Autor Wątek: Maciej K  (Przeczytany 8966 razy)

LowRider

• wyczynowiec na poziomie
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 17, 2017, 08:07:39 pm »
OK. Ja mam doświadczenie takie jakie mam z forum. Przykre, wredne i tyle.

Maciej K

« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 18, 2017, 09:52:32 am »

To smutne LowRiderze co piszesz, ale jakim człowiekiem jesteś, takie i doświadczenia zbierasz.
To, że uważasz się za człowieka lepszego sortu nie powinno uprawniać Cię do pisania tekstu typu; "Zakończmy temat Macieja K."
Nie wiem czy zauważyłeś, ale tytuł tego wątku brzmi "Maciej K."

zbiegusek

• kolarz na poziomie
  • http://www.zbychewka.pl
    • Pracownia ceramiki ZBYCHEWKA
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 18, 2017, 09:59:47 am »
raf71 nie neguje tego co widziałeś ale prawda jest taka że ludzie wyrażający swoje często radykalne opinie w internecie maja podświadome poczucie anonimowości i  pozwalają sobie na wypowiedzi w tonie i stylu na jakie w bezpośrednim kontakcie  twarzą w twarz  nigdy  by sobie nie pozwolili względem rozmówcy.
Khmm... Kto jest bardziej anonimowy w naszym kawałku internetu: Maciej K (którego nazwisko wszyscy chyba znają?) czy LowRider? :P
--
Pozdrrrawiam serrrdecznie!
zbYszek

storm

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:03:30 pm »
Khmm... Kto jest bardziej anonimowy w naszym kawałku internetu: Maciej K (którego nazwisko wszyscy chyba znają?) czy LowRider? :P

Khmmm... Kto jest bardziej wqrw...jący? LowRider, chcący zorganizować Zlot Rowerów Poziomych, czy jakiś maciejk, który uważa się za nowego Stwórcę każdego roweru poziomego, który obraża innych i to Forum zamienia w swój własny chlewik?

Inc0

« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 18, 2017, 01:34:38 pm »
Trudno mi się zgodzić w wielu rzeczach z obiektem radosnej twórczości lub jak kto woli tematem przewodnim w tym temacie ale widzę że MaciejK ma w jednym racje... czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną części forumowiczów. Bycie "anonimowym w internecie"  a mieć "podświadome poczucie anonimowości w internecie" to dwie różne sprawy tak naprawdę nikt nie jest anonimowy w sieci ( no może z wyjątkiem hakerów i im podobnych)a porównanie ników forumowych który jest bardziej anonimowy jest co najmniej kuriozalne.  Kontakt za pośrednictwem internetu właśnie dzięki temu pośrednictwu i wynikającemu z niego braku kontaktu bezpośredniego z rozmówcą/adwersarzem sprawia że ludzie zachowują się tak jak to napisałem w poprzednim moim wpisie i sam z siebie nik nieważne jak bardzo jest abstrakcyjny, czy odwrotnie nik= dane osobowe nie zmienia tego.

To smutne LowRiderze co piszesz, ale jakim człowiekiem jesteś, takie i doświadczenia zbierasz.
....
LowRider tak to już jest gdy się ma miękkie serce trzeba miec twarde 4litery.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 02:00:29 pm wysłana przez Inc0 »
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

LowRider

« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 18, 2017, 02:05:33 pm »
Odwracasz kota ogonem Macieju K. Nie uważam się ani za lepszego ani jakiegokolwiek. Nie będę się udzielał już i babrał w błocie. Tyle. Żegnam ten wątek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2017, 07:05:08 pm wysłana przez LowRider »

aligatorpoczta

« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 18, 2017, 06:37:48 pm »
Ja tylko raz poprosiłem MK o radę "u źródła fachowej wiedzy" ale jak dostałem odpowiedź od MK to mi się odechciało pytać,to na tyle.
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 18, 2017, 08:52:18 pm »
Z góry, wszystkich w tym wątku pozdrawiam i wszystkim, tu dyskutującym, dziękuję.
Mało czytam ale tym tematem się zaczytuję wręcz i widzę ogromną pasję - drugą, po poziomkach. To niesamowite, że są ludzie, którzy forsują swój tok myślenia - mimo, że myślą tak samo, tylko inaczej składają zdania - bo, do jakiegoś czasu robiłem to samo a teraz, jak mówi chińskie przysłowie "gdy nie masz niczego do ofiarowania ofiaruj uśmiech";)))

Ps.Inne chińskie przysłowie "wszyscy ludzie są mądrzy, jedni przedtem inni potem";)))

storm

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 19, 2017, 01:13:20 pm »
Ps.Inne chińskie przysłowie "wszyscy ludzie są mądrzy, jedni przedtem inni potem";)))

Patrząc na osobę wymienioną w tytule wątku, dodałbym jeszcze: "...a niektóre nigdy.".

