Ankieta

Czy przyjadę na Zlot

Tak, z radością i entuzjazmem
19 (57.6%)
Nie i bardzo żałuję, poprawię się następnym razem
7 (21.2%)
Nie wiem zupełnie, wyjdzie na ostatnią chwilę
7 (21.2%)

Głosów w sumie: 33

Autor Wątek: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok  (Przeczytany 29902 razy)

turboman

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 28, 2021, 12:18:50 am »
Tylko nie ważcie się przypadkiem chłopaki niczego skrytykować na zlocie, bo repertuar zwrotów i epitetów zapewne dużo lepiej od samej imprezy przygotowany na taką okoliczność.
Macieju nie czepiaj się, przecież qrwa w sposób bardzo kulturalny napisane.
Jak byś miał tyle spraw na głowie do załatwienia aby wszystko spiąć na ostatni guzik, też by Ci nerwy i emocje puściły.

lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 28, 2021, 06:12:23 am »
Wracając do meritum: nie udało nam się z Dziasiekiem przejechać zaplanowanej trasy na środę - najkrótsza droga do Kruszynian, wiodąca przez las jest nieprzejezdna, nie i chuj. Przez chwilę rozważaliśmy więc DK65 - 15km dłuższą, ale jechać w towarzystwie białoruskich, kazachskich i rosyjskich tirów jakoś nam też nie przypadła do gustu. Jedynym rozsądnym wyjściem jest jechać do Kruszynian i wracać tą samą drogą przez Supraśl. Piękna droga przez las, ale długa i 2 razy to samo.....
To może ten wariant 24km dłuższy
Odcinek Supraśl>Cieliczanka asfaltowa DDR, potem DDR się kończy i do Most Królowy szutrówka (była 4 lata temu) chwila asfaltu i Królowy Most > Zaluki  znowu szutrówka. Zaluki > Waliły Stacja na pewno asfalt. Dalej raczej też, ale nie jechałem tamtędy bo odbijałem na południe. W w dużej części to przebieg GreenVelo
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2021, 06:17:48 am wysłana przez lechulysy »
Leszek

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 28, 2021, 08:49:48 am »
Jedynie odcinek Załuki - Słuczanka jest asfaltowy (choć w Słuczankach jest bruk), cała reszta to szuter i kopny piach na którym musieliśmy pchać rowery. Dojechaliśmy (dopchaliśmy) do Pilatowszczyzny i zawróciliśmy do DK65. Sprawdzone namacalnie. No way.
Dodatkowo napotkani Tambylcy uprzedzili, że na odcinku Pilatowszczyzna - Nietupa to równiarki dawno nie widzieli, co innego odcinek od DK65 do Pilatowszczyzny gdzie równiarka jechała w tym roku a mimo wszystko musieliśmy pchać rowery.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

turboman

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 29, 2021, 12:32:43 pm »
Obecność mediów została przez organizatorów zaplanowana, więc jak mniemam obejrzymy pełną transmisję w przekazie ogólnopolskim.
Jak czytamy w programie zlotu
"Informacja dla Mediów:
Grupę zlotową w największej liczebności najłatwiej będzie sfotografować lub sfilmować w w piątek podczas zwiedzania Białegostoku, w sobotę podczas wycieczki do Supraśla lub niedzielę na lotnisku w Krywlanach."

jarek_es

  • Administrator
  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 858
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 02, 2021, 03:44:50 pm »
Miotła była...

l-malik

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 64
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 04, 2021, 10:09:27 am »
Wszystko co fajne szybko się kończy... Moja skromna osoba już wróciła do codzienności :(
Dziękuję Wam Kochani za wspaniałą atmosferę, kupę śmiechu, wspólne kręcenie kilometrów, nocne Polaków rozmowy.
Do zobaczenia za rok :)

lechulysy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 04, 2021, 02:21:22 pm »
Miotła była...
dziekuję i jak sądzę nie jestem odosobniony
Leszek

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2021, 01:27:04 pm wysłana przez Franc »
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

cysoz

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 94
  • nie ma to jak na poziomce
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 05, 2021, 07:48:55 pm »
Minął kolejny dziękuję tobie jak również rodzicom za organizację i zaangażowanie było super????

