwóch postach zdecydowanie się zapędziłeś chwaląc się jak jesteś wielce wykształcony i używając obraźliwych tekstów niestety potwierdziłeś teorię wcześniej przytoczoną przez M.Kaczmarka -"Chamstwo to zachowanie charakterystyczne dla chama, czyli ordynarność, grubiaństwo, nieokrzesanie. Dzisiejszy cham to często człowiek wykształcony, ale ordynarny i niekulturalny. Taki człowiek zachowuje się niewłaściwie, obrażając innych ludzi swoją postawą, gestami i słowami."
Temat i cała dyskusja zdecydowanie wykracza poza tematykę forum i mówiąc delikatnie zaczyna mnie męczyć dla chętnych dyskutować na inne tematy niż forumowe istnieje opcja priv i proszę z niej korzystać.

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2017, 11:16:34 pm »
to nie było chwalenie, napisałem to jako blokadę dla tego niedowartościowanego człowieka, bo wydaje mu się, że Nobla powinien dostać co najmniej ze 4 razy. Większego pyszałka nie znałem wcześniej.
Pisał Maciej K, że mam za mało lektury, więc napisałem, że jestem chętny do rozmowy na tak realne mu tematy, to zaczął pisać o śpiewaniu.

Nie chwalę się i nie muszę się z tego tłumaczyć, nie ja zacząłem ironizowanie o moim nieuctwie kolego toudi333, więc proszę sprawdzić kolejność wymądrzania, jak to nazwałeś.

Nagle Maciej K zrezygnował z polemiki i pisze jakieś farmazony...

Więc proszę wytłumaczyć koledze Maciejowi K, żeby przestał obrażać innych a wszystko ucichnie.

Ile razy można człowiekowi powtarzać?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 11:27:59 pm wysłana przez LowRider »

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 716
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:46:01 am »
Panie mgr.inż.Low Rider...Czy Ty kontrolujesz to co piszesz? 
Najpierw pytasz: "Chcesz podyskutować na tematy muzyczne? może coś zagrasz? ". Ja odpowiadam, że także jestem umuzykalniony i że w tej branży pracowałem.
Ty na to wściekle; "teraz, jak już nie masz się czego czepić to piszesz o śpiewaniu... "
Co z Tobą nie tak???
Czytając Twoje teksty dochodzę do wniosku, iż dobrze się stało, że na mgr. skończyłeś.
Bo jeśli ja, prosty technik słów obraźliwych w stosunku do rozmówców nie używam, Ty zaś jako mgr. używasz dość łagodnych typu świnia,  stary, głupi, to idąc tym śladem strach pomyśleć jakie epitety by tu fruwały, gdybyś dr. został.
O profesurze nie wspominając.
Chwalisz się wiedzą na temat rachunku różniczkowego, całkowego, mechaniki kwantowej, chemii czy dziedzin pokrewnych, także i wiedzą na temat krzemu, tranzystorów bipolarnych i unipolarnych, może na temat zjawiska indukcji elektromagnetycznej... itd., a jednocześnie w średniowieczne bajki i zabobony wierzysz.
Czy to normalne?
W tajemnicy powiem Tobie, że dzieci nie przynosi bocian, ani nie powstają w tajemnym ogrodzie POD  SERCEM (sic!).
Powstają w wyniku zapłodnienia męskim nasieniem, zaś zapłodnione komórki dorastają w macicy kobiety.
I pamiętaj, że Ty jak i wszystkie dzieci tego świata urodziłeś się ATEISTĄ.
Dopiero wciskanie ciemnot przez najbliższych, a potem szamanów sprawia, że ludzie dorastając w różne bajdy wierzyć zaczynają.
Napisałeś; "Pisał Maciej K, że mam za mało lektury, ".
To wręcz żałosne, że jako człek niby wykształcony nie wyczaiłeś o jakie lektury mi chodzi.

Toudi 333...Nie masz racji pisząc; "Temat i cała dyskusja zdecydowanie wykracza poza tematykę forum i mówiąc delikatnie zaczyna mnie męczyć"...
Forum dotyczy pojazdów poruszających się po drogach publicznych.
"Kultura" na naszych drogach jest znana. Wszechobecne są chamstwo i dzika agresja.