Maciej K

« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 21, 2017, 10:30:35 am »
Do Low Rider... Uważam, że Twój ostatni wpis;"Nie uważam się ani za lepszego ani jakiegokolwiek" ździebko obłudą cuchnie, a Twoja "Pokora" i "Skromność" budzą we mnie Przerażenie i Strach.
(Proponuję, abyś wszystkie swoje posty przeczytał i jakieś wnioski na przyszłość wyciągnął)
Skoro ja podawszy swoje imię, nazwisko, nr.tel., adres mailowy i adres firmy wg forumowego psychologa IncO gdzieś podświadomie czuję się anonimowy, to co dopiero Ty z tą Twoją "nie lepszością"?

Zrobiłeś oficjalne wyznanie wiary (w tę najlepszą z religii) i w obronie personelu naziemnego Stwórcy ("odwal się od kościoła") religii tejże bohatersko stanąłeś, więc wniosek - idąc tokiem rozumowania IncO - nasuwa się jeden.

JESTEŚ  LEPSZY, albowiem gdy Stwórca za stosowne uzna powołać Cię przed oblicze swoje, to z racji swojej wiary,
swoich zachowań i po uiszczeniu odpowiednich opłat pośmiertnych (personelowi Stwórcy) przez Twoich bliskich,
znajdziesz się w katolickim niebie i przez całą wieczność katolickich rozkoszy niebiańskich zażywać będziesz.
(Nawet gdybyś po pijaku ślepą babcię na pasach poziomcem rozjechał)
W przeciwieństwie do wszelkich innowierców, ateistów, wegetarian, rolkarzy, karateków i innych parchów, którzy z racji niewiary swej ognia piekielnego dostąpią.

Storm...Wciąż powtarzasz jaki to ja wqrw...ący jestem.  A spójrz no Ty w lustro.
Od ponad trzech tygodni proszę Ciebie i innych o podanie przykładów mojego chamstwa i ludzi OBRAŻANIA!!!.
Zachowaj się wreszcie jak dojrzały chłopiec i podaj je w końcu.
Czy ja zabraniam LowRiderowi robić zlot???
Ba! Duchowo go nawet wspieram, odpowiednie modły wznosząc.
Równie dobrze  mógłbym napisać, że WY też mnie wqrw...cie, bo od miesiąca chcę pontonem na wyspy Mtonga popłynąć,
aby miesiączkowanie krabów różowo ogonnych obserwować i nie mogę bo  wciąż muszę pisać, aby niekumatym forumowiczom tłumaczyć to co już napisałem.

Panie krokodylu lub aligatorze...Uprzejmie Panu odpowiedziałem, jeszcze uprzejmiej o PRZYKŁADY mojego chamstwa i ludzi poniżania prosząc ("Jeżdżę VM".21.11.str.7). I znów cisza.

To wzruszające, że nasz spec od spraw cuchnących (3x3) temat z moją osobą związany sam zakłada i jednocześnie
gó...m i latryną go nazywa czym niewątpliwie na WYŻYNY  Poziomej Kultury Forumowej (PKF) się wznosi.
Zachwyca mnie też bogactwo treści i słów w wątku "Poziomy BRELOK" zawarte.
Pozostaje czekać na poziomie skarpetki, bransoletki, koszulki czy majtki.
Tych imponderabiliów tej Waszej Poziomej Kultury  tym razem ja nie ogarniam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 10:38:13 am wysłana przez Maciej K »

