Autor Wątek: Maciej K  (Przeczytany 24613 razy)

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Maciej K
« dnia: Listopada 28, 2017, 10:27:23 am »
Pomyślałem, że czas "oczyścić" forum ze złych emocji. Dzisiejsza wypowiedź kolegi AGA to głos rozsądku

"odpuście    Pan Maciej ma swój styl i duży zasób wiedzy czasem może dobitnie nazywa pewne rzeczy
takie utarczki niczemu nie służą to forum jest czytane w całym światku poziomym nie tylko w Polsce ale tez za granica
myślę ze pan Maciej o tym wie i powinien trochę delikatniej nazywać pewne sprawy
od pewnego czasu na tym forum największe zainteresowanie budzi  to jak komu dokopać
gdzie się podziały tematy rowerowe i pasja tworzenia tak dziarsko tu opisywana ? ? ?  "

Styl pan M. jakiś może i ma, poziom w rowerze również. Zasobu wiedzy odmówić nie można, jednak sposób jej przekazywania doprowadził do tego, co mamy obecnie. Dla mnie to wygląda jak wyścig - obrazić jak najwięcej forumowiczów w najkrótszym czasie.  "Spieszą się tylko głupcy, którzy wierzą, że gdzieś i po coś można zdążyć." Jak widać, nic dobrego z tego nie wynikło. Duża część forum zasrana (w przenośni i dosłownie) złością i złośliwością. Swoją drogą patrzę z podziwem, jak masa ludzi potrafi się powstrzymać przed nazwaniem rzeczy po imieniu. Bardzo taktowne to forum.
Taka moja propozycja:  jak ktoś ma coś do pana M. - niech zostawi to w tym temacie i nie spuszcza wody. Jak się nazbiera tego odpowiednia ilość, względnie gówno już tak przyschnie, że przestanie zwracać na siebie uwagę, zamówi się taki specjalny sprzęt i posprząta. Nie śmiećmy po wszystkich tematach. Nie róbmy wszędzie szamba. Jedna latryna wystarczy.

 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 10:59:33 am wysłana przez 3x3 »

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2017, 03:49:23 pm »
Pisałem to ze 3 razy. Nikt go nie wyrzuca ani nie blokuje ale niech pisze na tematy rowerowe bez jakichkolwiek przytyków, które nie mają związku z forum. Ktoś może mieć inne zdanie lub nawet się mylić i Maciej K może mieć rację. Dalej to nie jest powód do wyzywania i chamskiego opluwania użytkowników forum. Tak uważam i tak mnie wychowali rodzice i Kościół, którego Maciej K tak nienawidzi. Niech nie wytyka poglądów, tylko niech pisze na temat. O Kościele napisałem celowo, żeby zobaczyć, czy jednak będzie spokój, czy będzie się sączył jad w moim kierunku. I nie pomyliłem się. Toż przecież taki zacofany jestem... przez ten cholerny Kościół...
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2017, 09:49:36 pm wysłana przez LowRider »

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 28, 2017, 07:24:31 pm »
.... Toż przecież taki zacofany jestem... przez ten cholerny Kościół...
...... wszyscy zacofani jesteśmy przez te cholerne rowery ;)
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

storm

  • Gość
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 28, 2017, 09:15:13 pm »
Powiem krótko i dosadnie.
Biorąc pod uwagę zbanowanie Macieja Długosza, który mimo wszystko ludzi nie obrażał tak jak to robi Maciej K - jestem za zbanowaniem tego ostatniego.
Facet świadomie i ewidentnie zamienia każdy swój post w okazję do przysrania komuś, kto napisze coś, z czym Imć Szanowny Maciej K się nie zgadza. A więc - wg Macieja K - należy go opluć, zbesztać, obrazić. No bo jak to tak? Nie wolno mieć swojego zdania! Liczy się tylko zdanie Maćka K.
To aż przypomina czasy jednej, jedynej właściwej partii, której zapewne Maciej K tak nienawidzi - ale którą obecnie pokazuje swoim działaniem: PZPR.

Dlatego jestem za zbanowaniem Maćka K.