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 05, 2021, 10:39:34 pm »
Jak ktoś ma zdjęcia Nas na tle Białegostoku /infrastruktury rowerowej, to Rowerowy Białystok prosi o przesłanie im.
Jak ktoś ma zdjęcia Nas ze Zlotu, to proszę wrzucać prędziutko do Galerii
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 06, 2021, 01:40:21 pm »
Relacja w TVPInfo Teleexpress Extra - 30czerwca 2021 (od 7minuty)
https://www.youtube.com/watch?v=VX9UUAXZFxY

Link nie działa, film został usunięty. Ten materiał można jednak obejrzeć tutaj:
https://www.tvp.info/54706625/30062021-1715

Franc, jak to mówią Czesi - klobouk dolů za perfekcyjną organizację! Było super! Do zobaczenia teraz gdzieś w mniejszych grupach, a za rok znów w składzie powiększonym!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 06, 2021, 01:44:08 pm »
Czy wszyscy zapłacili za noclegi - 35pln /dzień za nocleg?
Czy wszyscy zapłacili za jedzenie - 225pln (5dni x 45pln)?
Czy wszyscy zapłacili za koszulki - 35pln?
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

natalka

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 07, 2021, 12:33:28 am »
Moje zdjęcia:
+ z lustrzanki: https://photos.app.goo.gl/p5GY3AVaEHUR3rYp7
+ ze smartfona: https://photos.app.goo.gl/TXbmeFCfyh1TZQVg8

Zlot był SUPER. Świetna Organizacja, Organizator sprawił się na medal, zorganizował wszystko co tylko się dało i co było niezbędne jak również to co się tylko mogło przydać.
Do tego wspaniałe wyżywienie - śniadania i kolacje. I to w takiej wielkości porcjach, że nie dało się odejść od stołu głodną/ym a część osób narzekała wręcz na zbyt duże porcje :D Do tego stołówka w zasadzie wyłącznie dla naszej dyspozycji co pozwoliło mi na zbudowanie jednego, długiego stołu tak aby kazdy mógł usiąść z innymi przy jednym stole :) (tak, to ja to urządziłam)
Warunki mieszkaniowe - wyśmienite. Bursa szkolna? Ale jak dla potrzeb Zlotowiczy miejsca było aż nadto.
Czego nam zabrakło? No muszę napisać szczerze - meczów Euro 2020. No tak się złożyło, że w tym roku Euro wypadło w czasie Najważniejszej Poziomej Imprezy jaką mamy w Polsce :D TV był na stołówce ale jakoś nikt nie był zainteresowany skombinowaniem pilota i odpaleniem sprzętu wieczorami. Jednak to tylko świadczy o tym jak dobrze Zlotowiczy wspólnie spędzali ze sobą czas Zlotu :D
Odnośnie tras muszę napisać, że już ta I wycieczka do Kruszynian dała ostro popalić, a kolejne jeszcze dodatkowo doprawiły nieco pieprzu podkreślajac to co wspominał nasz Organizator Franc - Podlasie jest płaskie! ;)
Z tego miejsca szczególnie pragnę podziękować Kolegom Zlotowiczom, którzy pomogli w serwisowaniu roweru Makenzen jak również spędzili kilka minut doradzając i pomagając przy serwisowaniu mojej poziomki :)
O wielkim remoncie roweru napotkanego Francuza Fryderyka juz nawet nie wspominam, bo tam to było wręcz tworzenie roweru od zera co można podziwiać oglądająć niektóre ze zdjęć jakie porobiłam.
Życzę sobie i innym Poziomkowiczom aby nasze kolejne Zloty był tak udane jak ten Zlot w Białymstoku :D

Na koniec muszę dodać, że niestety po raz kolejny na Zlocie nie udało się nikomu spotkać Pana Mietka. Taki wygadany tu na Forum a na Zlotach go nigdy nie ma. Może boi się pokazać?
Jakkolwiek go jednak nie było - tak jakoś nikt na jego nieobecność nie zwrócił uwagi i rzecz jasna nikt tej nieobecności naszego Speca Nad Specami nie żałował :D

Pozwolę sobie zakończyć słowami Raffiego:
Cytuj
Dzień dobry
Ja chciałem powiedzieć, że Prezes wszystkie rozliczenia wzorowo prowadzi i... "Łubudubu, łubudubu niech nam żyje! Prezes naszego Klubu! Niech żyje NAM!

P.S. Okazuje się, że udało mi się nagrać kąpiel Pająka :D

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 07, 2021, 08:48:43 pm »
W sprawie Francuza, jakby ktoś nie śledził Go na twarzoksiążce a chciał się dowiedzieć co u niego: pod Lublinem złamał ramę drugi raz. Tym razem przy suporcie, naprawa poszła szybciej i już po południu był dalej w drodze. A dzisiaj w Kraśniku rozwaliła mu się tylna obręcz - pojechał do Krakowa coś znaleźć. Szczęścia to on nie ma......
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

live_evil

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1240
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 07, 2021, 09:58:00 pm »
Może mój pech przeszedł na niego?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2021, 12:21:26 am wysłana przez live_evil »