Autor Wątek: ZLOT 2020  (Przeczytany 20361 razy)

Inc0

• wyczynowiec na poziomie
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 01, 2019, 12:46:12 pm »
LowRider nie ma co dyskutowac bo cytujac klasyka "po dwóch godzinach zapasów w błocie ze świnia dowiadujesz sie że ona to lubi " wiec ignoruj całkowicie , to jedyny lek na tak ciężki przypadek korpofilii bobkowatej jaka macius jest obdarzony przez los.
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 01, 2019, 05:45:06 pm »
Nie wiem czy wymagam wiele. Chciałbym by Zlot`20 był nie gorszy od poprzednich na których bywałem. Tak nam zorganizuj Org!
Pilski producent. Polecam!!!
http://morasydladzieci.pl/?kominy-moro,11

turboman

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 01, 2019, 08:45:24 pm »
Panowie MaciejK, Lowreider, Inc0 i inni mający sobie coś do wyjaśnienia, zapraszam tu:
http://forum.poziome.pl/index.php?topic=4157.0
Można linkować poprzednie wpisy, pisać wierszem, prozą, liryką, epiką i chwalić się swymi talentami. Jak kto woli.
W tym temacie prośba o pisanie tylko na temat, również co się komu nie podobało w poprzednich zlotach i wasze pomysły na następne.
Aby każdy kolejny zlot był coraz lepszy.
Dojdźcie do porozumienia ponad podziałami , pomimo różnicy pokoleń.
Pokażcie, że Bikerzy, rowerzyści, cykliści, kolarze, Low, High- reiderzy itd...
Potrafią się zjednoczyć w przeciwieństwie do przedstawicieli naszej sceny politycznej.
Powodzenia.

LowRider

• całkiem inny wariat
  • Motorem postępu jest lenistwo.
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 01, 2019, 09:34:44 pm »
Ja dokładnie tego chcę co piszesz. Proszę o brak uszczypliwosci. Tyle. Nie kąsam jak Maciej K, ciągle muszę odparowywać ataki choć epitety też znam. Proszę o pisanie na temat i bez kąśliwych uwag.

turboman

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 01, 2019, 10:17:48 pm »
Sorry, że może zabrzmiało to jak uszczypliwość, nie miałem takiej intencji.
To poważna propozycja aby wszelkie spory rozwiązywać w innym osobnym wątku,
by nie śmiecić pozostałych, bo z zewnątrz naprawdę to bardzo źle wygląda.

LowRider

• całkiem inny wariat
  • Motorem postępu jest lenistwo.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 01, 2019, 11:07:28 pm »
To było do Macieja K. Niczego więcej nie oczekuję, jak pisania na temat, bez kąśliwych uwag i do tego nie związanych z tematem.

Maciej K

« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 03, 2019, 10:26:58 am »
Proszę aby Maciej K przeczytał jeczcze raz to co ja pisałem gdziekolwiek tutaj i pokazał mi złośliwość i jak to Maciej K ujął forsowanie religijności. Proszę porównać moje wpisy do wpisów swoich.
Poszperaj i poszukaj.
Się przekonasz.

Inc0

« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 03, 2019, 07:34:26 pm »
Łaciaty, gdy wysuwasz oskarżenia to na tobie ciąży obowiązek przedstawić dowody i udowodnić wine
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 10:22:11 pm wysłana przez Inc0 »
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 24, 2019, 10:12:31 pm »
http://www.zlotpoziomek.pl/

Dotarła stronka, można się rejestrować. Wcześnie to wyszło, powód już podawałem - do końca lutego muszę podać ilość zajmowanych łóżek i na razie to jest ważne, wszystkie pozostałe aspekty, załatwiać będę po zarezerwowaniu miejsc.

Pytania mile widziane - odpowiem na wszystkie w miarę przydzielonego mi czasu.;)))

Podziękowania dla Daniela, Dziaśka i jego syna, dzięki którym powstała strona zlotowa na kolejny zlot.

Pozdrower!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2019, 10:15:47 pm wysłana przez nahtah »

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 29, 2019, 09:30:27 pm »
Mam pytanie do już zarejestrowanych - Czy strona działa jak należy? Bo nikt nie podał avatarów, informacja tak bardzo istotna nie jest ale nie wiem z czego to wynika, czy po prostu nie wklejacie i już?;)))
I jeszcze jedno - czy u Was pierwsza fota zamku Grodziec jest na całą stronę, czy tylko mały obrazek (tak jest u mnie) w lewym górnym narożniku?
Informacje potrzebne dla obsługującego stronę.

Pozdrower!

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 30, 2019, 08:11:10 am »
U mnie widać duże zamczysko na cały ekran. A zdjęcia nie wkleiłem, bo kiedyś na takiej jednej imprezce, jak zobaczyli fotkę to kazali dopłacic 30 %  ;D

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 30, 2019, 09:07:23 am »
Dzięki za info, już wszystko wiem, u mnie zawiesiła się pamięć krótka, skonfigurowałem i wszystko w normie a co do podwyżek, to chyba tak źle nie będzie.;)

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 30, 2019, 10:14:27 pm »
...Bo nikt nie podał avatarów, informacja tak bardzo istotna nie jest ale nie wiem z czego to wynika, czy po prostu nie wklejacie i już?;))).

kę? ??? Jaki avatar? że niby to jakbym chciał wyglądać ;) czy to co mamy na forum przy nazwie o tutaj  -> ?
Pilski producent. Polecam!!!
http://morasydladzieci.pl/?kominy-moro,11

lechulysy

« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 02, 2020, 10:42:18 am »
czy w formularzu rejestracji nie brakuje opcji: "pokój" / "namiot"? w każdym razie ja na razie wybieram namiot i w związku z tym pytanie: w cenie jest dostęp do natrysków?

drugie pytanie: zaznaczyłem opcję zakupu koszulki, ale czy to będzie bawełna czy koszulka sportowa do jazdy rowerem? sugeruję koszulkę sportową :)
Leszek

nahtah

• Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 02, 2020, 12:45:39 pm »
Opcji  namiot-pokój nie ma, bo jest zaznaczone, że do końca lutego rejestrują się chętni na pokoje, bo takowe muszę zaklepać na bank przed marcem - ilość łóżek 47 - chętni pod namioty powinni zarejestrować się do końca kwietnia.
Jeśli będzie więcej chętnych na pokoje, to pozostaje już tylko karimata i śpiwór, będę załatwiał miejsce, czy to w sali rycerskiej (istnieje taka opcja) czy to w innym możliwym pomieszczeniu. Wszystkie szczegółowe informacje o opłatach itd. podam w marcu, po zalegalizowaniu wynajmu zamku. Namioty będą ulokowane na podzamczu a opłata jest za dostęp do sanitariów.
Parking dla gości bezpłatny.
Koszulki - jest taka opcja, wszystko zależy od ceny, nie ukrywam, iż też chciałbym sportową. 

Pozdrower!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2020, 12:49:12 pm wysłana przez nahtah »