Zwłaszcza, że ostatnimi czasy odszedł z Forum - lub został zbanowany (ciekawe za co???) - Chris, który jak dla mnie prezentował o wiele wyższy poziom kultury i dla mnie osobiście stanowił Autorytet jeśli chodzi o wykorzystanie roweru czy to pionowego czy poziomego.

Natomiast to co pokazuje Maciej K ostatnio - niestety jest to wiedza zdewaluowana, przedawniona, zabytkowa. Ona była interesująca wiele lat temu, w poprzednim wieku. A dzisiaj? Dzisiaj na Zachodzie mamy dziesiątki konstrukcji znacznie bardziej udanych. Konstrukcji, które są wykorzystywane co chwila do pobijania kolejnych rekordów prędkości na rowerze.

toudi333

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 236
  • PIŁA
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 28, 2017, 10:35:33 pm »
Storm chyba przesadziłeś z tym że wiedza Maćka K jest zabytkowa i nie interesująca, ale masz rację że na zachodzie jeździ sporo udanych konstrukcji ale nie wspomniałeś o tym że cześć z nich współpracuje z Maćkiem K ;-) i że większość swojej produkcji wysyła właśnie na zachód ;-)

AGA

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 781
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 29, 2017, 05:29:17 am »
dajcie spokój z tym banowaniem ,  nie będziemy chyba na tym forum palić stosów
pan Maciej na pewno zrozumie ze nie chcemy czytać jego h..i k.., tylko czerpać z jego doświadczeń i wiedzy rowerowej
poza tym my tez nie jesteśmy bez winy, czasem niepotrzebnie dolewamy do ognia w postach
może lepiej ignorować niektóre posty naszych członków i nie dać się  wciągać w dyskusje  mało konstruktywne nie dotyczące meritum naszego forum
aczkolwiek nie traćmy poczucia humoru jakie tu gości  ;)
jak zaczniemy się banować to kogo będą czytać następne pokolenia ludzi na poziomie
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2183
  • Zduńska Wola
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 29, 2017, 07:28:52 pm »
aczkolwiek nie traćmy poczucia humoru jakie tu gości  ;)

Popieram.

https://m.youtube.com/watch?v=BCG_C-gGlkI
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 29, 2017, 07:39:07 pm »
Jak już napisałem w dziale techno, powtórzę tutaj raz jeszcze.

do Macieja K.

Tylko dlatego, że regulamin czegoś nie zabrania, to należy to napisać? Uważasz, że kraść nie należy tylko dlatego, bo prawo tego zabrania? A gdyby pozwalało kraść to byś kradł? Co to za filozofia??? Pisz o rowerach, ale nie, pociskasz jakieś dyrdymały, jakieś swoje kołtuny, które się gdzieś w meandrach Twojej głowy zaplotły...
Ja nie wypisuję czy jesteś: znamiennym UBekiem, PROFESJONALNYM Trockistą, PROFESJONALNYM Leninowcem, Ateistą czy kimkolwiek innym. Daruj sobie psychoanalizy, które są Twoją niedojrzałością emocjonalną - tylko i wyłącznie.
Mogę też być złośliwy, bo takie skłonności ma każdy człowiek, tyle, że większość nad tym panuje, a Ty jak pies, od razu gryziesz. Powinieneś korzystać z czegoś, czego pies nie posiada. To ROZUM. Zaraz mi zaserwujesz pewnie kolejną dawkę bełkotliwych ironii, które wytresowałeś w sobie przez całe swoje życie. Klej te kadłubki, sprzedawaj je nawet marsjanom, zarabiaj miliony, wieszaj medale sobie na ścianie za wygrane konkursy, daj Ci Boże, ale przestań być 4 letnim, rozpieszczonym bachorem w piaskownicy, który wszystkim pozostałym wytyka, że mają inne foremki niż Ty. Piszę też ironią, bo widzę, że tylko taki język do Ciebie trafia. Nie masz mocy sprawczej osobowej, to używasz tandetnej metody ironizowania, która jest cechą ludzi sfrustrowanych i za pomocą której dążysz do zbudowania swojego majestatu i nieśmiertelnej chwały. Uważam, że większość tutaj przed Twym majestatem klękać nie będzie.