Tu rozmawiamy o kulturze, której prawdziwie polską wersję objawia nam pan. mgr. Low Rider.
Czy czytając co on wypisuje wyobrażasz sobie niechcący ZAJECHAĆ  MU drogę, gdy nabuzowany pędzi swoim np. Raptobikiem lub gdy wściekły wraca autem z pracy?
Jeśli przy tej swojej specyficznej "kulturze" jest jeszcze duży i silny, to przyznasz że strach się bać.
Lufa i szukanie zębów.
Uważam, że objawy  takiej "kultury" powinny być temperowane piętnowane. 
I tu na forum także.
Jest nas niewielu i jeśli taką magisterską "kulturę" zaczniemy tu na forum tolerować, a innym użytkownikom polskich dróg okazywać,  to dobrze nie będzie.
I DZIĘKI, żeś jako jeden z nielicznych chamskie prostactwo pana mgr. dojrzał i skomentował.
Pomyśl co trzeba mieć pod deklem żeby na (dozwoloną) ironię pomstować i krytykować, zaś obraźliwe epitety
za poprawność forumową uznawać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 09:51:23 am wysłana przez Maciej K »

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:22:21 pm »
Wiecie co, czytam tą waszą "wojenkę" od jakiegoś czasu i pozwólcie że się wtrącę:
Wkurza was kwiecistość mowy Pana Macieja K. - wchodzicie z nim w niepotrzebną polemikę używając do tego niewybrednych słów, stosujecie osobiste wycieczki, nazywacie go niekulturalnym jednocześnie mówiąc o nim że jest głupi. Zauważyliście w tym wszystkim całkiem mocny smród hipokryzji?

Panie Macieju K. - niektórzy ludzie nie lubią tak mocno kwiecistej mowy, porównań, milionów epitetów, półsłówek, niedomówień. Może lepiej czasami lepiej jest się ugryźć w klawiaturę niż napisać kolejne wypracowania w stylu "Dopiero wciskanie ciemnot przez najbliższych, a potem szamanów sprawia, że ludzie dorastając w różne bajdy wierzyć zaczynają" - brzmi to jak kościelne kazanie, tylko z jakiego kościoła? ;)

W mojej ocenie i opinii winni jesteście wszyscy, każdy po równo. Przeczytałem większość wątku "Jeżdżę VM..." i zauważyłem jedynie to że Maciej K. nie rozpoczął czepiania się. On po prostu tak pisze w taki sposób, kwiecisty, używając prawie wierszowanej składni zdania, niby staropolskiego stylu itd. Sam miałem zatargi z jednym z użytkowników tego forum i nagle jest spokój, dlaczego? Bo odpuściłem i nie wdaję się w niepotrzebne utarczki słowne z kimś z kim nie mam wspólnego tematu.

Powinniście oceniać sprzęt a nie człowieka czy jego upodobania. Jeżeli ktoś zbuduje poziomy monocykl to też będzie wojna bo jak można na tym jeździć? :) skoro komuś się podoba takie rozwiązanie a nie inne to co wam do tego? Możecie ocenić konstrukcje, zapytać o realne wady (skoro nie jeździliście to po co się wypowiadać o wadach, które wam się wydaje że są? mówię o parujących szybach np.). Po jakiego diabła wchodzicie personalnie na człowieka w stylu: "trzeba być XXX żeby jeździć XXX" - po jaką cholerę? Może dajcie sobie spokój bo w tym przypadku wszyscy są winni praktycznie po równo.
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:42:09 pm »
Możecie ocenić konstrukcje, zapytać o realne wady (skoro nie jeździliście to po co się wypowiadać o wadach, które wam się wydaje że są? mówię o parujących szybach np.).

To mamy pytać o te wady, czy nie?



Masz rację, nie jechałem (kilka metrów po trawniku w Rogalinku się nie liczy). Tylko od tamtego zlotu przejechałem ileś tam kilometrów na innych rowerach i pewne wątpliwości chyba mi wolno mieć. Zapytałem, odpowiedź dostałem.
Chyba nie sugerujesz, że powinniśmy tu na Forun stworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji i chwalenia wszystkiego, co ktoś wymyśli, zbuduje, czy jakieś super fotki wrzuci z internetu?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:42:45 pm »
Jakiś error się tu zrobił i dwa posty koło siebie.]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 03:49:52 pm wysłana przez hansglopke »
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 716
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:03:07 pm »
No wreszcie kolejny głos rozsądku. De Vilio dzięki.
Ale do rzeczy.
Sprawy techniczne Ciebie interesujące opiszę w "Jeżdżę VM".
Tu w dziale "Różności" chciałbym kontynuować dalej kwestię KULTURY czy jak to sam De Vilio nazwałeś "wojenki:".
De Vilio... Mimo "tak mocno kwiecistej mowy" i Twego zaangażowania, "milionów epitetów, półsłówek, niedomówień" jak piszesz  NIGDY NIE  UPRAWIAŁEM!!!. Przeczytaj cały wątek dokładnie. Ja piszę i wyjaśniam wszelkie kwestie dość precyzyjnie. Przynajmniej dla ludzi myślących.
To co mnie najbardziej w tej forumowej "wojence" przeraża, to poczucie humoru tych moich "przeciwników".

