Autor Wątek: Zlot ev 2020 jubileuszowy  (Przeczytany 7837 razy)

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Zlot ev 2020 jubileuszowy
« dnia: Styczeń 26, 2020, 04:30:41 am »
W dniach 8 - 10 maja 2020 (tak, trzy dni tym razem :) ), jak zwykle na torze kolarskim odbędzie się X zlot pojazdów elektrycznych.
Organizuję to ja, jako ja, po raz ostatni. Co będzie dalej z tą imprezą w Żyrardowie nie mam pojęcia. Może przejmie to miasto, może powiat, może jakaś inna osoba. Ja mam już dość ciągłego użerania się z UM, żebraniem o kasę na zlot i całej tej otoczki.
Więcej informacji na forum rowerowym pod adresem: https://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=8&t=2957
Nie chcę tu kopiować wszystkiego, wszystkie aktualne informacje zamieszczam w tamtym temacie.
Serdecznie zapraszam, możliwe, że to ostatnia okazja do spotkania się w tak szacownym gronie ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2020, 04:33:54 am wysłana przez zeeltom »

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2020, 11:00:40 am »
Organizuję to ja, jako ja, po raz ostatni. Co będzie dalej z tą imprezą w Żyrardowie nie mam pojęcia. Może przejmie to miasto, może powiat, może jakaś inna osoba. Ja mam już dość ciągłego użerania się z UM, żebraniem o kasę na zlot i całej tej otoczki.


Brzmi mało zachęcająco.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


MyIden

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płock
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2020, 02:31:05 pm »
Świat próżni nie lubi ..
Swoją drogą byłem w zeszłym roku na zlocie ( jako widz ) i bardzo mi się podobało .. w tym roku też się wybiorę
( mam nadzieję że się uda .. i że uda mi się skończyć swego elektryka .. wysoko postawiłem sobie poprzeczkę, więc mi się schodzi :-/ )

Zeeltom - Dobra Robota !! Pozdrowienia !! ;)
Phoenix - MBB flevobike ;)

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2020, 08:42:35 am »
Zlot 10 maja odwołany. Planowany termin, to koniec sierpnia, lub dopiero w przyszłym roku w maju.

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2020, 11:45:31 am »
Mam potwierdzenie organizacji zlotu w dniach 28-30 sierpnia. Obowiązkowe maseczki, reszta rozmów trwa, UM, powiat i województwo mają wejść w organizację. Powiadomione zostały publikatory w postaci lokalnych rozgłośni radiowych, prasy i Teleexpressu.

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2020, 03:36:37 am »
W związku z koronawirusem na torze będzie obowiązkowe posiadanie maseczek i używanie ich w kontakcie z uczestnikami przy odległości mniejszej, niż 1,5 metra od drugiej osoby. Przy wejściu będzie dostępny dozownik z płynem odkażającym. Proszę o stosowanie się do zasad pandemii, bo ja odpowiadam osobiście za te obostrzenia, a nie chcę być ścigany sądownie za nowe ogniska pandemii. CHYBA SIĘ ROZUMIEMIEMY? ;)

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 03, 2020, 06:32:38 am »
Dodatkowo będzie rejestracja wchodzących na tor przez podanie imienia i nazwiska i numeru kontaktowego telefonu, lub przy braku telefonu adresu zamieszkania. Będzie to potrzebne w przypadku ewentualnego powiadomienia o zachorowaniach na zlocie. Strzeżonego ZOMO strzeże ;

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2020, 05:29:01 pm »
Zlot został objęty patronatem honorowym marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2020, 08:25:00 pm »

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2020, 05:22:00 pm »
Krótkie podsumowanie regulaminu zlotu:
1. Wejście tylko po uprzedniej rejestracji przy wejściu na tor przez podanie imienia nazwiska i numeru telefonu, bądź adresu zamieszkania.
2. Wejście tylko po okazaniu własnej maseczki, bądź przyłbicy.
3. Badanie temperatury każdej osoby wchodzącej na tor.
4. Osoby nie stosujące się do w/w zasad będą miały zakaz wstępu na tor.
5. SIłowe wejścia i kłótnie z osobami kontrolującymi będą skutkowały wezwaniem odpowiednich służb porządkowych w postaci policji i straży miejskiej.
6. Dzieci poniżej 16-go roku życia wchodzą tylko pod opieką osób dorosłych.
7. Decyzje osób kontrolujących są niepodważalne i nie będzie zbędnych dyskusji.

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2020, 06:54:13 am »
Ze względu na niepewną pogodę sugeruję wziąć ze sobą jakieś plandeki do przykrycia sprzętu w razie opadu deszczu.
I proszę o zabranie ze sobą przedłużaczy, bo moje prywatne dla wszystkich nie wystarczą.

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2020, 10:16:03 am »
Jestem, oglądam, podziwiam.
Trochę w tym roku mało ludzi.
@Yin jesteś gdzieś tutaj?
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 30, 2020, 10:22:37 pm »
No to kończymy.
Podziękowania za pomoc w organizacji zlotu dla KIllerskiego, Siwego, Urzędu Miasta, Powiatu i Marszałka województwa . Podziękowania dla PGK. PGM ISKO, i dla wszystkich pozostałych osób wspierających zlot. Dla radia Fama, lokalnych gazet. Podziękowania dla Policji i Straży Miejskiej. Dzięki Wam ta impreza się odbyła. Co będzie dalej ze zlotem w Żyrardowie, to na dziś nikt nie wie. Jak się czegoś dowiem, to dam znać. Dziękuję wszystkim za 10 lat współpracy, ile mogłem, tyle wytrzymałem, pora pójść na emeryturę, jakkolwiek to brzmi :)

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2020, 06:06:15 pm »
Jestem, oglądam, podziwiam.
Trochę w tym roku mało ludzi.
@Yin jesteś gdzieś tutaj?

Przyjechałem o 13.00-14.00, wyjeżdżaliśmy w okolicach 18.00. Było bardziej kameralnie niż zawsze, sporo stałych bywalców :) Ale cieszę się że mogłem wpaść i podziękować Zeeltomowi osobiście za tyle lat zlotów :)


zeeltom

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 47
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 05, 2020, 08:10:41 am »