Dobrze wiem, że jesteś znajomym Admina i czujesz się pewnie, licząc na to, że prędzej zbanuje mnie niż Ciebie. Trudno, jeśli tak się stanie.

I mam to na wylocie jelita grubego, czy mnie admin zablokuje czy nie. Zawsze można założyć drugi profil...

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 730
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 30, 2017, 09:44:23 am »
Bardzo mi miło, że taki wątek -  poświęcony mojej skromnej osobie - powstał.
Fajnie jednak będzie, gdy wypowiadać się w nim będą osoby w pełni dojrzałe, przy zdrowych zmysłach będące i potrafiące teksty swoich oponentów D O K Ł A D N I E czytać. I jeszcze coś z tego zrozumieć.
Wszelka wściekłość i zajadłość  religijnych fanatyków poziom dyskusji obniżyć może.

Najczęściej występującym słowem jakie w wątku "Jeżdżę VM'' występowało, to było słowo CHAMSTWO.
Jego definicji jest wiele. Wybrałem możliwie krótką. Taką dla dzieci.
"Chamstwo to zachowanie charakterystyczne dla chama, czyli ordynarność, grubiaństwo, nieokrzesanie.
Dzisiejszy cham to często człowiek wykształcony, ale ordynarny i niekulturalny. Taki człowiek zachowuje się niewłaściwie, obrażając innych ludzi swoją postawą, gestami i słowami. Zastanawiasz się pewnie, czy osoba przeklinająca, czyli wyrażająca się w sposób wulgarny, to też cham? Ależ tak, oczywiście!"

Czy o takie "chamstwo" oskarżany bylem?
No i  czym się tak mocno naraziłem?
Ano tym pewnie, że poddałem w wątpliwość umiejętności kolarskie wychwalającego TU  na forum SWOJE  KOPYTA, osiągnięcia i NIEPRZECIĘTNĄ wiedzę chrisa.
Dolaniem oliwy do ognia było moje wspomnienie, iż z uszkodzoną łąkotką, nie kolarz Mateusz pojechał prawie tyle samo.

Od ponad tygodnia proszę moich oponentów o wskazanie tych moich odzywek CHAMSKICH.
Fdx  zorganizował nawet konkurs, aby pierwsze mego chamstwa objawy wskazać. I co???
Cisza.
3x3, storm, Low Rider...zachowajcie się więc jak dorośli ludzie i przytoczcie WRESZCIE przykłady tego CHAMSTWA mojego.
Czyli grubiaństwa, ordynarności czy wulgarności.

Storm min. pisze..."Chris, który jak dla mnie prezentował o wiele wyższy poziom kultury i dla mnie osobiście stanowił Autorytet jeśli chodzi o wykorzystanie roweru czy to pionowego czy poziomego."
Przeczytaj dokładnie jego prymitywne i wściekłe  KŁAMSTWA, przyrównywanie mnie do ch..ja, czy groźne życzenia "Pompka Maciejowi w szprychy i tyle". A potem  jego kulturę wychwalaj.
Na szczęście jego kłamstwa częściowo wyprostował już  toudi333 i Mateusz.

LowRider..Ten zawodowy katolik, świnią mnie nazywa i przy okazji obraża inteligencję użytkowników tego forum,
naiwnie (jak dziecko) podpowiadając; "i choćbyś wahadłowce produkował to i tak pozostaniesz tym kim jesteś, czyli trzecim i czwartym wersem (dot. Maciej K).".
To tak " szanowni forumowicze - jakby traktował Was, jako ludzi nie kumatych, którzy by tego wierszyka nie ogarnęli
i świńskiego epitetu do mnie przykleić nie potrafili.
Boję się, że ten nasz Rider w niebezpieczny okres życia - andropauzą zwany -  każdego mężczyzny wchodzi (ciut wcześnie), co w połączeniu z religijnym opętaniem może stać się mieszanką wybuchową.
Co nie co już widać. Zalecam mniej kadzidła, a więcej dobrej lektury. Polecam Racjonalista.pl

Aga...Dzięki za rozsądny post, ale min. piszesz; ?pan Maciej na pewno zrozumie ze nie chcemy czytać jego h..i k..?.
Czytaj uważnie moje posty.
Nigdy, żadnych wulgaryzmów na "h" (pisze się "ch") czy "k" nie używałem na żadnych forach.