Ja pochodzę z innej epoki (pisali tu, że jestem specem starej daty i mają rację).
Epoki twórczego i radosnego E. Gierka.  Hans i kilku z tego forum pamięta ją najpewniej.
Robiło się jaja, kawały (o moich mógłbym książkę napisać), nikt się nie oburzał i nie obrażał.
Raz przegiąłem,  na częściowo oświetlonej klatce schodowej - snop światła z bloku sąsiedniego padał na dolną część ciała - dość dobrze zrobioną kukłę wisielca wieszając.
Sąsiadka w wieku rozrodczym, wracająca z imprezy (ok.24.00) narżnęła w gacie i o mało się nie przekręciła.
To były cudowne czasy (choć obecnie na "patriotycznych wykładach" wmawia się młodym, iż to komusze  zniewolenie  było), ludzie byli pogodni, bimber się pędziło, piło i tak odrażających kłótni jak tu - na tym forum - czy gdzie indziej nie było.

Czy wyobrażasz sobie Hans sytuację w której majster na budowie wysyła któregoś z tych moich wrogów - jako ucznia - do kierownika budowy po wiaderko prądu??? Ha!Ha! Ha!,
Sprawa wylądowałaby w sądzie za obrazę ludzkiej godności czy czegoś w tym guście.
No cóż.  25 lat religii (darmowej wg. Glempa. Chłe. Chłe. Chłe.. Tylko 1400 mln w zeszłym roku) w szkołach zrobiło swoje.

Jesteśmy obecnie narodem obrzydliwych, nadętych ponuraków z poczuciem humoru jak u rodzącej wielbłądzicy.
Moi oponenci, MŁODZI LUDZIE!!! jeżdżący na poziomych rowerach, walczący zajadle tutaj ze mną,
przypominają mi ponurych, nabzdyczonych i napompowanych  swą  WYJĄTKOWOŚCIĄ członków jakiejś obrzydliwej sekty, w której ironia czy kpina pod karą głodówki czy lewatywy z octu są ZAKAZANE!!!
Członków sekty, w której innych członków swoje kopyta reklamujących należy chwalić i wielbić.
Kto tego nie czyni von!!!
To jest odrażający i ponury KOSZMAR!!!
Ale jeśli od 25 lat rządzi tu ta ponura religia ze starożytną szubienicą jako totemem i z historią obarczoną śmiercią  milionów inaczej myślących ofiar, to czego się spodziewać?

Ja osobiście cieszę się, że w ostatnią sobotę meldując, iż Szabas świętuję oraz zdradzając przy tym moje żydowskie pochodzenie  na tym forum nie wyczytałem:   "Mosiek spadaj, parchaty Żydzie czy Jude raus z tego forum".
Dzięki Wam wrogowie moi za tę wspaniałomyślność.
Wniosek?
Jesteśmy narodem tolerancyjnym i wszelcy patrioci B,H,O kochający klaty dla Orderów Tolerancji wyprężać mogą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 08:49:47 am wysłana przez Maciej K »

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2017, 11:26:16 am »
No i wykarmiliśmy. Rozrósł się, zhardział, zaczyna być nieobliczalny. Temat "zlotowy" to kolejny skażony wątek. O ile nazywanie kogoś garbatą pijaczką jest podłe i nikczemne (temat z VM), o tyle ujawnianie prywatnych wiadomości na forum... w każdym innym miejscu byłby ban.

 
Kolego M. - popolitykowałeś, uczucia religijne forumowiczów obraziłeś skutecznie. Może teraz, jak przystało na kulturalnego dysputanta, dorzuć coś o wychowaniu dzieci. Będziesz miał odfajkowane wszystkie punkty.

Kolego 3x3..Możemy o dzieciach pogadać, ale najlepiej tych z in vitro

Są trzy tematy, których normalny, kulturalny człowiek nie porusza w towarzystwie (te w powyższych cytatach). Może ja się nie znam, ale obraza wartości i uczuć religijnych podpada pod paragraf.

Powtórzę za moim pierwszym postem w tym temacie - nie dajmy skazić całego forum.

vrc46

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 32
  • Dzień bez uśmiechu to dzień stracony
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2017, 05:00:37 pm »
Witam morze nie na temat ale prosze o wskazanie kraju oprócz Polski który w kodeksie karnym ma paragraf o ściganie uczuć religijnych  ;D
Tylko krowa nie zmienia poglądów,pozdrawiam
                                                             Marian

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2017, 05:15:33 pm »
 :P


A wracając do treści pytania- prosz...

