Autor Wątek: ZLOT 2020  (Przeczytany 10992 razy)

Franc

• całkiem inny wariat
  • 26 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 05, 2020, 06:00:38 pm »
Zgłosiłem całą Rodzinę: chcemy w jednym pokoju tzw 4. osobowym, ale jak nie ma to w 3-os. się może ściśniemy. Ostatecznie będę spał z resztą ludzi w dużej sali.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
szary Renault Modus z D4F

nahtah

• wyczynowiec na poziomie
  • Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 05, 2020, 08:22:06 pm »
Umieściłem Was tak jak było możliwe - mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.;)))

Pozostało na P.S.N. 8 miejsc w 16-to osobowym pokoju.

Pozdrower!

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 09, 2020, 08:23:06 pm »
Dziś dostałem zapytanie o potwierdzenie naszego zlotu i noclegów na zamku.
Zaczął się spory ruch telefoniczny i chętnych na nocleg w zamku przybywa ale my, mamy zaklepane pokoje i w tej chwili brakuje sześć osób, by wszystkie łóżka były zajęte.
Czekam do połowy lutego i zaczynę rozmowy odnośnie szczegółów finansowych.
W rejestracji pojawiły się spamy, ktoś się bawi lub próbuje nas naciągnąć, sprawdzamy to.:)

Dostaliśmy zapytania z zagranicy, może do gości z Czech I Łotwy dołączą goście z Niemiec, którzy mają techniczne pytanie, które zadam w wątku technicznym.;)))

http://www.zlotpoziomek.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2020, 09:43:13 am wysłana przez nahtah »

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 14, 2020, 05:25:12 pm »
może do gości z Czech I Łotwy dołączą goście z Niemiec

A właśnie, zarejestrował się ktoś z Czech? Cholera, zapomniałam napisać o rejestracji na nasz zlot na czeskim forum, za dużo się dzieje, panocku... A tu za chwilę może zabraknąć miejsc... :(
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 14, 2020, 07:00:20 pm »
Oficjalnie nikt mi nie podaje z jakiego kraju, mogę wnioskować po nazwiskach, w każdym bądź razie zarejestrowało się 41 osób a w okolicy brakuje miejsc noclegowych. Wiem o paru osobach, które znalazły nocleg na własną rękę a paru gości wybiera się z namiotami.
Ostatnio jakiś szał się zrobił na zamek i dobrze się stało, że zaklepałem miejsca pół roku temu, bo teraz mógłbym zapomnieć. Wolnych miejsc na zlot zostało jeszcze 10, bo jak wspomniałem, paru gości znalazło spanie w innym miejscu.
Czasu jest sporo więc czekam do lutego na podjęcie szczegółowych rozmów z Kasztelanem.
Co do Czeskich braci, to myślałem, że rozmowy prowadziłaś i już dawno o zlocie wiedzą.;)))

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 15, 2020, 01:37:17 am »
O zlocie  wiedzą, ale o tym, że można się rejestrować (i gdzie to zrobić), to już nie... Jutro to ogarnę. Może się załapią... Olda jest bardzo zainteresowany. I może przyjedzie Vlasta, która ma do Grodźca tylko 80 km, dla jej trajki elektrycznej to będzie jak pierdnięcie.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 15, 2020, 08:48:44 am »
Czy nocowanie w namiocie trzeba jakoś deklarować? ;)

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 15, 2020, 08:55:10 am »
Zdeklarował się być z Czech Roman Broucek (zarejestrowany jako Roman) :)

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 15, 2020, 04:50:58 pm »
Namiotów nie daklarujemy, tyczy się to wyłącznie zamkowych pokoi, na które w sezonie letnim jest duży popyt.:)

http://www.zlotpoziomek.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2020, 04:52:42 pm wysłana przez nahtah »

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 19, 2020, 10:46:03 am »
Gdzie można się na listę noclegową zapisać?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 19, 2020, 12:37:12 pm »
Po prostu zarejestrować na stronie http://www.zlotpoziomek.pl/ kolejność rejestracji to pierwszeństwo do noclegu w zamkowych pokojach. Na tą chwilę, zarejestrowało się 44 osoby w tym 6 osób deklarowało namiot lub pokoje poza zamkiem czyli pozostało 9 łóżek do obsadzenia.
Jeżeli są chętni do nocowania po za zamkiem, to pod zamkiem koło kościoła jest hotel Monte Cuma - ceny wysokie. 6km od zamku we Wsi Nowa Wieś Grodziska, siedlisko Renatowe Izby oferuje jeszcze dwa pokoje po słusznych cenach a na podzamczu można rozstawić namiot lub kampera.;)))
W razie nadmiaru chętnych, będziemy lokować zlotowiczów we własnych śpiworach i karimatach w salach wskazanych przez obsługę, szczegóły finansowania i inne podam po rozmowach z Kasztelanem zamku w lutym.