3x3...napisał min; "Tylko Ty dorabiasz do wszystkiego jakieś posrane teorie.
A to wypróżnił, a to wydalił, a to proktolog.."
Druhu 3x3... Ludzie, którzy coś do powiedzenia mają komentarze PISZĄ.
Inni, którzy do powiedzenia mają mniej lub nic, chcąc zaistnieć różne treści WYDALAJĄ.
Czytaj więcej, a pojmiesz gdzie różnica leży.

Muszę Wam powiedzieć, że z prawdziwą przyjemnością Wasze komentarze czytam i pianę jaka z ekranu spływa cierpliwie ścieram.
Albowiem czytanie bezradnego skowytu przemądrzałych i zadufanych w sobie posiadaczy rowerów poziomych,
którym SIĘ  ZDAJE iż posiadając coś innego (czyli pozioma) są kimś wyjątkowym, jest dla mnie jak i innych myślących ludzi znakomitą zabawą. Zapewniam Was. Nie jesteście wyjątkowi.
Sposób w jaki swoje myśli pismem wyrażacie, każe przypuszczać, że w rozmowie bezpośredniej lepiej nie jest.
Już pisałem, że pisanina kilku z Was przypomina mi wycie wściekłego, moherowego Sturmkommando,
które skrzyżowanych belek na Krakowskim Przedmieściu pilnowało. Podtrzymuję to.

Wasze poczucie humoru przeraża i przypomina "dowcipność" tego  Oberszamana z Torunia.
Pamiętacie tę jego odzywkę w stosunku do murzyńskiego biskupa na spektaklu w Częstochowie.(O! Nasz brat się nie umył...Czy jakoś tak). No można było ze śmiechu pęc.
Próbuję wyobrazić sobie te Wasze wspólne wieczory na zlotach.
Najpewniej są przerażająco wesołe i odrażająco pogodne.
Jak ta dyskusja w wątku "Jeżdżę VM". Pozdrawiam serdecznie.

p.s. IncO...POmówienia nie było. Przytoczone przez Ciebie cytaty mego pojazdu dotyczą.
Mnie jako osoby czepiałeś się. Mam nadzieję, że zawijania stolca w papierek uczysz się pilnie.
Wierzę, że będą z Ciebie ludzie i kumplami zostaniemy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2017, 09:49:46 am wysłana przez Maciej K »

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 30, 2017, 10:54:19 am »
Masz zawirusowany procesor.

Jeśli uważasz, że jestem niedouczony to teraz przeczytaj.

Mgr. inż. mechaniki i budowy maszyn - przetwórstwo metali i tworzyw sztucznych. POLITECHIKA ŚLĄSKA.
Technikum elektroniczne.
SZKOŁA MUZYCZNA 12 lat fortepian, saksofon.

Chcesz podyskutować na temat rachunku różniczkowego, całkowego, mechaniki kwantowej, chemii czy dziedzin pokrewnych?
Rachunek całkowy się przydaje do tego żeby np. policzyć pole powierzchni Twoich kadłubów. Potrafisz policzyć takie rzeczy? Nie? To więcej lektury zamiast pierd......ia na forum o niczym!!!

Może na temat form wtryskowych do tworzyw sztucznych, może o wtryskarkach, wytłaczarkach?

Chcesz podyskutować na tematy elektroniczne?
Może na temat krzemu, tranzystorów bipolarnych i unipolarnych, może na temat zjawiska indukcji elektromagnetycznej...

Chcesz podyskutować na tematy muzyczne? może coś zagrasz


Pochwal się co Ty masz w głowie... oprócz kadłubków...

Więc skończ pieprzyć o kadzidle... i odwal się od Kościoła!!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2017, 05:27:24 pm wysłana przez LowRider »

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 30, 2017, 11:47:33 am »
Kolego M. - popolitykowałeś, uczucia religijne forumowiczów obraziłeś skutecznie. Może teraz, jak przystało na kulturalnego dysputanta, dorzuć coś o wychowaniu dzieci. Będziesz miał odfajkowane wszystkie punkty.