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 716
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 08, 2017, 08:02:35 pm »
Czytam i nie wierzę.
Czy tu piszą ludzie dorośli i na umyśle zdrowi czy też wygłupia się grupka uciekinierów z ośrodka dla ludzi
z niepełnosprawnością intelektualną???
Dziwicie się potem, że ostrych sformułowań używam, ale jak przy tak debilnych tekstach zachować spokój???

Ja napisałem (Jeżdżę VM), że w czasie deszczu garbatą pijaczkę do wycierania szyby zatrudniam. Co zabronionym nie jest.
Tu zaś 3x3 bredzi; "O ile nazywanie kogoś garbatą pijaczką jest podłe i nikczemne (temat z VM), o tyle ujawnianie prywatnych wiadomości na forum... w każdym innym miejscu byłby ban".
Ogarnij się chłopie i napisz KOGO garbatą pijaczką nazwałem i jakież to PRYWATNE!!! wiadomości ujawniłem???
Napisz też dlaczegóż to o dzieciach z in vitro rozmawiać nie wypada i W JAKI SPOSÓB  i  CZYJE!!! uczucia religijne obraziłem?
 vrc pyta o kraj w którym karze się za obrazę uczuć religijnych, tomo zaś uczenie podtyka mu kraje w których karze się za bluźnierstwo. Nie wiem czy mam rację, ale między tymi pojęciami jest spora różnica.

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2017, 10:17:32 am »
A było tak spokojnie w tym temacie... widzę że lubicie się pacać po twarzach jak tylko możecie, a szkoda. Może przestańcie sobie wytykać rzeczy istniejące i nieistniejące, kto kogo i kiedy obraził (Maciej K faktycznie pisał o garbatej pijaczce w odniesieniu o wycieraniu szyb...)

Maciej K - w mojej ocenie powinieneś powstrzymać się od wykrzykiwania za każdym razem swoich opinii odnośnie religii chrześcijańskiej, bo po co? Co to da? Poglądy religijne są jak penis, każdy facet ma, ale chwalenie się tym publicznie nie jest dobrze odbierane ;)

Co do reszty - bawi was ta nagonka? Wy atakujecie - Maciej się broni - wy atakujecie jeszcze mocniej. Dajcie sobie wszyscy spokój i tyle.
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2017, 12:30:15 pm »
Jak to Maciej pisał wcześniej kolejny głos rozsądku DeVilio  ;)
Dajcie spokój piszcie na tematy dotyczące forum bo tylko one interesują nas wszystkich i będzie porządek. Jak jeden się wyłamie to po co następni idą tą drogą i nakrecają się aż do agresji.

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 716
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2017, 08:38:20 pm »
Mociumpel...Dzięki za kulturalną wypowiedź (w wątku Zlot poziomy 2018) i sympatii mi okazanie.
Aby tam nie mieszać odpowiem tu.
Szacun też za odwagę, gdyż okazanie sympatii wrogowi tak zawziętych dyskutantów na pewno jej wymagało.
Mam nadzieję, że na zlocie z ostracyzmem się nie spotkasz i oklepu ze strony moich wrogów nie zbierzesz.
Ale do rzeczy.
 Łaska w języku potocznym to wyświadczenie komuś przysługi, lub zrobienie dobrego czynu, którego nie miało się obowiązku spełnić. Religijną wersję łaski pominę.
Low Rider pisząc;  "wielu mnie namawia, żebym nie rezygnował ze zlotu, pomyślę..." tak właśnie się zachowuje, jakby zlot  organizując łaskę Wam czynił.
W innym znaczeniu łaska, to nazwa łasicy. Małego drapieżnika z rodziny łasicowatych.
I właśnie to małe zwierzątko płci żeńskiej zostało przez kocura zgwałcone (tudzież za obopólną zgodą wychędożone). Podczas kociej ejakulacji (wytrysku nasienia -  to info dla tych z ośrodka) troszkę samiczkę- łasiczkę rozerwało.
(Np. podczas próby skrzyżowania jamniczki z koniem przy wytrysku jamniczce łeb urwało).
Nie pojmuję dlaczego żeś to łasiczo-kocie współżycie z LowRiderem skojarzył?  Myślę, że fantazja Cię poniosła.
Ja pisząc (W tajemnicy podpowiem Tobie. Jego). Kota na myśli miałem.
Ani przez ułamek sekundy o Lowie  nie pomyślałem.
Wychowałem się bowiem w czasach, gdy leżących się nie kopało.
I to mi pozostało do dziś.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2017, 08:40:23 pm wysłana przez Maciej K »

