Autor Wątek: Adrian Socho - przywitanie  (Przeczytany 20128 razy)

adriansocho

• kolarz na poziomie
Odp: Adrian Socho - przywitanie
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 19, 2010, 09:45:15 am »
noooo przepraszam ja widziałem już poziome monocykle :) chyba nawet na youtube. gościu siedział w kole i sobie jeździł. Pozdro :D

Aha chodzi o coś w rodzaju monowheel :) ale to jest trochę osobna kategoria welocypedów.

kaczor1

• całkiem inny wariat
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 09, 2010, 02:49:25 pm »

To ja będę pierwszy. Nie boję się przyznać co mnie kręci. Możliwość posiadania roweru innego niz większość (bo SWB/USS są coraz popularniejsze w Wawie), takiego ze każdy się będzie chciał przejechać - czemu nie. Przyznanie, ze wygląd roweru jest ważniejszy od jego działania - jak najbardziej (kiedyś miałem odwrotnie).

...
Takiego roweru jeszcze nie ma na świecie - poziomy monocykl. Bądź pierwszy !! ;D ;)

Ale musi się śpieszyć.
http://www.youtube.com/watch?v=A91M4MzoEk8&feature=player_embedded#;) ;D

storm

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 09, 2010, 07:59:05 pm »
Nie jestem pewien czy ten teledysk ma faktycznie reklamować jednokołowca poziomego, ale pomysł jest baaardzo interesujący... :)

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 09, 2010, 08:15:56 pm »
Nie jestem pewien czy ten teledysk ma faktycznie reklamować jednokołowca poziomego, ale pomysł jest baaardzo interesujący... :)

Pisze na koniec: april fools - czyli pryma aprilis. Sam pomysł jest zrealizowany w praktyce  przez jakiegoś majsterkowicza - do znalezienia na youtube. Przydatność i zastosowanie taka sama jak w pionowym monocyklu.
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

adriansocho

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 09, 2010, 10:59:36 pm »

Trzeba było obejrzeć całość, jest tak jak napisał przedpiśca (trzeba było nie zdradzać). A cały krzyk (to co ma dopiero wejść) to jakaś kolejna niby-odmiana kijanki?