Mociumpel

« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 21, 2017, 01:17:24 pm »
Drogi Macieju, wymagasz od aligatorpoczta wskazania konkretnych przykładów chamstwa Twojego wobec innych - nie jestem tak współczulny w temacie wiary bo choć wierzącym jest to wiem jak trudno nawet przyzwoitym księżom dochować podstawowych prawd wiary (a to popijają a to dziewczynki na boku mają a to klną jak przysłowiowe szewce, o pokusie na cudze pieniądze w kopertach dużej nie wspomnę - normalne na obecne czasy ludzkie potrzeby i odruchy) a co dopiero ludziom mniejszej pokory i wiary w Tego Tam.
Problem z Twoimi docinkami jest taki, że jak rzep upierdliwy, w sposób złośliwy, komentujesz cudze uczucia, odczucia, nie wyzywając w bezpośredni sposób o ujów i urew - w skryty sposób przemycasz złowrogie, wyznającym inne wartości treści przeciwne i obelżywe - niby nic nie mówisz, a jednak odczuwanie TEGO NICA jak sam spostrzegłeś wytykając niezrozumienie Twoich światłych przekazów, jest jednoznaczne - kpisz i drwisz skrycie, ukrywając pod fałszywym niby a nie złośliwym komentarzem mocno irytujące innych nieakceptowalne wartości, ba nawet gdy już zostaną one uznane za "no niech mu będzie" to wbijasz szpilę głębiej kolejnym komentarzem w ten niby subtelny zawoalowany anegdotem o łasicach i kunach co to dobrze innym robią, czy przypisem miejscowym co to go nikt poza Tobą nie chce zrozumieć i być pozytywne odebrany.
Na koniec swoich uwag zwracasz uwagę na język, sposób i słowotok tych którzy w INNYM TEMACIE pitoląc se o brelokach wymieniają myśli jak w dobrze zgranym kółku wzajemnej adoracji czując się w nim wygodnie, godnie i bezpiecznie. Pytam - po co robisz wycieczki złośliwe w temat niezwiązany zupełnie z tym o czym gadacie tutaj? - zachowujesz się jak stara zgorzkniała zjadliwa baba, której w życiu nic nie wyszło, żaden chłop nie dogodził i nie wychędożył należycie przez co teraz wieku starczym spoglądając zza firany na udane życie sąsiadów pisze kolejny donos gdziekolwiek byle dopiec bo jej źle i niedobrze więc niechaj i inni mają tak samo.
Co Cie obchodzi szczęście posiadania breloka, gaci czy skarpet w kolorze własnej poziomki? To tez są ludzie a taką drwiącą wycieczką słowna czynisz im krzywdę - Tobie brelok niepotrzebny ale im może jak najbardziej - w ten sposób w sposób celowy? sam sobie nabierasz jak mówi przypis "jak dziad w torbę" od tych którzy ni w pięść ni w nogę nagle zostali wmieszani w Twoje "historyje pomocnicze podkreślne".
Twoje mitongi też Cie kiedyś znienawidzą i obleją jakim smrodem za nadużywanie ich obecności wśrów gaci poziomkowej nadaremno ...
Mimo neutralnej życzliwości mojej ku Tobie widzę, że sam sobie grabisz opinie złe i niezbyt pochlebne bo wedle starych chińskich słów - "co se wyplujesz to zjesz".
Skoro inni nie za bardzo trawią Twoja obecność w tej gobliniej postaci to spuść nieco pary i skomentuj bardziej neutralnie nie używając przy tym do podsycania swoich skrytych, wykoślawionych i niezrozumiałych idei jeszcze bardziej niezrozumiałych przeinaczonych półprawd  i przysłów miejscowych.

PS. Widzę paskudny wpis Lowrajdera poniżej - smutno mi się robi ...
Dopowiem jedynie - Macieju Drogi skoro: "Tych imponderabiliów tej Waszej Poziomej Kultury  tym razem ja nie ogarniam" to po co wcinasz swoje myśli przebrzmiałe, dużej części z nas wadzące i cuchnące smrodem dwulicowych słów?
Może powinieneś jednak udzielać się na jakimś bardziej "yntelygenckim" miejscowym forum gdzie Twoje mocno nabrzmiałe, złote myśli w kwiecie Tobie podobnych niezapominajków docenione zostałyby przytulaśnym różowym cmokiem zrozumienia?
Doprowadzasz ludzi do szału, cieszysz się przy tym jak brzdąc, któremu udało się wsadzić w szprychy kolegi badyl, nie rozumiejąc że szkody wprowadzasz niczym słoń w porcelany składzie.
Ty taki rozkoszny rozumiejący jako Jedyny swoje zmechacone czasem myśli nie rozumiesz innych?, tak bardzo w sobie zadufany jednak jesteś czy po prostu jedzie tu kmiotem co samozwańczym "yntelygentem" się mieni gdzie prawdziwie słoma z każdego włókna wora  wyrasta?
Przemyśl dlaczego duża część poziomali mówi NIE Twoim "myślowym kiełbaskom" - gdzie jedna opinia nie boli tam 10 czyni prawdą to czego nie chcesz zobaczyć? złotousty wielebny cichociemny człowieku z Kalisza?
Przeraża mnie to co sie dzieje na forum - żeby kilka osób stwierdziło wprost żeś osobą niepożądaną, a Ty dalej w zaparte jak zdarta płyta że to MY Cie nie rozumiemy ...niestety to TY nie rozumiesz nas .. to jest problem Drogi Macieju ...
Przykro mi to mówić bo rzadko tak mam - nie lubię Ciebie takiego w internecie - może w realu, ale tu nie zrozumiem Cię ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 03:36:15 pm wysłana przez Mociumpel »

