Ankieta

Czy przyjedziesz na Zlot?

Ależ oczywiście!!! :D
8 (42.1%)
Nie i bardzo żałuję, poprawię się następnym razem :(
2 (10.5%)
Jeszcze nie wiem, być może... :/
9 (47.4%)

Głosów w sumie: 19

Autor Wątek: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022  (Przeczytany 15959 razy)

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 17, 2022, 10:42:25 pm »
Dwa razy byłem tam na wakacjach ( z przepustką) Fajnie by było gdybyśmy dostali. W trochę spokojniejszych czasach ćwiczenia odbywały się w sierpniu. W czerwicu i lipcu  na poligonie był luz. Ciekawe jak teraz. Parę lat temu jeśli wynajmowało się kwaterę we wsi tuż przy poligonie (np. Górsko) to właściciele załatwiali letnikom przepustki, trzeba było tylko zawczasu podać dane.  26 km pustej plaży to naprawdę fajne wrażenie :) https://photos.app.goo.gl/vH58WwWNsscwUHy57

Z przykrością muszę poinformować, że dostaliśmy odmowę takiego przejazdu, w związku z czym czeka nas pokonywanie normalnej wytyczonej już wcześniej trasy... :)

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 18, 2022, 10:08:08 am »
No niestety nie dam rady do Was dołączyć w tym roku. A może dałoby radę zrobić jakieś połączenie online? Mógłbym Wam trochę poopowiadać jak się jeździ poziomka w Bahrajnie gdzie obecnie mieszkam

Myślę że jest to temat na osobny wpis.
Rób koniecznie relację!
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 23, 2022, 10:07:00 am »
Szanowni
Z przykrością wielką muszę Was poinformować że mnie nie będzie na tym Zlocie. Po prostu nie podołam konieczności przebywania w 2 miejscach jednocześnie. A muszę być zarówno w nowej pracy za granicą jak i w Ustce w tym czasie. 1 czerwca rozpoczynam pracę w Unii Europejskiej dla pewnego projektu z którego część z Was na pewno korzysta czy będzie korzystała. Wiąże się z tym dla mnie bardzo dużo wyzwań ale i kosztów jakie muszę sama ponieść. Jednym z kosztów jest brak możliwości wzięcia wolnego nawet na kilka dni na początku. I niestety mimo iż mnie samej się to nie podoba - to niestety ale sama muszę dać z siebie więcej, zwłaszcza że mój Pracodawca daje mi naprawdę olbrzymie możliwości rozwoju.

Jednakże - Zlot się odbędzie.
Wszystko zależy i jest w Waszych rękach :)
Wszystko jest już gotowe - wystarczy przyjechać i korzystać. Noclegi i miejsce jest ugadane w 200%. Ceny znacie. Trasy macie. Wyżywienie - tak jak opisałam, wszystko w miarę tanio jak na Pomorze.
Będę też pod telefonem, w razie czego będę pomagała na tyle ile będę tylko mogła.

Bardzo chciałam być na tym Zlocie - niestety Siła Wyższa, której nie podołam. Nie sklonuję się :(
Jednak ze swojej strony zrobię wszystko aby ten Zlot się odbył zgodnie ze wszystkimi planami :D

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 487
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 23, 2022, 09:07:08 pm »
?????? Zlot bez organizatora! Ciekawe - pytanie pierwsze; kto przywita gości?  drugie; kto poprowadzi po trasach, mniemam że jakiś przewodnik będzie? trzecie; ewentualne problemy, które zawsze się pojawiają, kto będzie rozwiązywał? czwarte co z koszulkami - będą? piąte; ktoś w zastępstwie będzie zlot ogarniał? szóste.......? Zaczynam się wahać ale rozumiem, na mojej drodze życia, również pojawiają się wybory które przyprawiają o zawrót głowy, mam nadzieję, że otrzymam odpowiedzi, które uspokoją nie tylko mnie ale jak mniemam wielu zainteresowanych.:)


Pozdrower!

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 23, 2022, 11:04:31 pm »
Nahtah - cóż ja mogę...
W tym miesiącu, przez raptem 3 tygodnie wydałam na paliwo do SS3 2.8 tysiąca złotych. Połowa z tego poszła na moją podróż do Francji i z powrotem. 1/4 z tej kwoty poszła na dwukrotną podróż do Ustki celem odwiedzenia wszystkich miejsc, rozmowy z Kierownictwem Ośrodka, obejrzenia miasteczka, przejechania tras i zebranie dodatkowych informacji przydatnych do organizacji. Dlatego chciałabym, aby to co zrobiłam - nie poszło na marne i Zlot jednak się odbył.
Zwłaszcza, że wszystko jest gotowe.

