Autor Wątek: Zlot ev 2020 jubileuszowy  (Przeczytany 662 razy)

zeeltom

• sympatyk na poziomie
  • **
Zlot ev 2020 jubileuszowy
« dnia: Styczeń 26, 2020, 04:30:41 am »
W dniach 8 - 10 maja 2020 (tak, trzy dni tym razem :) ), jak zwykle na torze kolarskim odbędzie się X zlot pojazdów elektrycznych.
Organizuję to ja, jako ja, po raz ostatni. Co będzie dalej z tą imprezą w Żyrardowie nie mam pojęcia. Może przejmie to miasto, może powiat, może jakaś inna osoba. Ja mam już dość ciągłego użerania się z UM, żebraniem o kasę na zlot i całej tej otoczki.
Więcej informacji na forum rowerowym pod adresem: https://pojazdyelektryczne.org/viewtopic.php?f=8&t=2957
Nie chcę tu kopiować wszystkiego, wszystkie aktualne informacje zamieszczam w tamtym temacie.
Serdecznie zapraszam, możliwe, że to ostatnia okazja do spotkania się w tak szacownym gronie ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2020, 04:33:54 am wysłana przez zeeltom »

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2020, 11:00:40 am »
Organizuję to ja, jako ja, po raz ostatni. Co będzie dalej z tą imprezą w Żyrardowie nie mam pojęcia. Może przejmie to miasto, może powiat, może jakaś inna osoba. Ja mam już dość ciągłego użerania się z UM, żebraniem o kasę na zlot i całej tej otoczki.

Brzmi mało zachęcająco.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

MyIden

• sympatyk
  • *
  • Płock
Odp: Zlot ev 2020 jubileuszowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2020, 02:31:05 pm »
Świat próżni nie lubi ..
Swoją drogą byłem w zeszłym roku na zlocie ( jako widz ) i bardzo mi się podobało .. w tym roku też się wybiorę
( mam nadzieję że się uda .. i że uda mi się skończyć swego elektryka .. wysoko postawiłem sobie poprzeczkę, więc mi się schodzi :-/ )

Zeeltom - Dobra Robota !! Pozdrowienia !! ;)
Phoenix - MBB flevobike ;)