forum.poziome.pl

Rowery poziome - forum dyskusyjne => Imprezy => Wątek zaczęty przez: Franc w Czerwiec 28, 2020, 09:38:30 pm

Tytuł: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 28, 2020, 09:38:30 pm
Skoro wszystkim na Zamku, się podobała propozycja, to oficjalnie zaczynamy:

Zlot AD2021 odbędzie się w Białymstoku

Termin zależy od daty zakończenia roku szkolnego, która jeszcze nie jest ustalona przez MEN - Zlot będzie się musiał zacząć dopiero jak uczniowie z internatu w którym planuje Was położyć spać pojadą do domów na wakacje i to może być albo piątek 25 czerwca i będzie trwał do połowy następnego tygodnia, albo jeżeli rok szkolny się skończy tydzień wcześniej, to Zlot zaczniemy w środku tygodnia i skończymy w niedzielę 27czerwca, trzeci wariant:
Zaczynamy 29 czerwca wieczorem i skończymy 4lipca.
rezerwować czas.

Link do rejestracji https://tiny.pl/rbpbk (https://tiny.pl/rbpbk)


Program Zlotu:

29 czerwca wtorek wieczorem - Początek

30 czerwca środa cały długi dzień - wycieczka ~120km do Kruszynian (drogą na Supraśl) gdzie zwiedzimy Zielony Meczet https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_w_Kruszynianach (https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_w_Kruszynianach), Krynek gdzie o 1500 mamy obiad w "Gospodzie pod modrzewiem" https://pl-pl.facebook.com/gospodapodmodrzewiem/ (https://pl-pl.facebook.com/gospodapodmodrzewiem/)  a potem powrót tą samą drogą przez Supraśl żeby na 1830 być w Bursie na kolację. Start o 0900 zaraz po śniadaniu, 8osobo rowerów będzie podwiezionych do Silwarium w Poczopku samochodem https://krynki.bialystok.lasy.gov.pl/silvarium1#.YMpQyn4whaQ (https://krynki.bialystok.lasy.gov.pl/silvarium1#.YMpQyn4whaQ), grupa zroweryzowana dołączy i razem pojedziemy do Kruszynian
Obiad będzie zorganizowany dla całej Grupy w cenie (work in progress) z podziałem dla mięsożerców i nie mięsożerców - proszę dać mi znać w wiadomościach imejlowych /SMS lub co tam innego, byle szybko.
Trasa: https://en.mapy.cz/s/rakasufoca (https://en.mapy.cz/s/rakasufoca)
Wycieczka dla bardzo chętnych, niezainteresowani mogą zwiedzać Białystok.

1 lipca czwartek cały długi dzień - wycieczka na rozlewiska Narwi przez kładki Śliwno-Waniewo http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/kladka-nad-narwia-sliwno-waniewo/ (http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/kladka-nad-narwia-sliwno-waniewo/), Kiermuzy https://pl.wikipedia.org/wiki/Kiermusy (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kiermusy) i Tykocina gdzie o 1400 zjemy obiad w Tejszy http://tejsza.eu/ (http://tejsza.eu/) (rezerwuję 4zestaw obiadowy  za 45pln dla całej Grupy, wegetarianie /weganie i nie zainteresowani dać znać) a potem pójdziemy zwiedzać Miasteczko, o 1500 wchodzimy do Zamku https://zamekwtykocinie.pl/ (https://zamekwtykocinie.pl/) (15pln normalny, 12pln ulgowy) a potem, o 1600 Wielką Synagogę https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Synagoga_w_Tykocinie (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Synagoga_w_Tykocinie) (20pln normalny 10pln ulgowy). Wracamy przez Rzędziany do Białegostoku. Trasa wyjdzie od ~65km do ~95km w zależności od przyjętego wariantu - są możliwe skróty, ale odpadają jedne atrakcje (kładka nad Narwią Śliwno - Waniewo) a dochodzą inne (przejazd po grobli wyłożonej betonowymi płytami :) i trochę szutrów ). Tak samo - startujemy o 0900, zaraz po śniadaniu i mamy nadzieję dojechać na kolację, na 1830.
1/3 trasy: https://en.mapy.cz/s/rebafezama (https://en.mapy.cz/s/rebafezama)
2/3 trasy: https://en.mapy.cz/s/pezupujocu (https://en.mapy.cz/s/pezupujocu)
3/3 trasy https://en.mapy.cz/s/bufetuvafu (https://en.mapy.cz/s/bufetuvafu)
Trasa jest w 3 kawałkach bo edytor którego używam jest gupi.
Tak samo jak w środę - będzie samochód z przyczepą dla 4osobo-rowerów. Oglądając rozlewiska Narwi również trzeba pamiętać, ze chodzenie po bagnach wciąga.

2 lipca piątek - Bialystok i akalica - muzea, zabytki i takie tam

3 lipca sobota - wycieczka z kąpielą do Supraśla, gdzie zobaczymy przepiękny monaster https://pl.wikipedia.org/wiki/Monaster_Zwiastowania_Przenaj%C5%9Bwi%C4%99tszej_Bogurodzicy_i_%C5%9Bw._Jana_Teologa_w_Supra%C5%9Blu (https://pl.wikipedia.org/wiki/Monaster_Zwiastowania_Przenaj%C5%9Bwi%C4%99tszej_Bogurodzicy_i_%C5%9Bw._Jana_Teologa_w_Supra%C5%9Blu) i muzeum ikon https://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Ikon_w_Supra%C5%9Blu (https://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Ikon_w_Supra%C5%9Blu), bulwary nad rzeką i różne inne - tam i z powrotem ~35km po DDR lub ~45km po DDR, szutrowej drodze oraz po dziwnych drogach lokalnych przez Wasilków z drugą kąpielą. W związku z tym, że nas będzie za dużo, żeby zjeść w barze Jarzębinka (tam wchodzi max kilkanaście osób), to obiad zjemy w Łukaszówce https://pl-pl.facebook.com/Lukaszowka (https://pl-pl.facebook.com/Lukaszowka) (tak samo - będę zamawiał dla całej Grupy, co by było szybciej, więc proszę o uwagi co do diety). Oczywiście znowu startujemy po śniadaniu i raczej wrócimy wcześniej niż od razu na kolację.
Trasa: https://en.mapy.cz/s/hemosalaba (https://en.mapy.cz/s/hemosalaba)
Samochód z przyczepą zostanie w odwodzie.

4 lipca niedziela - gry i zabawy na lotnisku w Białymstoku, papa i do domu.
Przejazd na lotnisko na Krywlanach:https://en.mapy.cz/s/decugolecu (https://en.mapy.cz/s/decugolecu)

Link do folderu gdzie som GPX.: https://drive.google.com/drive/folders/1YJIp4mjaDhHpDtOiKx839P8IR5uiT2_M?usp=sharing (https://drive.google.com/drive/folders/1YJIp4mjaDhHpDtOiKx839P8IR5uiT2_M?usp=sharing)

Miejscówka:
Bursa Szkolna w Białymstoku
Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku
ul. Dobra 3
15-034 Białystok
Tel 85 732 69 89
35pln /osobo-nocleg - płatne na miejscu, za dowolną ilość dni. Ci którzy się pospieszyli i zrobili przelew, nie przejmujcie się, zapamiętam sobie i przepiję myśląc o Was zapłacę za Was :) Na miejscu będzie na nas czekać pościel (którą po Zlocie, trzeba będzie zdjąć i zostawić na łóżkach, bo będą bęcki ode mnie) i stołówka gdzie będziemy mogli gadać.

45pln /osobo-wyżywienie za śniadanie w godzinach od 0800 do 0830 i kolację od 1830 do 1900: szwedzki stół- wyżywienie trzeba niestety zapłacić za cały Zlot co daje 225pln /osoba. Nie wchodzi w grę opłacenie krótszego pobytu - kwestie logistyczne.
Teren bursy ma duży wewnętrzny parking dla samochodów a rowery będziemy mogli trzymać w Holu. Wydaje się też, że będziemy mogli zrobić grilla.

W związku z tym, że nie jeszcze koszulki nie są załatwione choć pewnie będą kosztować koło 35pln, a za żarcie będę musiał zapłacić w poniedziałek 14 czerwca, wpłat trzeba będzie dokonywać w ratach - proszę zaznaczać co i jak w tytule przelewów.
numer konta: 29 1020 5558 0000 8102 3423 4366
Tytuł: Odp: Zlot 2021
Wiadomość wysłana przez: szydziu w Styczeń 11, 2021, 10:21:30 am
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/kalendarz-roku-szkolnego-2020-21
Więc kiedy planować urlop?
Tytuł: Odp: Zlot 2021
Wiadomość wysłana przez: natalka w Styczeń 11, 2021, 01:13:09 pm
Sugeruję zrobić Zlot na koniec czerwca. Ostatnie 2 dni szkoły (czwartek-piątek) to już nic się nie dzieje i dzieciaki mogą jechac gdzie chcą :D
Albo najwyżej dojadą potem ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021
Wiadomość wysłana przez: toudi333 w Styczeń 24, 2021, 12:37:39 am
Natalka jeszcze raz musisz przeczytać ze zrozumieniem co napisał Franc i dlaczego zlot ma się odbyć dopiero po zakończeniu roku szkolnego ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021
Wiadomość wysłana przez: natalka w Styczeń 28, 2021, 12:36:00 am
Natalka jeszcze raz musisz przeczytać ze zrozumieniem co napisał Franc i dlaczego zlot ma się odbyć dopiero po zakończeniu roku szkolnego ;)