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 716
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2017, 10:10:17 pm »
De Vilio i toudi333... Ta dyskusja w dziale "Różności" się odbywa, a więc o różnych różnościach dyskutować możemy.
Wnioskuję, że równie dobrze o poziomym jabłeczniku (smaczny pewnie)), wielbłądzich upławach
(poślizgnąć się można) czy też hemoroidach (przeszkadzają i bolą) dyskusję odbywać możemy.
Kto nie chce czytać nie musi, a hemoroidy i tak w jeździe (nawet poziomej) przeszkadzać będą.

Ponieważ temat nosi tytuł "Maciej K." i mnie dotyczy, a jestem - jak wiecie - w czterech wątkach (Jeżdżę VM, Który to, Zlot 2018 i tu) prymitywnie i nieudolnie atakowany, więc mam prawo i OBOWIĄZEK! się bronić.
Obliwion naiwnie prywatne rozmowy zaproponował.
Ktoś na mnie publicznie bluzga, a ja mam prywatnie to załatwiać i z jełopem się użerać. Zabawne.

IncO na zasadzie kopiuj-wklej idiotą mnie określa, kulturę poziomowo-forumową zachowując jak najbardziej.

Dziewiątka (3x3) zachowuje się tak jakby lekarza nie słuchał, leków nie brał i niekontrolowane głupoty wypisuje.

Wielebny LowR. najpierw prowokuje zaś potem się na mój antyklerykalizm użala.
Wniosek? Lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisałeś; "w mojej ocenie powinieneś powstrzymać się od wykrzykiwania za każdym (każdym??? Chłe. Chłe. Chłe)
razem swoich opinii odnośnie religii chrześcijańskiej, bo po co? Co to da??".
Przypomnę.
Religijnie zacząłem, pracownikowi odpowiadając (Jeżdżę VM str. 3); "Pracowniku...Jeśli idzie o Kamila, to znowu walnąłeś klocka jak proboszcz po dożynkach".
Mogłem oczywiście strażaka, rolnika czy policjanta przytoczyć, ale jak obaj wiemy oni na nadwagę raczej nie cierpią.
Sutannowi zaś w ogromnej większości wyglądają tak jakby obżarstwo i biesiadowanie ich głównym zajęciem było.
W związku z czym ich biesiadne kupy (klocki) za przysłowiowe uchodzić mogą. Prawda?

Na str. 9 (Jeżdżę VM) ZNOWU!!! "uczucia religijne" forumowiczów zaatakowałem pisząc; "Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że TY jak i kilku innych z tego forum reprezentujecie oddziały szturmowe wyznawców Rydzyka i PiS, mające za zadanie torpedowanie wszelkich nowości czy inności jakie na rynku się pojawiają.
Albowiem wg Rydzopisów Polska cichcem acz konsekwentnie ku średniowieczu dążyć powinna.
Do złotych czasów kościelnego panowania".

I wtedy po raz  pierwszy  LowRider zaatakował pisząc; "A dlaczego zawsze (skąd to zawsze?) jak się ktoś z czymś nie zgadza to od razu bijesz w ten dzwon, że PiS zły czy O. Rydzyk? Zawsze masz ten sam odnośnik? Kościół? Nawet jeśli nie zgadza się niesłusznie to uderzasz w te tony."  No i się religijnie zaczęło.
Mnie tylko od lat nurtuje, co biznesmen Rydzyk i jego Sturmkommando z religią i kościołem coś wspólnego mają?

Cztery dni później (28.11.) w wątku "Maciej K." LowRider pisze; "O Kościele napisałem celowo, żeby zobaczyć, czy jednak będzie spokój, czy będzie się sączył jad w moim kierunku. I nie pomyliłem się. Toż przecież taki zacofany jestem... przez ten cholerny Kościół..."
I co się okazuje?
Że to ja, Maciej K. religijną wojnę zacząłem.
Czy nie widzisz, że moi przeciwnicy zachowują się podobnie jak warszawscy, przedwojenni złodzieje.
Uciekali przed goniącymi ich ludźmi drąc mordy; "Łapać złodzieja!!!"
Czy nie uważasz, że moi rozmówcy postępują tak samo?

De Vilio...Ładnie pouczasz, ale bądź też i konsekwentny.
W wątku Jeżdżę VM zadałeś pytania pojazdu tyczące. Częściowo odpowiedziałem, a Ty cisza.
Przestał interesować?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2017, 10:27:50 pm wysłana przez Maciej K »