1. Kto przywita gości? Kto pierwszy - ten lepszy ;) Po prostu. Albo Kierownictwo, które Wam otworzy wejście do Ośrodka (domofon). Na pewno jesteście tak zaprawionymi Poziomkowiczami, że z tym sobie poradzicie ;)
2. Trasy są gotowe i poprawione przeze mnie kilka dni temu na podstawie ich przejechania.
3. Ewentualne problemy z... z czym? Z przebitymi dętkami na szutrze przed Ośrodkiem? ;) Czy może zamierzacie się zgubić w wielkim Lesie naprzeciwko Ośrodka? ;)
4. Koszulki - będą, dzięki Francowi mam kontakt do firmy, która je robi. [BTW: Do 15 czerwca zbieram zamówienia na koszulki!!!. Potem je zamawiam.]
5. Kto w zastępstwie? A są chętni na pomoc? Bo na grupce na FB ciiiiszaaaa... Komentować brak tego czy tamtego to chętnych nie brakowało, ale żeby pomóc, kiedy coś poszło nie tak? Echhh... :(

roroch

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 153
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 25, 2022, 11:28:53 am »
Jakby co, to chętnie pomogę. Wybieram się z kurtuazyjną wizytą na dzień lub dwa ale mogę być wczesniej i ogarnąć co trzeba.
Mieszkam dosć blisko więc nie ma problemu.

Specbike

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 33
    • SPECBIKE
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2022, 06:30:29 am »
2 T-shirts for guys from Latvia

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 27, 2022, 05:59:14 pm »
2 T-shirts for guys from Latvia
Could you use a registration form to register your accomodation and order t-shirts too?
Link is there in 1 post in this topic.

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 30, 2022, 10:40:12 am »
Szanowni
Widzę póki co 21 odpowiedzi w Rejestracji (przypominam linka: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd76BVV5eT08A4AKVPABy3xeHmvuOvL2pNEUbW-mI43eeFUrg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0  )
Mam nadzieję, że póki co moja nieobecność i zdalne prowadzenie tak wielkiego i wspaniałego wydarzenia nie wpływa na Wasze decyzje?
Przecież nie przyjeżdżacie na Zlot witać się ze mną, tylko dla wspólnego Towarzystwa i miłego spędzenia czasu ze sobą, czy to na pogaduszkach w Ośrodku czy na Wycieczkach jakie zostały zaplanowane :D

Proszę - rejestrujcie się i przyjeżdżajcie :)
Czas dawida się skończył, czas się spotkać i odrobić zaległości z dwóch poprzednich lat :D

cysoz

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 94
  • nie ma to jak na poziomce
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 30, 2022, 05:11:52 pm »
Cześć

Jeszcze chciałbym potwierdzić,

- opłata z pobyt płatna na miejscu?
- opłata za koszulki płatna na miejscu?


Specbike

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 33
    • SPECBIKE
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 01, 2022, 05:00:49 pm »
Please, can someone reserve a house for 4 people for me? Camping does not answer on my e-mail.

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 01, 2022, 06:08:03 pm »
Please, can someone reserve a house for 4 people for me? Camping does not answer on my e-mail.

In first message at this topic, you will find link to registration form:
https://tiny.pl/9kbz9
Please, use it :)

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 03, 2022, 01:34:35 pm »
Ja z synem będziemy.
Kto jeszcze będzie?
Jedziemy z Bełchatowa z przyczepką (we wtorek) także możemy dobrać po drodze dwa osoborowery.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 05, 2022, 02:24:32 pm »
Ja z synem będziemy.
Kto jeszcze będzie?
Jedziemy z Bełchatowa z przyczepką (we wtorek) także możemy dobrać po drodze dwa osoborowery.

Propozycja nie do odrzucenia. Pisze na Priva.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: [ZLOT 2022] Zlot Rowerów Poziomych 2022
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 08, 2022, 10:10:41 pm »
Przypominam o rejestracji i o zamawianiu koszulek!!!
Za moment kończę zbierać zamówienia na koszulki i potem może być problem z ich dorabianiem... Albo w ogóle nie będzie takiej możliwości... ;)