Toudi, ja wiem co czytam :D
Mnie po prostu zależy na tym aby mi dwie Bardzo Ważne Imprezy nie nachodziły na siebie, tak jak to było w 2019 roku :D
Z tego co widzę w Białymstoku mają jakiś kemping więc na pewno jak nie w internacie to pod namiotem. Aczkolwiek tylko 1 kemping na tak wielkie miasto i tyle terenów dookoła? Kiepsko :/
Tytuł: Odp: Zlot 2021
Wiadomość wysłana przez: AGA w Luty 07, 2021, 12:21:09 pm
najlepiej od razu ustalić sztywny termin, bo takie albo albo trochę zamieszania wprowadza
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 30 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Marzec 07, 2021, 09:38:30 pm
Coś próbuję robić, nie idzie mi bo działam jednocześnie na 3 frontach: Projekt roweru, Projekt Wakacje na Mazurach i Zlot ale będę próbował.
Oficjalny komunikat:

Harmonogram Zlotu:
29 czerwca wtorek wieczorem - Początek
30 czerwca środa cały długi dzień - wycieczka ~110km do Kruszynian, do Tatarskiej Jurty, meczetu i innych: wycieczka dla bardzo chętnych choć spróbuję zabezpieczyć transport samochodem z przyczepą lub coś podobnego co pozwoli niektórym zrobić połowę trasy a drugą być wiezionym (albo w jedną albo w drugą stronę).
1 lipca czwartek cały dzień - wycieczka na rozlewiska Narwi i Tykocina, od ~65km do ~95km w zależności od przyjętego wariantu - są możliwe skróty, ale odpadają jedne atrakcje (kładka nad Narwią Śliwno - Waniewo) a dochodzą inne (przejazd po grobli wyłożonej betonowymi płytami :) i trochę szutrów )
2 lipca piątek - Bialystok i akalica - muzea, zabytki i takie tam
3 lipca sobota - wycieczka z kąpielą do Supraśla - tam i z powrotem ~35km po DDR lub ~45km po DDR, szutrowej drodze oraz po dziwnych drogach lokalnych przez Wasilków z drugą kąpielą
4 lipca niedziela - gry i zabawy na lotnisku w Białymstoku, papa i do domu.

Zakwaterowanie - staram się dogadać jakieś internaty w centrum, ale Covid nie ułatwia. Kamping na Dojlidach - zapomnijcie, porażka, w zasadzie nie istnieje. Jest też fajny hotel sportowy w centrum, ale Covid i Duda wie ile będą mogli przyjąć osób (a i tak nie jest duży). Drugi tani hotel, który mógłby się nadać jest na takim zadupiu, że wrony zawracajom (ale akalica jest bardzo interesujonca).

Koszulki: NIECH MI KTOŚ POMOŻE PLIZZZZZ, tak czy siak nie ma wzoru, nie ma pomysłu, weźmy się i zróbcie.

Work in progress
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Marzec 08, 2021, 03:34:51 pm
@Franc
Poszukaj zamku na zajebistej górze...
A nie. Czekaj, to już było  ;D

Daliśmy radę w zeszłym roku przy ograniczonej ilości miejsc pod dachem więc i tym razem się uda.
Ja nie mam parcia na nocowanie w centrum i dla mnie może być totalne zadupie.
Byle była studnia z bieżącą wodą i gospodarz wiedział kto ma "Ducha Puszczy" w dobrej cenie  ::)


Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: nahtah w Marzec 08, 2021, 06:49:37 pm
@Franc
Przesłałem Ci na maila propozycje loga zlotu, nie wiem tylko czy miałem dobry adres, sprawdź i daj znać.

Pozdrower!
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Marzec 08, 2021, 07:11:50 pm
Długość Zlotu wynika z ilości wycieczek, jeżeli z jakiejś zrezygnujemy, to będzie krótszy.

Co do tej najdłuższej - trasa jest fajna, żarcie w Jurcie Tatarskiej zacne, możliwość poznania kultury polskich muzułmanów - bezcenne. Samochód z przyczepą zapewni przewóz 4osoborowerów z Białegostoku do Kruszynian i powrót kolejnym 4osoborowerom. Dzięki temu, 8 osób będzie mogło jechać tylko połowę trasy. Próbuję ogarnąć większy samochód, żeby weszło więcej osoborowerów.

Druga wycieczka - przez rozlewiska Narwi do Tykocina na babkę ziemniaczaną też jest fajna i można skracać - jadąc groblą z płyt a potem jaz w Rzędzianach i szutrówkę - wyjdzie mniej km albo można się przeprawiać przez opisywane tu na Forum kładkę Śliwno -Waniewo - jest dalej i bardziej zaje..ście. W obu przypadkach trzeba jednak pamiętać, że chodzenie po bagnach wciąga.

Zresztą te trasy pięknie opisał Lechulysy - http://forum.poziome.pl/index.php?topic=3682.0 (http://forum.poziome.pl/index.php?topic=3682.0).

Zobaczymy.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: szydziu w Marzec 08, 2021, 08:07:56 pm
Ja nie wiem czy będę :( Na 30 czerwca Beata ma zaplanowany jakiś poród czy coś tam coś tam... Karol ma zgrupowanie warcabistów pod Lesznem a Julek obóz piłkarski pod Poznaniem... Wszystkie letnie atrakcje w I tygodniu wakacji :/
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: pajak_gdynia w Marzec 10, 2021, 12:41:34 am
Taki mały update:
- w Kruszynianach lepsze jest żarełko na "Końcu świata", a atmosfera to i 200% lepsza (niestety sytuacja się utrzymuje od pożaru "starej" jurty). I co do trasy.. to jedynym "cywilizowanym" wjazd jest od strony Krynek (ehm. miejscowość jednego ronda, to trzeba zobaczyć), dalej niestety tylko grawiejka (i to naprawdę podłej jakości)
Update: wujek Googiel pokazuje nowy czarny dywanik do granicy województwa. Wg pewnych artykułów na necie całość jest już gotowa! Kto nie ryzykuje..

- W Tykocinie idę do Żydka ("Tejsza") i nie toleruję sprzeciwu, osobiste tradycje kulinarne trzeba kultywować. Zamek jest w bardzo "zwiedzalnym" stanie, warto odwiedzić (spokojnie trzeba liczyć 3 godziny bez roweru!). Blisko są jeszcze Kiermusy (zagroda szlachecka? chyba najlepiej tak to nazwać), jak byśmy trafili na "imprezę w stylu", to mogłoby być ciężko z powrotem.

- Waniewo-Śliwno jest bardzo ryzykowną atrakcją, przez ostatnie X lat zamkniętą (bo jest niski poziom Narwi spowodowany piękną pogodą). Czyli albo pada od miesiąca, albo nie ma kładki. Większe szanse na sukces są w NPNie ("zwiedzanie" z przewodnikiem, ale dla nas raczej w pełni "oficjalnie" po kładce). Gdyby most przez Narew się nie urwał.. to byłaby niesamowicie atrakcyjna trasa, ale poza tym to nic ciekawego. Chodzenie po bagnach nie wciąga tylko kluje (w planowanym terminie powszechnie panuje specyficzna "wysypka"), a z rowerami to za daleko byśmy nie zaszli.

Dla Tehena +10, Bstok jest jednak dość dużym miastem (+intensywnie remontowanym/prze/budowanym) gdzie jazda dużą grupą może nie należeć do przyjemności.
Gajowy w wątku Lecha pisał, że bywa w okolicy bardzo często (w Gugnach?), może coś pomoże w sprawie organizacji noclegu? Ja tam bym się nie obraził na bycie dawcą krwi. Ci co nie wlezą pod dach mogą korzystać z namiotów (ale by trzeba się upewnić, czy taką możliwość udostępnią).
Chciałbym w końcu zaliczyć odwiedziny w Twierdzy w Osowcu (jakby kto pytał, to to pole namiotowe jest całkiem przyzwoite, "cywilizowanych" noclegów chyba nie ma, ale trzeba byłoby sprawdzić. Okolica jest całkiem urokliwa, bunkierki, no i kocham ten drewniany most!).
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: pajak_gdynia w Marzec 10, 2021, 12:42:35 am
Ja nie wiem czy będę :( Na 30 czerwca Beata ma zaplanowany jakiś poród czy coś tam coś tam... Karol ma zgrupowanie warcabistów pod Lesznem a Julek obóz piłkarski pod Poznaniem... Wszystkie letnie atrakcje w I tygodniu wakacji :/
Szydziu, a nie mogłeś lepiej zaplanować? Wakacje się planuje rok wcześniej, a nie 9mcy :P
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Marzec 10, 2021, 12:39:37 pm
Cześć

Mam nadzieję że będzie nasze władze nas nie uziemią  :-\ :o

Co do koszulek ja zamawiałem:

Robert Lara
tel. 607 781 854
email: sklep@larushaft.pl
info@larushaft.pl
www.larushaft.pl
www.katalog.larushaft.pl
Larus Haft
Centrum Haftu i Odzieży Reklamowej
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Marzec 10, 2021, 12:42:41 pm
No i ważne pytanie,
czy są w pobliżu inne kwatery - jak coś do daj znać.
Jak nie będzie w jednym miejscu to się rozśrodkujemy  ;D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: szydziu w Marzec 10, 2021, 06:20:26 pm
Szydziu, a nie mogłeś lepiej zaplanować?
W ogóle nie planowałem ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Marzec 15, 2021, 09:23:52 am
Pomyślcie coś jako wzór na koszulkę.
Jeden już mam, ale chciałbym wincyj. Poza tym, nie wysyłajcie prywatnie tylko na główną, żeby wszyscy mogli ocenić.