Pozdrawiam i zapraszam do rejestrowania się chętnych na łóżko w zamku, pozostałych chętnych, obliguję do rejestrowania się do końca maja, po tym terminie zamykam listę i przechodzę do realizacji postanowień regulaminowych.:)

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 10, 2020, 06:54:02 pm »
Jestem po negocjacjach w zamku i utrzymałem stare ceny za łóżko - czyli płacimy 35pln za dobę, pozostało 5 miejsc w pokoju 16-toosobowym. Do końca maja muszę wpłacić zaliczkę.
W marcu podam konto na które będzie można wpłacać. Ustaliłem z Kasztelanem, że śniadania będą na sali rycerskiej w formie szwedzkiego stołu, cena ta sama czyli 25pln i cenę śniadania połączymy z ceną za nocleg co razem da nam 60pln za dobę. Jak po podwyżkach, to myślę, że jest zadowalająco.
Za obiadokolację cena również 25pln ( konsumpcja przy ognisku pod gwiazdami ) płacimy na miejscu ale nad tym jeszcze pracuję i temat w toku, szczegóły podam w późniejszym terminie.

Zmieniłem trasę w drugim dniu zlotu - nie będzie trasy na Chojnów dla chętnych na 100km lecz na Jawor z powrotem przez Świerzawę. Wytłumaczę się tym, że to trasa z pierwotnego założenia, którą zmieniłem pod wpływem sugestii, jednak uznałem, że być w pobliżu krainy wygasłych wulkanów i nie doświadczyć tych wrażeń na rzecz Równiny Chojnowskiej byłoby nie w porządku dla zamku, który urzęduje na wulkanie jako początek tej krainy.;)))

Trasa krótka 60km, również została poprawiona, bo ominąć Dolinę Skory jest łatwo ale wrażenia z jazdy tamtą trasą pozostają niezapomniane i głęboko zapisane w duszy. Skansen G.H. uznałem za obowiązkowy nie dla muzeum lecz dla widoków zapierających dech i dla zjazdu w objęcia Prusickiego Potoku i wyłączyłem Pałac w Krotoszycach, choć temat dodatkowych 10km biegnący koło źródełka Św Jadwigi, Patronki Śląska będzie do omówienia;)))

Odezwę się w marcu.

Pozdrawiam

Edo1

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 24, 2020, 11:20:52 am »
Witam.
Jeżeli to jeszcze możliwe, to proszę o zarezerwowanie dla mnie jednego miejsca pod dachem na zamku, a jeżeli już nie, to zarezerwowanie uczestnictwa z miejscem pod namiot na dziedzińcu. Zaraz wykonam rejestrację na stronie uczestników zlotu 2020.
Pozdrawiam.

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 24, 2020, 06:19:08 pm »
Witam!

Miejsce zarezerwowane w pokoju 16-osobowym, pozostały do zajęcia jeszcze 3 łóżka.:)

Pozdrower!

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 25, 2020, 05:46:32 pm »
Cześć wszystkim!

Z najnowszych info....sprawa zlotu jest rozwojowa, niczego nie wstrzymuję, nie odwołuję i nie przekładam.
Osobiście nie mogę załatwić wielu spraw i czekam do końca kwietnia. Daniel wgrał na stronę zlotową wzór koszulki (poliestrowa gdyby ktoś pytał) a zamówienie złożę na koniec maja gdy wpłyną wpłaty za  i tylko za koszulkę, zaliczek na poczet noclegów zbierać nie będę, bo nie ma to sensu, zapłacić możemy po przyjeździe na miejsce lecz koszulki trzeba opłacić wcześniej, inaczej się nie da.
Sprawa konta gdzie można będzie wpłacać wymaganą kwotę, podana będzie jak tylko załatwię bank. Zlot jeżeli się odbędzie w terminie lub po terminie - rezygnacja nie wchodzi w rachubę ale siły wyższe czuwają i gwarantować nie mogę - to może ulec mocnym modyfikacjom ale, że nadzieja u mnie niezmierzona, trwam przy swoim i realizuje wszystkie zamierzenia podjęte na początku wszystkich ustaleń.

Oczywiście Pozdrower Wszystkim Poziomo Zakręconym

http://zlotpoziomek.pl/

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2020, 06:53:31 am wysłana przez nahtah »