Autor Wątek: Kargul! Podejdź no do płota...  (Przeczytany 254 razy)

turboman

• sympatyk
  • *
Kargul! Podejdź no do płota...
« dnia: Grudzień 01, 2019, 08:24:58 pm »
Rozwiązywanie problemów, wylewanie żali, przybijanie piątki.
Specjalnie dla was aby nie śmiecić innych wątków.
Zapraszam Panowie.

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: Kargul! Podejdź no do płota...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2019, 06:56:13 am »
Rozwiązywanie problemów, wylewanie żali, przybijanie piątki.
Specjalnie dla was aby nie śmiecić innych wątków.
Zapraszam Panowie.

Wypraszam sobie.
A co z Paniami?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Inc0

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2019, 08:50:57 am »
z całym szacunkiem Turboman ładnie gadasz i przyświecają ci szczytne cele ale rzeczywistość tego forum jest podobna do Kalkuty wałęsa sie tu święta krowa - ŁFGRK ( łaciata fabryka g...a rasy Ka......j ) której wybryki lokalny szeryf  toleruje żeby nie powiedzieć wprost faworyzuje a że to bydlatko owo łaknie widowni i poklasku zapewnia sobie to w jedyny sposób jaki zna : narobić komuś placków na progu i napawać sie bluzgami lokatora w poczuciu własnej nietykalności a wisienka na torcie jest zbanowany delikwent za bluźnierstwa pod adresem świętej krowy :P
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Maciej K

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2019, 10:16:13 am »
 1.  Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
   2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych

Te kilka prostych zdań regulaminu TEGO forum każdemu normalnemu i myślącemu człowiekowi zasady pisania na forum, jak i pisowni polskiej używania  wyjaśnić powinno.
Niestety.
 "Nasza" wolna Polska przez te 30 lat "wolności" wyhodowała kilka pokoleń, którym od najmłodszych lat wpajano i nadal się wpaja, że jako naród WYJĄTKOWI jesteśmy i przez chrześcijańskiego boga
(z siedzibą w Watykanie) szczególnie umiłowani.
Tę od lat wpajaną "wyjątkowość"  mnóstwo prymitywnych i prostych ziomali zaakceptowało,
łyknęło i się z tym obnosi.
Także i tu na forum.

Takie proste, regulaminowe słowa do ich prostych głów nie trafiają. 
Wydaje im się, że z racji boskiego wybraństwa i do tego jeszcze POZIOMA posiadania
wśród tej ogólnej wyjątkowości kimś jeszcze bardziej  wyjątkowym są.
Zaś jazda poziomem nobilituje ich i sprawia, że wyindywidualizowanymi intelektualistami
wg własnego mniemania się stają.
Takie banalne sprawy jak regulaminy, przepisy np.drogowe (vide polscy kierowcy), konstytucje, traktaty itp. co oczywiste ich nie tyczą i nie obowiązują.
Gdy zaś ktoś ustalone zasady EGZEKWUJE, lub coś w w wyniku przepisów  złamania pójdzie nie tak, to wówczas podnosi się wrzask debili i gorączkowe winnych poszukiwanie.
Winni wtedy są oczywiście wszyscy dookoła tylko NIE  ONI.
Ci wybrańcy.
Winni są Ruscy, Niemcy, Żydzi, Masoni, lewacy, geje, gender i setki innych.
W tym zaś forumowym przypadku Jarek Admin.

Nie potrafiąc na moje często ironiczne teksty w podobnym tonie odpowiedzieć
(Wg jednego moja ironia, to gó..o w papierek owinięte) różne przygłupy
pianę wściekłą z pysków tocząc, wyzwiskami, prymitywnymi epitetami i zwykłymi wulgaryzmami
na forum miotają. 
Admina zaś ustalonych przez SIEBIE i na JEGO forum obowiązujących ZASAD BRONIĄCEGO bezczelnie o kumoterstwo ze mną i tolerowanie mnie jako św. krowy oskarżają.
Żałosne.
Zamykając jakiś wątek Jarek już tłumaczył, że żadnych kontaktów od dziesięciu lat nie utrzymujemy. Pisałem o tym i ja.
Do tępych, zakompleksionych i z nienawiści oszalałych łbów niestety to nie trafia.
Zrozumienie przestrzegania zasad TEGO forumowego regulaminu również.

p.s. Jeden z dyskutantów zrypał mnie kiedyś i tłumaczył mi, że fakt istnienia regulaminu
nie zobowiązuje do zasad w nim obowiązujących wykorzystywania.
I jeśli ironia jest dozwolona, to ja nie powinienem z tego dozwolenia w pełni korzystać.
Jak znajdę chwilę, to w moich kopiach ten znakomity intelektualny kąsek odnajdę
i wklepię.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 10:22:09 am wysłana przez Maciej K »

Inc0

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2019, 10:14:07 pm »
hahahahh Łaciaty faryzeusz szaty rwie XD  tak to wszystkich dookoła wina że gdzie staniesz nam nasr..e XD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 10:24:03 pm wysłana przez Inc0 »
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.