Ile osób mam się spodziewać? Kliknijcie w ankiecie.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Marzec 15, 2021, 04:13:40 pm
Pomyślcie coś jako wzór na koszulkę.
Jeden już mam, ale chciałbym wincyj. Poza tym, nie wysyłajcie prywatnie tylko na główną, żeby wszyscy mogli ocenić.


Żubr zrobiony z rowerów poziomych.
(https://www.wrotapodlasia.pl/resource/image/2/300/104/1223933/452x296x0x0.jpg.pagespeed.ic.96IOxU0hS2.webp)


Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Marzec 15, 2021, 07:07:57 pm
czyli termin od 29 -4 jest sztywny ??????
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Marzec 15, 2021, 07:16:26 pm
To już po szkole..... Następny tydzień
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Marzec 15, 2021, 07:25:58 pm
weź jeszcze pod uwagę ze może być upalny dzień i fakt ze na zlocie sa tez dzieciaki 110 km to dość długi odcinek nawet biorąc pod uwagę przerwy . Z reguły średnia przelotowa na zlotach wychodzi miedzy 12,5 a15 km/h czyli ponad 6 godzin kręcenia
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Marzec 15, 2021, 07:44:31 pm
Aga: wiem, dlatego wrzuciłem to na pierwszego dnia - jak ktoś w ogóle nie będzie się widział na takiej trasie, to może przyjechać na Zlot właśnie wtedy i pominąć nieoficjalne rozpoczęcie we wtorek. Jakby to było w środku Zlotu, to taki uczestnik miałby dużo gorzej.
Z drugiej strony - próbuję ogarnąć jakąś podwózkę, tak, żeby chociaż parę osób mogło mieć połowę trasy.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Marzec 17, 2021, 06:51:47 pm
jakoś mnie nie przekonałeś   :-)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Marzec 30, 2021, 05:45:56 pm
Cześć

Damy radę a jak nie to wrócimy szybciej :)

Co do znaku:
może rycerz na poziomce?

http://rowerowybialystok.pl/
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Kwiecień 22, 2021, 09:16:11 pm
Jak tam się tematy zlotowe mają?

Ktoś działa z koszulkami?

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Kwiecień 22, 2021, 09:32:03 pm
Nie radzę sobie, sytuacja mnie przerasta a covid nie ułatwia. Są problemy z lokalami - nic nie daje się rezerwować, nie mam czasu koło tego łazić.
Nie wiem co robić.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Kwiecień 23, 2021, 05:13:04 pm
Spokój!
Tylko spokój może nas uratować!

Zloty na jakich miałem okazję bywać cechowały się tym że miały organizatora ale też udzielały się osoby postronne.

Spinamy w takim razie zwieracze i ciągniemy ten poziomy wózek razem!

Jutro widzę się z kolegą co robi rowerowy wyjazd na Podlasie dla dużej grupy to zapytam jak wygląda u niego temat spania.
Obawiam się że jest to gdzieś na zadupiu ale jak będzie wola ludu to bierzemy?

Koszulki.
Robiłem ostatnio projekt t-shirtów dla mojej fabryki, więc szlak mam przetarty.
Albo skorzystamy z kontaktów zeszłorocznych.

Tylko prośba:wrzućcie jakieś kontrprojekty bo się na prawdę skończy tym żubrem, który zaproponowałem wcześniej.

Urlop mam zaklepany, więc nawet jak nie będzie oficjalnego zlotu i miałbym spać gdzieś na dziko ja do tego Białegostoku pojadę!
Z Gajowym jesteśmy umówieni w Płońsku na wspólny dojazd  ;)

Tym czasem zdrowia i odporności!
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: nahtah w Kwiecień 23, 2021, 06:34:21 pm
Użyj mocy Franc! Użyj mocy!!!;)))

Wrzuć na forum moją propozycję może się spodoba, adres na koszulki też masz, nawiąż kontakt, oni powiedzą co i jak. Tehen ma rację, lokum nie koniecznie w Białymstoku, okolice są mocno turystyczne i miejsca jak przypuszczam nie brakuje. Do czerwca sprawy lokdałnu się wyklarują i będzie luz.

p.s. Szkoda tylko daty, mój urlop kończy się w ostatnią niedzielę czerwca więc będę mógł przyjechać tylko na sobotę ale to zawsze coś.

Pozdrower i powodzenia!!!;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Kwiecień 23, 2021, 09:24:09 pm
Jedziemy, jedziemy... :D Już się nie mogę doczekać! ;) :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: wrona w Kwiecień 25, 2021, 03:58:37 am
     Moze  Czarna Bialostocka , kilka kwater w okolicy a jedzenie ....zapytam kolezanki czy da rabat
Niedaleko przebiegają szlaki rowerowe oraz unikatowy Szlak Rękodzieła Ludowego a w odległości 5 km znajduje się Zalew Czapielówka.

https://www.facebook.com/restauracjakwestiaczasu/

https://www.czarnabialostocka.pl/strona-147-baza_agroturystyczna_w_gminie_czarna.html

10. VILLA HELENA ? Dom Pracy Twórczej
16-20 Czarna Białostocka, Czarna Wieś Kościelna, ul. Sosnowa 2d
tel. (+48) 602 190 038
Ilość miejsc noclegowych: 30
Całoroczny
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Kwiecień 25, 2021, 09:20:01 pm
Rozmawiałem z 2 internatami i 1 hotelem sportowym - miejsca by było dla wszystkich, w centrum Białegostoku, jednak nikt nie jest w stanie zagwarantować dostępności miejsc z powodu szybko zmieniających się pomysłów naszego ukochanego rządu.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Kwiecień 25, 2021, 10:31:00 pm
Jak to leci...

Dwa tygodnie wytrzymajcie jeszcze i wrócimy do normalności.

Miejscówka o której wspominałem wcześniej ma ten plus że w nazwie jest magiczny wytrych "ośrodek rehabilitacyjny".
Więc przyjmuje grupy na turnusy lecznicze.

Rozmawiałem z kolegą i ma się zapytać w majówkę jak się oni zapatrują na takich dziwnych gości.

Oczywiście organizator decyduje i ja na nic nie naciskam  8)

Pozdrawiam rehabilitacyjnie  ;D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Some Grue w Kwiecień 26, 2021, 02:28:16 pm
A ja bardzo żałuję ale nidyrydy :(
Co prawda nawet jakieś połączenie kulejowe jest z mojego zaścianka do Białegostoku, ale "spięcie" kwestii urlopowych będzie absolutnie trudne.
Raz że praca (z tym łatwiej, chyba że okaże się że z czymś na złamanie karku gonić musimy), dwa że domowe biuro przepustek musi zgodę wyrazić ("samą mnie z trójką dzieciaków zostawisz?") ;)

Obaczym co się da zrobić w temacie, póki co przesuwam do szufladki "chciałbym".
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Kwiecień 26, 2021, 07:44:14 pm
My z Adamem jesteśmy nastawieni pozytywnie,
Franc - kto jak nie ty

Napisz gdzie planujesz miejsce zbiórkowe to poszukamy w otoczeniu miejscówek .
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Kwiecień 27, 2021, 01:20:44 pm
Cześć

co sądzicie może wynająć kilka takich?

Trzeba ustalić gdzie będzie centrum startowe
abyśmy rano tam dotarli i razem jechali, jeśli nie będzie jednej miejscówki.

na przykład -takie coś znalazłem

Kwatery pracownicze Białystok
Willa Na Skraju Puszczy. 35 PLN. liczba miejsc: 27. ...
Pokoje Gościnne Cyprus. 40 PLN. liczba miejsc: 16. ...
Dworek Mieldziczówka. 40 PLN. ...
Sigma Sala Weselna i Hotel. 29 PLN. ...
U Jagódki Tanie Noclegi z obiadem. 20 PLN. ...
Agroturystyka u Wojtka. 25 PLN. ...
Agroturystyka Zaścianek. 25 PLN. ...
Willa Seven. 35 PLN.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Kwiecień 27, 2021, 02:26:54 pm
Ale my nie potrzebujemy 27~30miejsc, tylko 50 i tu leży wampir pogrzebany
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Kwiecień 27, 2021, 05:26:05 pm
Wysyłam Ci na PW link do noclegu z którego kolega będzie korzystał w ten weekend.
Z tego co mówił mają coś w okolicach 70 miejsc więc nas bardzo to urządza.Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Maj 03, 2021, 08:36:31 am
Może ktoś coś  w tym temacie  ::)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 03, 2021, 06:13:13 pm
Hej
Rozmawiałam z Francem na temat organizacji Zlotu i ten ma się odbyć w terminie ogłaszanym już wcześniej.
Aktualnie potrzebujemy wybrać grafikę jaka ma być na koszulkach. Czy ktoś już coś ma gotowego, ktoś coś narysował?
@Tehen podeślij adres/namiary poproszę do tego miejsca z noclegami bo to już teraz trzeba rezerwować.
@cysoz - dzięki za to że Ci się chciało poszperać, ale to musi być 1 miejsce, aby wszyscy mogli się spotkać razem :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Maj 03, 2021, 09:18:23 pm
@Tehen podeślij adres/namiary poproszę do tego miejsca z noclegami bo to już teraz trzeba rezerwować.