LowRider

« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 21, 2017, 03:03:49 pm »
Wypowiedź na żenującym poziomie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 09:46:56 pm wysłana przez jarek_es »

3x3

« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 21, 2017, 05:20:15 pm »
No i Mociumpelu zamieszałeś ostatnim postem.Miałem nie karmić trolla, ale tu odpowiem.
Był czas Mirusiów, potem przyszli Janusze biznesu. Teraz Mieczysław, łódzki uchodźca, miał swoje dwie minuty. Miał - bo jego czas dawno temu minął. I tu zdechł pies i jest pogrzebany. Nie ma go. Od lat nie istnieje. Świat (ten poziomy też) idzie naprzód. Ludziska ćwiczą, czytają, tworzą i są z tego zadowoleni. Nikt jaśnie Mieczysława o zdanie nie pyta...
Forum poziome... Jakoś się kręciło. Stabilnie, sympatycznie, można rzec - kameralnie. I wpada Mieczysław biznesu, zaufany admina, taki co to wszystko mu wolno. Zły na cały świat, bo już nikt go nie klepie po plecach. Podgrzewa atmosferę, oglądalność rośnie. Zgłoszenia jego postów do moderacji lądują w koszu, no bo igrzyska... To nic, że w każdym temacie kupa, jaśnie M. wali w każdym kącie. Nieważne jak, ważne że mówią. Ale ostatnimi czasy "oglądalność" forum znacząco spadła. A jak prezes powie: no wiesz Mieciu, może u ciebie na wsi, ale na moim forum te prostackie zagrywki... skłóciłeś moich poddanych, związki mi tu chcą zakładać... schowaj się w tej wynajętej lepiance z paździocha i przeczekaj. Za parę lat przyjdą nowi, my im pokażemy. Tu jesteś spalony, nikt cię nie lubi.

Ty taki rozkoszny rozumiejący jako Jedyny swoje zmechacone czasem myśli nie rozumiesz innych?, tak bardzo w sobie zadufany jednak jesteś czy po prostu jedzie tu kmiotem co samozwańczym "yntelygentem" się mieni gdzie prawdziwie słoma z każdego włókna wora  wyrasta?
Przemyśl dlaczego duża część poziomali mówi NIE Twoim "myślowym kiełbaskom" - gdzie jedna opinia nie boli tam 10 czyni prawdą to czego nie chcesz zobaczyć? złotousty wielebny cichociemny człowieku z Kalisza?
Przeraża mnie to co sie dzieje na forum - żeby kilka osób stwierdziło wprost żeś osobą niepożądaną, a Ty dalej w zaparte jak zdarta płyta że to MY Cie nie rozumiemy ...niestety to TY nie rozumiesz nas .. to jest problem Drogi Macieju ...
Przykro mi to mówić bo rzadko tak mam - nie lubię Ciebie takiego w internecie - może w realu, ale tu nie zrozumiem Cię ...

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 21, 2017, 07:51:56 pm »
Wypowiedź na żenującym poziomie. Amin edit

Miało go tu nie być....

Tu jesteś spalony, nikt cię nie lubi.

Pisz za siebie.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2017, 09:48:34 pm wysłana przez jarek_es »
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 21, 2017, 07:57:52 pm »
A może by tak popisać o poziomach? Zrobił ktoś coś ciekawego ostatnio?
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)