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 30, 2017, 06:57:57 pm »
 
.... Mam nadzieję, że zawijania stolca w papierek uczysz się pilnie.
Tak !ale ty jesteś niezrównany w tej tajemnej sztuce "miszczu"
Wierzę, że będą z Ciebie ludzie i kumplami zostaniemy.


hahaha normalnie motyle w brzuchu mam.. i normalnie czuje się zszokowany że w ogóle  Wasza Wspaniałość dopuszcza taką ewentualność ale "nie godny ja , nie godny"







Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 730
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 30, 2017, 09:27:31 pm »
 To dla mnie szok i najprawdziwszy zaszczyt, że ja po zwykłym technikum budowlanym (z maturą!) z tak znamienicie wykształconym człowiekiem miałem szansę pisemną polemikę podejmować.
Jednocześnie HAŃBA mi, że w swej - wynikłej z niedouczenia - prostocie, Twoje pełne polotu i nadzwyczajnej kultury komentarze czytając, właściwych wniosków - o Twym wykształceniu świadczących - nie wyciągnąłem.
Za co pokornie Cię przepraszam i o wybaczenie proszę.
Co za dziwaczny zbieg okoliczności.
Ty pianista, ja gitarzysta (do 22), a potem zaś zawodowy śpiewak chórów przez lat 12.
W tym 4 lata w TW i 3 w filharmonii uckiej. Śpiewałem też solówki i kaskaderskie numery w czasie różnych oper czyniłem,
zaś dyr. Pietras ze względu na mój niezły bas-baryton (ponad 2 oktawy do fis razkreślnego) pragnął, abym w ogóle solistą został. O późniejszym solowaniu w Maennergezsangvereinie czy sezonie w operze niemieckiej wspominać nie warto. Lokalne, niemieckie gazety o  Stimmwunder Macek K. także pisały. Mam je w firmie.

To dziwne, że pomimo takiego naszego umuzykalnienia, obu nas taka przepaść dzieli.
Pewnie dlatego, że ja do racjonalistów należę, zaś Ty we wspnialości dużo lepsze wierzysz.

Ale mimo tych wspólnych naszych wyznań pozwolisz, że spytam kim naprawdę jesteś.
Ponieważ wyższego wykształcenia nie mam, zrobię to wierszem.
       Czy to on?
Gęba wściekła i zawzięta, ślepia dzikie obłąkane.
To obrońca księżych bajek. W łapach... dechy skrzyżowane.

Bluzgi miota, krzyczy, straszy, żądza krwi pierś mu rozdyma,
więc z obłędem w durnych ślepiach wściekle wyje na zadymach.

Rządzi na Młodzieży zlotach ogłupiony przez pasterzy.
Z kijem w łapie, pianą w japie, w średniowiecze gustem mierzy.

Nienawidzi i obraża. Jest wrażliwy jak cholera
otumanion dymem świętym. Czy to on? Ten z Low Ridera?
                                              30.11.2017

Kolego 3x3..Możemy o dzieciach pogadać, ale najlepiej tych z in vitro, bo one bruzdy na czołach mają.
Przynajmniej wg. sutannowych speców.

IncO...Będą z Ciebie ludzie. Ostatnim komentarzem Twoim ubawiłem się do łez. Jesteś godny.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2017, 09:45:43 pm wysłana przez Maciej K »

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 30, 2017, 09:47:44 pm »
sorry ale  nocy poślubnej nie będzie bo widzisz jestem słabej wiary i nie mam poczucia misji samoudręczenia :P wiec powodzenia w dalszej samodzielnej empirycznej eksploracji własnej cielesności :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2017, 05:47:09 am wysłana przez Inc0 »
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: Maciej K
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 30, 2017, 09:48:26 pm »
nie o tym znów co pisałem piszesz. Uważałeś, że mam mało lektury i, że kadzidła za dużo, teraz, jak już nie masz się czego czepić to piszesz o śpiewaniu...

to trzeba było się uczyć, a nie szwędać się za panienkami... trzeba było im te arie śpiewać, może jakaś Julia by się dała nabrać...

jakiś stary takiś głupi... widzę, że jest to równoległe, im więcej lat tym więcej głupoty...

« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2017, 09:55:54 pm wysłana przez LowRider »