Franc dostał na PW adres.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 05, 2021, 05:06:02 pm
Dziękuję za info,

SUPER INFORMACJA, Jak będziesz miał dodatkowe informacje dawaj  :D

Mam artystów może ktoś pomoże, narysować LOGO
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 05, 2021, 05:13:51 pm
co sadzicie posadzić rycerza na poziomce?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 05, 2021, 05:51:42 pm
Herbem Białegostoku jest Pogoń (rycerz na koniu) i Orzeł - Rycerz na poziomce i Orzeł, nawiązujący do herbu Białegostoku byłby więc całkiem ok.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 12, 2021, 08:11:38 am
Co z tymi wzorami na koszulki?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 16, 2021, 03:23:23 pm
MA MOŻE KTOŚ WENĘ POMÓC

POTRZEBNE KOGO ZLOTU ;D

PYTANIE DO FRANCA Jak sytuacja z miejscówką, czy udało się ustalić?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 16, 2021, 09:18:50 pm
Będę obdzwaniał jutro - nasz najlepszy rzont znosi kolejne obostrzenia i może będzie łatwiej.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 18, 2021, 09:24:14 am
DO WSZYSTKICH KTO MA ARTYSTYCZNA DUSZE

KONKURS NA LOGO ZLOTU BIAŁYSTOK 2021

KTO weżmie udział,  ;DPOMOŻE FRANCOWI :o

wysałem Francowi moją propozycję.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 18, 2021, 09:30:10 am
MOJE Propozycje

https://drive.google.com/file/d/13QKRgJTyYPR6NwmnyCSeGqB2F7bfmawJ/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1OpAR5BpvLOz4ob2JLJrCiy_lMsrpJTUi/view?usp=sharing

Myślę ze Będą lepsze  ::)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: noisue w Maj 18, 2021, 12:22:13 pm
To ja się dorzucę.
https://photos.app.goo.gl/1smgdWC1mnRtRUsh7
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 18, 2021, 01:36:01 pm
Noisue - zaczyna wyglądać nieźle, zamiast tego rycerza na koni - upodoba się dla mnie.
(https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5c/POL_Bia%C5%82ystok_formal_COA.svg/1200px-POL_Bia%C5%82ystok_formal_COA.svg.png)
Tytuł: logo
Wiadomość wysłana przez: nahtah w Maj 18, 2021, 07:33:45 pm
Mam jeszcze taki pomysł na bazie Białostockiego godła ale nie mam czasu  popracować nad tym projektem - to tylko szkic, trochę pracy i coś może z tego....https://photos.app.goo.gl/SHXjBUh9VerjgPYJA
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: hansglopke w Maj 18, 2021, 08:23:00 pm
https://imgur.com/R5oQ9jt
Jeszcze można dodać który to zlot. XV?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Maj 18, 2021, 11:42:22 pm
https://imgur.com/R5oQ9jt
Jeszcze można dodać który to zlot. XV?
Ale jak liczymy numerację? Od zlotu w Krakowie (NCK) 22.09.2001?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: hansglopke w Maj 19, 2021, 01:44:04 am
https://imgur.com/R5oQ9jt
Jeszcze można dodać który to zlot. XV?
Ale jak liczymy numerację? Od zlotu w Krakowie (NCK) 22.09.2001?

Wiedziałem....

Do ostatniego (n) dodajemy 1. (n+1).
Nie chciało mi się grzebać w sieci, który to był ostatni bo szybkość działania mojego kompa od grafiki jest równa rowerowi jadącemu pod górkę.
Tytuł: Odp: logo
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Maj 19, 2021, 08:54:05 am
Mam jeszcze taki pomysł na bazie Białostockiego godła ale nie mam czasu  popracować nad tym projektem - to tylko szkic, trochę pracy i coś może z tego....https://photos.app.goo.gl/SHXjBUh9VerjgPYJA

To po lewej bardzo fajne skojarzeniowo.

@live_evil
Liczmy te "nowożytne" :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Maj 19, 2021, 10:48:49 am
Licząd od Oławy 2008 w tym roku wychodzi nr XIV, a doliczając dwa krakowskie zloty - XVI.
Ja bym zostawił bez numeracji :-)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 19, 2021, 02:06:18 pm
Ten ludzik na poziomce to tak nei wyszedł - może bez ludzika i sam rys roweru poziomego? :)
Było chyba na jakimś poprzednim zlocie coś takiego, moze wziąć z tego co było, poprawić/przemalować i będzie :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 20, 2021, 06:58:18 am
Łatwo policzyć jak wejdzie się na stronę
http://www.zlotpoziomek.pl

            czyli XIV

KOSZULKI i LOGO to nie problem
najważniejsze to miejsce - czy coś wiadomo?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 20, 2021, 12:27:14 pm
Hej
Właśnie rozmawiałam z Francem - MAMY MIEJSCE >100 osób :D

To miejsce to:
Bursa Szkolna -> https://bursaszkolna.bialystok.pl/
Dobra 3 Białystok
Cena noclegu: 30 zł od osoby/noc
Pokoje są 3-4 osobowe.
Do tego można dokupić posiłku - śniadania i kolacje. Obiady azpewne będziemy jeść po drodze w ramach naszych wycieczek.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 20, 2021, 01:15:50 pm
!!!!!! UWAGA !!!!!!
Otwieramy REJESTRACJĘ na Zlot :)

LINK: https://tiny.pl/rbpbk

Bardzo prosimy o możliwie szybkie rejestrowanie się oraz o wpłacanie zaliczki na konto które poda Franc już niebawem.
[zaliczka - ilość noclegów * cena noclegu 30 zł]
Oprócz tego konieczne będzie jeszcze przesłanie kwoty na koszulki, kiedy już będziemy wiedzieli jaki będzie koszt ich produkcji.

PRZYPOMINAM, że ciągle nie mamy gotowego loga - wg Franca najlepszy motyw byłby rycerz w zbroi na rowerze poziomym :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Maj 20, 2021, 01:32:49 pm
Pamiętajcie też że jest strona http://www.zlotpoziomek.pl/ na której warto zamieścić aktualne informacje.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 20, 2021, 01:45:41 pm
@Tehen - poinformowałam już Dziaśka, wieczorem ma być wszystko wrzucone na stronę :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: nahtah w Maj 20, 2021, 06:08:30 pm
Podaje link na stronę firmy od koszulek - https://promoexpress.pl/odziez/koszulka-running,TJN.JN391.html

Oczywiście jest to strona dla firm, detal nie wchodzi w grę - za 50 szt cena wyjdzie ok 31pln mus tylko wybrać kolor, w tym roku jakiś mizerny wybór.
Gdzieś mam telefon, później wrzucę...
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: nahtah w Maj 20, 2021, 06:31:19 pm
cid:image001.png@01D2A8A5.F7178670
   

cid:image002.jpg@01D2A3EA.DF4A29E0
   

Magdalena Sajkowska

Account Manager

M +48 602 574 977 | @ msajkowska@promoexpress.pl

T +48 12 32 35 411  W www.promoexpress.pl

Z Tą panią się kontaktowałem - Franc! Mus dzwonić i się dowiedzieć o dostępność koszulek poliestrowych 100%. Po przesłaniu loga, sprawa powinna być załatwiona do miesiąca czasu może wcześniej....
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Maj 20, 2021, 08:01:16 pm
jak wygląda sprawa z pokojami, jak co roku jade z moją rodzinką Jak jest możliwe to przygarnę pokój 3 osobowy
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 20, 2021, 09:32:36 pm
Pokoje będą 3 i 4 osobowe, miejsca wystarczy na jakieś 50osób, śniadania i kolacje rezerwuję defaultowo, bo jest coś trzeba a to rozwiąże sporo problemów (a wygeneruje szybką decyzję i wpłacenie zaliczki). Jeszcze będę rozmawiał na temat osób, które przyjadą na mniej dni.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Maj 20, 2021, 10:17:22 pm
Franc ja (my) przyjeżdzam w środę, ale nie widzę przeszkód, by zapłacić za jeden nocleg więcej, jesli to ma ułatwić Ci życie ;-)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Maj 22, 2021, 08:58:28 am
  Franc weź wrzucaj więcej info  , jakieś konkretne ustalenia trasy  i miejsc przerw na posiłki i zwiedzanie- pytanko w sprawie koszulek czy sa w ofercie xxxl lub xxxxl  ?????????
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Maj 22, 2021, 11:34:28 am
@AGA - dorzuciłam do formularza rejestracyjnego opcję XXXL specjalnie dla Ciebie oraz w wynikach z rejestracji zmieniłam Twoje zamówienie z XXL na XXXL.
ALe czy firma robiąca koszulki takie robi - tego to ja już nie wiem.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 23, 2021, 10:06:39 am
Zapisałem nas, zarezerwuj mi pokój 3 osobowy tak jak w rejestracji.
Czekamy na info ile i gdzie wpłacić.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 23, 2021, 10:14:26 am
Franc postaraj się wrzucić informacje na stronę.
Postaraj się :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Maj 23, 2021, 10:29:13 am
Dla mnie miejsce w pokoju również poproszę. :) Przelewu dokonam, jak będą już namiary. ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: miki11 w Maj 23, 2021, 06:33:40 pm
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tef w Maj 23, 2021, 07:05:39 pm
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.
Witaj. Nie czytujesz tego forum widzę ;). Obecność na zlocie jest najczęściej proponowaną metodą zapoznania się z nami i naszymi "jedynie słusznymi" rowerami. Zapraszamy i do zobaczenia.
PS. W trakcie dnia zlotowego nas nie ma, jesteśmy na wycieczkach takoż popołudniem raczej późnym.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: tomo w Maj 23, 2021, 09:04:07 pm
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.
Absolutnie nie ma takiej opcji. Żeby nam się nasza poziomo błękitna krew nie zanieczyściła, na zloty nie wpuszczamy ludzi którzy nie mają przynajmniej 3 własnoręcznie zbudowanych poziomek w garażu i 10 lat stażu na forum. Także przykro mi, ale nie.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: tomo w Maj 23, 2021, 09:05:12 pm
Oczywiście jaja sobie robię ;D ;D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: hansglopke w Maj 23, 2021, 09:21:23 pm
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.

O wadach konstrukcji?
Też coś.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: szydziu w Maj 23, 2021, 09:45:53 pm
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.
Absolutnie nie ma takiej opcji. Żeby nam się nasza poziomo błękitna krew nie zanieczyściła, na zloty nie wpuszczamy ludzi którzy nie mają przynajmniej 3 własnoręcznie zbudowanych poziomek w garażu i 10 lat stażu na forum. Także przykro mi, ale nie.

No i to też dlatego mnie też nie będzie :(
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: miki11 w Maj 24, 2021, 09:01:25 am
A można wpaść do Was na pół dnia, żeby poznać ludzi i ew. pogadać o zaletach i wadach poszczególnych konstrukcji? Jestem świeży w poziomie. Wolałbym nie wybierać w ciemno.

O wadach konstrukcji?
Też coś.

Sądząc po ilości i jakości odpowiedzi dobrze skonstruowałem pytanie :-) Doprecyzowując, chodzi mi o wybór konstrukcji pod moje konkretne potrzeby. Muszę pogodzić kilka czasem sprzecznych elementów. Długość roweru poniżej 2 metrów, przeznaczony do długich lotów asfaltowych, pod elektryfikację. No i pełna amortyzacja. I tak czuję, że dopóki nie usiądę na kilku różnych rowerkach, nie będę wiedział, na którym czuję się dobrze...
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Maj 24, 2021, 08:57:41 pm
nie żebym sie czepiał, ale chyba już czas na oficjalną odsłonę programu złotu z wszystkimi atrakcjami i trasami ,ewentualne niedogodności tez możesz  Franc (o) już ujawnić  :P
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Maj 25, 2021, 02:17:55 pm
 :o Jestem za, ja też bym chciał ::) :P
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Maj 25, 2021, 10:55:53 pm
Cysoz chcieć możesz i tak nic nie dostaniesz  :P byłem pierwszy dla ciebie nie starczy  ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Maj 26, 2021, 10:08:24 pm
Na razie nie mam czasu, szykuję Maleństwo do sezonu... Ale jak stanie na wodzie w ten łykęd, to odetchnę i będę mógł coś działać koło zlotu. Cierpliwości, pliz.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: pajak_gdynia w Maj 27, 2021, 10:00:21 pm
A ktoś z Trójmiasta i okolic jedzie na zlot?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: osesku w Maj 28, 2021, 07:30:26 am
Obowiązki nie pozwalają na wyrwanie się na Zlot w tym czasie  :(
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Maj 31, 2021, 09:35:06 am
Ja już spakowany na zlot...

(https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/194951388_4342811965738012_5704916116315696500_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7UeMYK8cwqYAX8Y9brh&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&tp=6&oh=2fe4297b76449dd1db70e9b49d0f179a&oe=60DBEB0F)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 01, 2021, 09:07:18 pm
ta 4 w2 drugim rzędzie beczułka zarezerwowana  ;) jedz ostrożnie żeby nie pogubić  ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 03, 2021, 11:46:42 am
Dużo na Zlocie ludzi nie będzie... Zapisało się do tej pory "aż" 24 osoby...
Malutko.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 03, 2021, 01:37:05 pm
Nie dziw się, większość czeka na plan zlotu :P
Jak pojawi się info , myślę że będzie nas więcej.

Trudno Franc musi się zmobilizować!!!!
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 03, 2021, 08:37:55 pm
jaka organizacja taka frekwencja ,tez sie zastanawiam czy jest sens pchać sie 450 km w ciemno
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 04, 2021, 10:35:43 am
Nie dziw się, większość czeka na plan zlotu :P

A to nie było go podanego?
Nie czytałeś dokładnie tego wątku?

http://forum.poziome.pl/index.php?topic=4233.msg59307#msg59307
Cytuj
Oficjalny komunikat

Harmonogram Zlotu:
  • 29 czerwca wtorek wieczorem - Początek
  • 30 czerwca środa cały długi dzień - wycieczka ~110km do Kruszynian, do Tatarskiej Jurty, meczetu i innych: wycieczka dla bardzo chętnych choć spróbuję zabezpieczyć transport samochodem z przyczepą lub coś podobnego co pozwoli niektórym zrobić połowę trasy a drugą być wiezionym (albo w jedną albo w drugą stronę).
  • 1 lipca czwartek cały dzień - wycieczka na rozlewiska Narwi i Tykocina, od ~65km do ~95km w zależności od przyjętego wariantu - są możliwe skróty, ale odpadają jedne atrakcje (kładka nad Narwią Śliwno - Waniewo) a dochodzą inne (przejazd po grobli wyłożonej betonowymi płytami :) i trochę szutrów )
  • 2 lipca piątek - Białystok i akalica - muzea, zabytki i takie tam
  • 3 lipca sobota - wycieczka z kąpielą do Supraśla - tam i z powrotem ~35km po DDR lub ~45km po DDR, szutrowej drodze oraz po dziwnych drogach lokalnych przez Wasilków z drugą kąpielą
  • 4 lipca niedziela - gry i zabawy na lotnisku w Białymstoku, papa i do domu.

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Czerwiec 04, 2021, 11:40:59 am
jaka organizacja taka frekwencja ,tez sie zastanawiam czy jest sens pchać sie 450 km w ciemno
Wiele masz do powiedzenia nt organizacji zlotu, to może następnym razem sam zorganizujesz?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 04, 2021, 08:14:35 pm
Jak będę się czuł na siłach to na pewno zorganizuje , do powiedzenia mam nie wiele bo nic nie wiadomo Daruj sobie bo nie widzę tu związku jednego z drugim
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 06, 2021, 11:22:01 am
przygotowania do zlotu  :- dojazd ogarnięty , jedziemy pociągiem

Czekam na numer konta ,za pobyt i koszulkę - chyba że zapłacimy na miejscu.

  czas na rejestrację, niezdecydowani   

Ps.

Natalka, prześlij info Dziaśkowi może na stronę wrzuci  :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: wrona w Czerwiec 07, 2021, 12:37:35 am
 :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 07, 2021, 07:29:41 pm
Drodzy.
Kto miał podesłać logo Francowi do projektu koszulek i loga Zlotowego?
Podobno tego loga ciągle nie ma i nie ma?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 07, 2021, 08:06:48 pm
Był wrzucony rycerz na poziomce, nic lepszego nie znajdziemy????
Trzeba pogadać z firmą od koszulek może pomoże poprawić,

Jak ja robiłem zlot rysunek poprawiła firmą od koszulek.
Spróbujcie pogadać.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 07, 2021, 09:35:05 pm
https://photos.app.goo.gl/1smgdWC1mnRtRUsh7

Czas ucieka nie ma co czekać ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 07, 2021, 10:42:43 pm
Mnie się podoba :D
Bierem i namawiam Franca i robim koszulki :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: noisue w Czerwiec 08, 2021, 09:33:48 am
Nic nie wiem aby był wybrany rycerz. Jak potrzeba podrzucę svg.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 08, 2021, 12:47:14 pm
Nic nie wiem aby był wybrany rycerz. Jak potrzeba podrzucę svg.

W tym momencie kiedy pisałam posta, Franc nie miał kompletnie nic, więc lepszy jakikolwiek rycerz na poziomce niż... nic?
Masz swój projekt gdzieś na WWW?

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: noisue w Czerwiec 09, 2021, 05:09:15 am
Tutaj
https://drive.google.com/drive/folders/1AWqI-F_69Bi-lerjRvk09U_PlyBQHFr9?usp=sharing
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 09, 2021, 09:23:53 am
Tutaj
https://drive.google.com/drive/folders/1AWqI-F_69Bi-lerjRvk09U_PlyBQHFr9?usp=sharing

Bardzo mi się podoba ta czysta biała kartka na której - jak chyba nie trzeba pisać - nic nie ma. Masz takich więcej? ;D
Chrome i FF widzi nicość.
Może zły format?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: noisue w Czerwiec 09, 2021, 11:24:47 am
Pobierz i otwórz w programie do grafiki wektorowej np. Inkscape.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 09, 2021, 10:28:56 pm
Skoro nie ma innych pomysłów na logo to rycerz zostaje - nie ma czasu na dalsze kombinacje. Kto z poprzednich orgów może zagadać producentów koszulek?

Druga, najważniejsza sprawa - musicie szybko potwierdzić zgodę na jedzenie - będzie śniadanie i kolacja po 45pln /osobodzień, ale ze względów logistycznych jedzenie musi być wykupione na cały Zlot. tak jest im wygodniej ogarniać i już. Co Wy na to? Baj de łej - ile osób planuje być w końcu na Zlocie?

Gryplan jest podany pierwszej stronie wątku.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: karola w Czerwiec 10, 2021, 09:03:36 am
Franc, myślę, że pewną liczbę osób będziesz miał jeśli podasz konto i poprosisz chociaż o zaliczkę :) wtedy będzie wiadomo kto jest zdecydowany na 100% :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 10, 2021, 09:38:50 pm
Karola ma rację, wiesz ile osób się zapisało , ustal termin wpłaty.

Jeśli masz problem z organizacją koszulek - może trzeba odpuścić.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 11, 2021, 08:56:39 am
Pospieszajcie się z rejestracją!!!!

Na razie tylko 30osób to zrobiło. W poniedziałek muszę potwierdzić nocleg i wyżywienie.
Ze względów logistycznych, bursie będzie wygodnie dostać całe pieniądze za wyżywienie z góry za cały Zlot (niezależnie na ile dni się przyjedzie), wszystkich uczestników - tzw. 45pln x 5dni = 225pln/osoba. Noclegi może będzie prościej.

W związku z tym, że na razie nie ma jeszcze uruchomionych koszulek - work in progress - to wpłaty będą musiały być etapami, więc dokonując przelewu proszę zaznaczać od kogo i za co.

numer konta: 29 1020 5558 0000 8102 3423 4366
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Czerwiec 11, 2021, 09:44:43 am
Rozumiem, że za noclegi też wpłacać? :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Czerwiec 11, 2021, 10:09:44 am
Przelew na 225 wysłany.
Dane w tytule.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 11, 2021, 02:51:38 pm
Chcianym potwierdzić, czy możliwy jest pobyt bez posiłków?

jeśli ktoś jest na diecie?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Czerwiec 11, 2021, 04:55:39 pm
Przelew za noclegi poszedł 5x30(150zł), dane w tytule. Z wyżywienia rezygnuję(w własnym zakresie). :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 11, 2021, 07:03:10 pm
Przelew za :
Adam Stępniewski - pobyt z wyżywieniem
Bogusław Król - pobyt z wyżywieniem
Marek Rzepisko - pobyt bez wyżywienia
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: bzaborow w Czerwiec 11, 2021, 07:19:17 pm
@franc, do szczescia potrzebujesz wplaty od kto-moze za wyzywienie 225pln/osobe nawet jesli osoba pojawi sie na 3 dni a nie 5? Czy to tylko przyklad i ci, ktorzy beda krocej maja wplacac za mniej?

czyli wplacic (225+ liczba_noclegow * 30), czy (liczba_noclegow_z_wyzywieniem * (45+30))?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 11, 2021, 09:30:46 pm
@Bzabarow: wydaje mi się, że to musi być 225 + liczba noclegów x30
Zobaczę w poniedziałek jak to będzie wyglądać, jak będzie mało osób, to może zrezygnować z jedzenia? Choć to ułatwia logistykę (trochę)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 12, 2021, 12:01:46 pm
Czyli wniosek najlepiej przyjechać na 5 Dni - tak jak my  :)

Franc - czyli w poniedziałek info co do dalszych informacji organizacyjnych.

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Czerwiec 14, 2021, 05:36:49 am
A co ze stroną zlotpoziomek ?

Cały czas tam wisi informacja o zeszłorocznym zlocie.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 14, 2021, 11:07:54 am
Dawać znać, czy potrzebujecie wyżywienia - bo na razie tylko 5 osób dało znać, że potrzebują - takie coś może nie wypalić.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 15, 2021, 05:35:39 am
biorę papu 3x, mam nadzieje ze jakieś przysmaki białostockie będą
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: hansglopke w Czerwiec 15, 2021, 06:11:25 am
Paprykarz Szczeciński.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 15, 2021, 08:16:36 am
Mimo 20 osób chętnych udało się utrzymać cenę jedzenia - 45pln za śniadanie (od 0830 do 0900) i kolację (od 1800 do 1830) - szwedzki stół.
Rowery będzie można zostawić w holu.
Pokoje są 3 lub 4osobowe - Aga ma zaklepany 3osobowy, inni - będziecie musieli się jakoś podzielić.
Jest parking na zamkniętym terenie bursy.
Świetlicy nie będziemy mieli, bo jest w remoncie, ale da się siedzieć na stołówce, będziemy też mieli całe piętro dla siebie, czyli korytarz i może jakiś duży pokój, może coś jeszcze.
Jest szansa na grilla na podwórku. Przywiozę swój.
Nie ma lodówek, jak ktoś potrzebuje to trzeba wziąć turystyczne, wezmę też i ja. Na szczęście sklep (Lewiatan) jest po drugiej stronie ulicy, 150m w bok, 750m z buta /z pedała pomiędzy blokami przez osiedle jest Biedronka, 900m w inną stronę sklep "piwa świata" a 1km kolejny duży sklep spożywczy. Ot bliskość centrum wsi.
Przewidujcie kasę na zwiedzanie muzeów, kładki przez rozlewiska Narwi w parku krajobrazowym, czyste, całe skarpetki na zwiedzanie meczetu w Kruszynianach (tam się powinno wchodzić bez butów) oraz kasę na obiady, które będziemy jedli na trasie wycieczek (lokalne specjały).
Ważne:
W knajpach w Krynkach, Tykocinie i może w Supraślu (lub gdzieś obok) będą obiady zamówione, dla wszystkich te same dania lokalnej kuchni, żeby było szybciej, z wyłączeniem tych wegetarian dla których też będzie wstępna rezerwacja menu tyle, że bezmięsnego.

Proszę się zadeklarować co, kto będzie jadł- w sensie z mięsem /bez mięsa.

baj de łej: Polecam kiszkę ziemniaczaną, można ją będzie kupić na ul. Wierzbowej (garmażerka Lech).
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 15, 2021, 08:31:56 pm
my jesteśmy wszystkożerni byle było smaczne i świeże  :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 15, 2021, 08:35:08 pm
pytanko czy taskać śpiwory czy jest zabezpieczona pościel , jak wygląda sprawa łazienek  8)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 15, 2021, 08:53:07 pm
Aga: sprawdzę....
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 16, 2021, 10:38:56 am
Czy budżet 40, max 45pln za dwudaniowy obiad wam nie przeszkadza, czy szukać mniej wystawnych porcji?
Bo załatwiam obiady na trasie, kuchnia tatarska, żydowska i kresowa.

Pościel jest zapewniona, tylko trzeba będzie posprzątać po sobie (zdjąć i zostawić na łóżkach), śpiworów nie trzeba brać.

Śniadania będą w godzinach 0800 do 0830,o 0900 ruszamy.
Kolacja 1830 dp 1900.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 16, 2021, 10:01:03 pm
Był update na pierwszej stronie - coraz dokładniej określam plany dni oraz trasy przejazdu.
Pamiętajcie o deklaracjach co do obiadów na trasie, żeby potem nie było pretensji.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Czerwiec 16, 2021, 10:44:22 pm
Co do obiadów, to myślę że cena mogłaby być nieco niższa ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 16, 2021, 10:51:59 pm
Wiem, że mogłaby być niższa cena, ale obiady są dwudaniowe, bo osobiście nie potrafię zrezygnować ani z rosołu z kołdunami ani z cepelinów, żeby było taniej. Zobaczymy, będę rozmawiał, najdrożej wychodzi Tesza w Tykocine, można zjeść w Alumnacie - wyjdzie trochę taniej ale nie tak klimatycznie.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: gajowy w Czerwiec 16, 2021, 11:01:14 pm
Była prośba o wyrażenie swojego zdania, więc wyraziłem. :) A może jakaś możliwość wyboru tańszego obiadku, zresztą ustalając jedno danie można nie trafić w gusta każdego. ;)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: l-malik w Czerwiec 17, 2021, 01:08:18 pm
I klepnięte :) Kaska poszła za noclegi, papu ogarnę samodzielnie. Niestety będę tylko do piątku, ale i tak jest radocha :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 17, 2021, 04:20:45 pm
Koszulki po 35pln sztuka, białe
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Czerwiec 17, 2021, 05:02:44 pm
Wszystko tylko nie białe! :-\

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: miki11 w Czerwiec 17, 2021, 09:15:58 pm
Czytam tak sobie ten temat i mam proste refleksje. Oczywiście możecie olać moje zdanie, ale a nuż ktoś coś sobie z tego przytuli...

Organizacja jest ewidentnie na ostatni moment, to nie służy nikomu, szczególnie nie służy organizatorom. O ile rozumiem kłopoty z kwaterami spowodowane tą kowidową hecą, o tyle są sprawy, które można śmiało zrobić pół roku wcześniej. Projekty i wykonanie koszulek, program, organizacja posiłków, i tego typu duperele. Piszę to z szacunku dla Was, mam nadzieję, że odbierzecie to jako konstruktywny element dyskusji, i że w przyszłości uda się uniknąć takich sytuacji. Znam imprezy, gdzie w momencie rozstawania się w danym roku już powstają (na papierze) ogólne plany na rok przyszły, to dobra praktyka.

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 17, 2021, 09:50:41 pm
A) w zasadzie zacząłem ogarniać wszystko sam, dopiero pod koniec pomogła "Natalka" oraz Raffi
B) jak się zgłaszałem w czerwcu zeszłego roku, nie wiedziałem, że wpadnie mi robota, która mnie bardzo pochłonie.
C) jak się zgłaszałem w czerwcu zeszłego roku, nie wiedziałem, że kupię Maleństwo i będę miał tyle roboty, żeby je przygotować do sezonu.
Koszulek nie organizowałem, bo jakby nie było noclegów, to i nie byłoby Zlotu :)
Trasy ma w głowie - to jest podlaski standard, kwestie szczegółów przejazdów - cóż, to się zawsze robi przed samym Zlotem
Jedzenie na trasie - nie ma Zlotu (bo nie ma noclegu) to po co organizować?
Jak widać to wszystko są naczynia połączone.
Tak poza tym - należy myśleć pozytywnie, wtedy wszystko się udaje.
Baj de łej - zawsze możesz się Miki11 zgłosić na organizatora następnego Zlotu :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: woojtek1 w Czerwiec 17, 2021, 10:02:34 pm
Pomimo, że znów w tym roku nie dojadę :(, to obserwując nasze forum, różne relacje z półoficjalnych spotkań, jestem pod wielkim wrażeniem tej organizacji. Każdy, kto cos organizował wie, ile szczegółów trzeba ogarnąć... Byłem na zaledwie trzech zlotach, ale zawsze miło je wspominam. Wszelkie drobne niedociągnięcia powinno się zrzucić na karb tego, ze nie jest to żadna "zawodowa" impreza i większość z nas spotyka sie tu z własnej " hobbystycznej" woli. Powiem więcej to niesamowite, że w tak luźnej grupie znajomych z całego kraju (i nie tylko) udaje się rokrocznie od wielu lat spotkanie dopiąć. Pewnie i tym razem będzie super, czego wszystkim poziomym życzę :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: hansglopke w Czerwiec 18, 2021, 03:34:47 am
Czytam tak sobie ten temat i mam proste refleksje. Oczywiście możecie olać moje zdanie, ale a nuż ktoś coś sobie z tego przytuli...

Organizacja jest ewidentnie na ostatni moment, to nie służy nikomu, szczególnie nie służy organizatorom. O ile rozumiem kłopoty z kwaterami spowodowane tą kowidową hecą, o tyle są sprawy, które można śmiało zrobić pół roku wcześniej. Projekty i wykonanie koszulek, program, organizacja posiłków, i tego typu duperele. Piszę to z szacunku dla Was, mam nadzieję, że odbierzecie to jako konstruktywny element dyskusji, i że w przyszłości uda się uniknąć takich sytuacji. Znam imprezy, gdzie w momencie rozstawania się w danym roku już powstają (na papierze) ogólne plany na rok przyszły, to dobra praktyka.

Pozdrawiam.

Widzę, że organizator przyszłorocznego zlotu wyłania się z tunelu.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Czerwiec 18, 2021, 08:31:51 am
FRANC

Piękna strona zlotu - http://www.zlotpoziomek.pl/

Teraz masz z górki, zostało co z niebiosami pogodę ustalić i wszyscy będą w 7-niebie  :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: miki11 w Czerwiec 18, 2021, 09:38:03 am
Jeden post i tyle dobrego ruchu powietrza :-)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 18, 2021, 11:34:01 am
Organizacja jest ewidentnie na ostatni moment, to nie służy nikomu, szczególnie nie służy organizatorom. O ile rozumiem kłopoty z kwaterami spowodowane tą kowidową hecą, o tyle są sprawy, które można śmiało zrobić pół roku wcześniej. Projekty i wykonanie koszulek, program, organizacja posiłków, i tego typu duperele. Piszę to z szacunku dla Was, mam nadzieję, że odbierzecie to jako konstruktywny element dyskusji, i że w przyszłości uda się uniknąć takich sytuacji. Znam imprezy, gdzie w momencie rozstawania się w danym roku już powstają (na papierze) ogólne plany na rok przyszły, to dobra praktyka.

Myślę, że na ten moment krytykowanie nie jest nam potrzebne, a wręcz potrzebna jest pomoc i współorganizacja.
Dodatkowo ten Zlot tegoroczny powstaje w bardzo krótkim czasie i choćby za to powinny być oklaski dla Organizatora :D

Ponadto takie "ogólne plany" były już rok temu, zapowiedzi Franc robił już na poprzednim Zlocie.

Jeśli zaś chodzi o Zlot Rowerów Poziomych w 2022 roku - to ja chętnie się za to wezmę, mam już prawie że gotowe miejsce i pomysł na świetną Imprezę poziomą :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 18, 2021, 12:53:38 pm
Zrobiłem trochę updejtu na pierwszej stronie w planach wycieczek i innych sprawach organizacyjnych.

W związku z tym, że nie ma głosów o rezygnacji z obiadów na trasie, a wegetarianka jest tylko jedna (będzie uwzględniona :) ) to potwierdzam rezerwacje.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: AGA w Czerwiec 18, 2021, 09:24:48 pm
można całość  wpłacić po przyjeździe na miejsce ,  czy papu musi być zapłacone wcześniej  ?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Tehen w Czerwiec 19, 2021, 08:34:15 am
można całość  wpłacić po przyjeździe na miejsce ,  czy papu musi być zapłacone wcześniej  ?

Z tego co zrozumiałem to za nocleg można płacić na miejscu ale jedzenie było do 14 czerwca.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 19, 2021, 04:47:22 pm
Nie wiem jak u was ale u mnie strona zlotpoziomek się dziwnie wyświetla. Część z tekstem jest wąska a mapki szerokie. Poza tym na górnym pasku widnieje info zlot2020.
Też tak macie czy tylko u mnie?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Czerwiec 19, 2021, 05:43:39 pm
Nie wiem jak u was ale u mnie strona zlotpoziomek się dziwnie wyświetla. Część z tekstem jest wąska a mapki szerokie. Poza tym na górnym pasku widnieje info zlot2020.
Też tak macie czy tylko u mnie?

Nie mamy tak samo. Strona była sprawdzana przeze mnie na FF i na Chromie i takich problemów nie ma. Jaką masz rozdzielczość ekranu? SOA#1 u mnie na 1920x1080 wszystko fruwa.
Na górnym pasku na menu masz podlinkowanie pod stare wersje stron dla poprzednich lat w którym był organizowany Zlot, stąd kolejno 2020 2019 2018 i 2017. 2021 nie ma bo byłoby to podlinkowanie do aktualnej wersji strony którą widać. Więc byłby to nonsens
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 19, 2021, 06:25:24 pm
Przeglądam na smartfonie.
Chciałem wrzucić screena ale trochę z tym zabawy na tym forum. Trzeba linkować pliki. Mogę podrzucić Ci zrzut na priv , to sama zobaczysz. Nie chodzi o to, że się czepiam alebo brzydko to wygląda na smartfonie.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 19, 2021, 11:11:50 pm
U mnie tak to się prezentuje
(https://ibb.co/5vPw2Gy)
(https://ibb.co/pRZBcwB)
(https://ibb.co/7j8nmsp)

Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 19, 2021, 11:13:50 pm
https://ibb.co/5vPw2Gy
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 19, 2021, 11:16:06 pm
https://ibb.co/ZBfNV7V
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 21, 2021, 08:40:00 pm
Koszulki po 35PLN - proszę wpłacać na konto, pisząc dokładnie co i jak.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 27, 2021, 02:25:31 pm
(...)

Wracając do meritum: nie udało nam się z Dziasiekiem przejechać zaplanowanej trasy na środę - najkrótsza droga do Kruszynian, wiodąca przez las jest nieprzejezdna, nie i chuj. Przez chwilę rozważaliśmy więc DK65 - 15km dłuższą, ale jechać w towarzystwie białoruskich, kazachskich i rosyjskich tirów jakoś nam też nie przypadła do gustu. Jedynym rozsądnym wyjściem jest jechać do Kruszynian i wracać tą samą drogą przez Supraśl. Piękna droga przez las, ale długa i 2 razy to samo.....
Będą 2 samochody - moi rodzice pomogą - 8 osobo rowerów można będzie przerzucić 40km do przodu, do Poczopka gdzie jest piękne Silwarium (będą mogły zwiedzać) a reszta grupy dogoni /dołączy i razem pojedziemy pozostałe 20km do Kruszynian. Powrót - tak samo.
Aktualizacja trasy - work in progress
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 28, 2021, 12:18:50 am
Tylko nie ważcie się przypadkiem chłopaki niczego skrytykować na zlocie, bo repertuar zwrotów i epitetów zapewne dużo lepiej od samej imprezy przygotowany na taką okoliczność.
Macieju nie czepiaj się, przecież qrwa w sposób bardzo kulturalny napisane.
Jak byś miał tyle spraw na głowie do załatwienia aby wszystko spiąć na ostatni guzik, też by Ci nerwy i emocje puściły.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: lechulysy w Czerwiec 28, 2021, 06:12:23 am
Wracając do meritum: nie udało nam się z Dziasiekiem przejechać zaplanowanej trasy na środę - najkrótsza droga do Kruszynian, wiodąca przez las jest nieprzejezdna, nie i chuj. Przez chwilę rozważaliśmy więc DK65 - 15km dłuższą, ale jechać w towarzystwie białoruskich, kazachskich i rosyjskich tirów jakoś nam też nie przypadła do gustu. Jedynym rozsądnym wyjściem jest jechać do Kruszynian i wracać tą samą drogą przez Supraśl. Piękna droga przez las, ale długa i 2 razy to samo.....
To może ten wariant (https://en.mapy.cz/s/renezemogu) 24km dłuższy
Odcinek Supraśl>Cieliczanka asfaltowa DDR, potem DDR się kończy i do Most Królowy szutrówka (była 4 lata temu) chwila asfaltu i Królowy Most > Zaluki  znowu szutrówka. Zaluki > Waliły Stacja na pewno asfalt. Dalej raczej też, ale nie jechałem tamtędy bo odbijałem na południe. W w dużej części to przebieg GreenVelo
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Czerwiec 28, 2021, 08:49:48 am
Jedynie odcinek Załuki - Słuczanka jest asfaltowy (choć w Słuczankach jest bruk), cała reszta to szuter i kopny piach na którym musieliśmy pchać rowery. Dojechaliśmy (dopchaliśmy) do Pilatowszczyzny i zawróciliśmy do DK65. Sprawdzone namacalnie. No way.
Dodatkowo napotkani Tambylcy uprzedzili, że na odcinku Pilatowszczyzna - Nietupa to równiarki dawno nie widzieli, co innego odcinek od DK65 do Pilatowszczyzny gdzie równiarka jechała w tym roku a mimo wszystko musieliśmy pchać rowery.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: turboman w Czerwiec 29, 2021, 12:32:43 pm
Obecność mediów została przez organizatorów zaplanowana, więc jak mniemam obejrzymy pełną transmisję w przekazie ogólnopolskim.
Jak czytamy w programie zlotu
"Informacja dla Mediów:
Grupę zlotową w największej liczebności najłatwiej będzie sfotografować lub sfilmować w w piątek podczas zwiedzania Białegostoku, w sobotę podczas wycieczki do Supraśla lub niedzielę na lotnisku w Krywlanach."
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: jarek_es w Lipiec 02, 2021, 03:44:50 pm
Miotła była...
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: l-malik w Lipiec 04, 2021, 10:09:27 am
Wszystko co fajne szybko się kończy... Moja skromna osoba już wróciła do codzienności :(
Dziękuję Wam Kochani za wspaniałą atmosferę, kupę śmiechu, wspólne kręcenie kilometrów, nocne Polaków rozmowy.
Do zobaczenia za rok :)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: lechulysy w Lipiec 04, 2021, 02:21:22 pm
Miotła była...
dziekuję i jak sądzę nie jestem odosobniony
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Lipiec 04, 2021, 09:58:24 pm
Relacja w Polskim Radiu:
https://www.polskieradio.pl/9/9006/Artykul/2766702,Na-lezaco-Ogolnopolski-Zlot-Milosnikow-Rowerow-Poziomych-w-Podlaskiem?fbclid=IwAR3RgEYRHGLtCYKunIfiYMtFJVHwX2ZoJSITa1joMUcNm5keW3MNR88C8ZU (https://www.polskieradio.pl/9/9006/Artykul/2766702,Na-lezaco-Ogolnopolski-Zlot-Milosnikow-Rowerow-Poziomych-w-Podlaskiem?fbclid=IwAR3RgEYRHGLtCYKunIfiYMtFJVHwX2ZoJSITa1joMUcNm5keW3MNR88C8ZU)

Relacja w TVP Białystok - Obiektyw 30czerwca godz. 1830 (od 19 minuty)
https://bialystok.tvp.pl/54611283/30062021-godz-1830 (https://bialystok.tvp.pl/54611283/30062021-godz-1830)

Relacja w TVPInfo Teleexpress Extra - 30czerwca 2021 (od 7minuty)
https://www.youtube.com/watch?v=VX9UUAXZFxY (https://www.youtube.com/watch?v=VX9UUAXZFxY)
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: cysoz w Lipiec 05, 2021, 07:48:55 pm
Minął kolejny dziękuję tobie jak również rodzicom za organizację i zaangażowanie było super????
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Lipiec 05, 2021, 10:39:34 pm
Jak ktoś ma zdjęcia Nas na tle Białegostoku /infrastruktury rowerowej, to Rowerowy Białystok prosi o przesłanie im.
Jak ktoś ma zdjęcia Nas ze Zlotu, to proszę wrzucać prędziutko do Galerii
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Makenzen w Lipiec 06, 2021, 01:40:21 pm
Relacja w TVPInfo Teleexpress Extra - 30czerwca 2021 (od 7minuty)
https://www.youtube.com/watch?v=VX9UUAXZFxY (https://www.youtube.com/watch?v=VX9UUAXZFxY)

Link nie działa, film został usunięty. Ten materiał można jednak obejrzeć tutaj:
https://www.tvp.info/54706625/30062021-1715

Franc, jak to mówią Czesi - klobouk dolů za perfekcyjną organizację! Było super! Do zobaczenia teraz gdzieś w mniejszych grupach, a za rok znów w składzie powiększonym!
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Lipiec 06, 2021, 01:44:08 pm
Czy wszyscy zapłacili za noclegi - 35pln /dzień za nocleg?
Czy wszyscy zapłacili za jedzenie - 225pln (5dni x 45pln)?
Czy wszyscy zapłacili za koszulki - 35pln?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Lipiec 07, 2021, 12:33:28 am
Moje zdjęcia:
+ z lustrzanki: https://photos.app.goo.gl/p5GY3AVaEHUR3rYp7
+ ze smartfona: https://photos.app.goo.gl/TXbmeFCfyh1TZQVg8

Zlot był SUPER. Świetna Organizacja, Organizator sprawił się na medal, zorganizował wszystko co tylko się dało i co było niezbędne jak również to co się tylko mogło przydać.
Do tego wspaniałe wyżywienie - śniadania i kolacje. I to w takiej wielkości porcjach, że nie dało się odejść od stołu głodną/ym a część osób narzekała wręcz na zbyt duże porcje :D Do tego stołówka w zasadzie wyłącznie dla naszej dyspozycji co pozwoliło mi na zbudowanie jednego, długiego stołu tak aby kazdy mógł usiąść z innymi przy jednym stole :) (tak, to ja to urządziłam)
Warunki mieszkaniowe - wyśmienite. Bursa szkolna? Ale jak dla potrzeb Zlotowiczy miejsca było aż nadto.
Czego nam zabrakło? No muszę napisać szczerze - meczów Euro 2020. No tak się złożyło, że w tym roku Euro wypadło w czasie Najważniejszej Poziomej Imprezy jaką mamy w Polsce :D TV był na stołówce ale jakoś nikt nie był zainteresowany skombinowaniem pilota i odpaleniem sprzętu wieczorami. Jednak to tylko świadczy o tym jak dobrze Zlotowiczy wspólnie spędzali ze sobą czas Zlotu :D
Odnośnie tras muszę napisać, że już ta I wycieczka do Kruszynian dała ostro popalić, a kolejne jeszcze dodatkowo doprawiły nieco pieprzu podkreślajac to co wspominał nasz Organizator Franc - Podlasie jest płaskie! ;)
Z tego miejsca szczególnie pragnę podziękować Kolegom Zlotowiczom, którzy pomogli w serwisowaniu roweru Makenzen jak również spędzili kilka minut doradzając i pomagając przy serwisowaniu mojej poziomki :)
O wielkim remoncie roweru napotkanego Francuza Fryderyka juz nawet nie wspominam, bo tam to było wręcz tworzenie roweru od zera co można podziwiać oglądająć niektóre ze zdjęć jakie porobiłam.
Życzę sobie i innym Poziomkowiczom aby nasze kolejne Zloty był tak udane jak ten Zlot w Białymstoku :D

Na koniec muszę dodać, że niestety po raz kolejny na Zlocie nie udało się nikomu spotkać Pana Mietka. Taki wygadany tu na Forum a na Zlotach go nigdy nie ma. Może boi się pokazać?
Jakkolwiek go jednak nie było - tak jakoś nikt na jego nieobecność nie zwrócił uwagi i rzecz jasna nikt tej nieobecności naszego Speca Nad Specami nie żałował :D

Pozwolę sobie zakończyć słowami Raffiego:
Cytuj
Dzień dobry
Ja chciałem powiedzieć, że Prezes wszystkie rozliczenia wzorowo prowadzi i... "Łubudubu, łubudubu niech nam żyje! Prezes naszego Klubu! Niech żyje NAM!

P.S. Okazuje się, że udało mi się nagrać kąpiel Pająka :D
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Lipiec 07, 2021, 08:48:43 pm
W sprawie Francuza, jakby ktoś nie śledził Go na twarzoksiążce a chciał się dowiedzieć co u niego: pod Lublinem złamał ramę drugi raz. Tym razem przy suporcie, naprawa poszła szybciej i już po południu był dalej w drodze. A dzisiaj w Kraśniku rozwaliła mu się tylna obręcz - pojechał do Krakowa coś znaleźć. Szczęścia to on nie ma......
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Lipiec 07, 2021, 09:58:00 pm
Może mój pech przeszedł na niego?
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Lipiec 08, 2021, 12:23:16 am
W sprawie Francuza, jakby ktoś nie śledził Go na twarzoksiążce a chciał się dowiedzieć co u niego: pod Lublinem złamał ramę drugi raz. Tym razem przy suporcie, naprawa poszła szybciej i już po południu był dalej w drodze. A dzisiaj w Kraśniku rozwaliła mu się tylna obręcz - pojechał do Krakowa coś znaleźć. Szczęścia to on nie ma......
Szybciej bym mu zaplotł p-panc koło i wysłał DHLem na kwaterę.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: natalka w Lipiec 08, 2021, 10:54:07 am
Ale przecież ten Francuz miał koła 2x20"?
Z tego co mi wiadomo (subiektywne odczucia po wielu latach jeżdżenia na 20"), to te koła są prawie że wcale nie pancerne ale cholernie dużo wytrzymują, więc jak?
Przeciążenie konstrukcji? Może Fryderyk powinien mieć jednak deltę a nie 2-kółka?
Evil - jak on miał zaplecione te koła? Może za słabo?
No i hamulce miał tarczowe więc chyba wibrejki nie mogły uszkodzić obręczy.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: Franc w Lipiec 08, 2021, 11:16:40 am
Na telefonie Najukochańszej było kiepsko widać, ale chyba połamała się obręcz na otworach pod szprychy.
Tytuł: Odp: Zlot 2021 - 29 czerwca => 4 lipca Białystok
Wiadomość wysłana przez: live_evil w Lipiec 08, 2021, 11:19:09 am
Ale przecież ten Francuz miał koła 2x20"?
Z tego co mi wiadomo (subiektywne odczucia po wielu latach jeżdżenia na 20"), to te koła są prawie że wcale nie pancerne ale cholernie dużo wytrzymują, więc jak?
Na małej obręczy szprychy wchodzą pod ostrzejszym kątem, a jak obręcz jest nieoczkowana (tak jak w tym przypadku), to nypel nie opiera sie na całym obwodzie, więc ta sama siła działa na dużo mniejzsą powierzchnie i problem gotowy.