Autor Wątek: Sprzedam swój SWB  (Przeczytany 4147 razy)

paaj

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Sprzedam swój SWB
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 04, 2018, 03:37:26 pm »
I takie podejście najbardziej mi odpowiada:), ale muszę Cię rozczarować. Kalamitek nie będzie he he, bo części zapasowe mam obiecane  prosto od Terminatora - hamerykanskie. Ale ty nie boj, troszku się prundem doładuję i będziesz tylko za mną piaseczek z ząbków wypluwał :). Tak więc trenuj wytrwale i do zobaczyska :).

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2018, 06:07:16 pm »
Paaj- przede wszystkim dużo zdrowia, sam miewam kłopoty z kolanami, tak było właśnie w Bełchatowie o ile pamiętasz. Moja Optima Hopper byłaby dla Ciebie idealna, bardziej pionowa pozycja itd.. I teraz o co mi chodzi, pod koniec maja chyba będę się zamieniał na SWB, niby jestem dogadany z gościem. Jeżeli nie dojdzie do zamiany, a Ty nie sprzedasz do tego czasu i chciałbyś się zamienić na Optimę to ja jestem za. Twój rower znam z Bełchatowa, jeździłem na nim i mi bardzo odpowiada. ;) :)

paaj

« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2018, 08:55:39 pm »
Dzięki za życzenia a co do Twojej optimy to jest to jakiś pomysł. Nie wiem tylko czy hamulce tarczowe nie przeszkadzają w przednim kole z silnikiem elektrycznym. I samo koło wymienił bym raczej na 20 cali. Ale zobaczymy, na dzień dzisiejszy nie mówię nie :), czas pokaże.

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2018, 08:59:34 pm »
Dzięki za życzenia a co do Twojej optimy to jest to jakiś pomysł. Nie wiem tylko czy hamulce tarczowe nie przeszkadzają w przednim kole z silnikiem elektrycznym. I samo koło wymienił bym raczej na 20 cali. Ale zobaczymy, na dzień dzisiejszy nie mówię nie :), czas pokaże.

Wymiana koła na 20" już zrobiona, :D obecnie rowerek wygląda tak:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=431881323923036&set=pb.100013035159199.-2207520000.1525463837.&type=3&theater

Oryginalny fotel nadal posiadam.

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2018, 09:10:21 pm »
@paaj - po Trzciance kula się jeden LWB - pionowata pozycja i możliwość  zelektryfikowania ;)
Pożegnam się tak jak tirówka wysiadająca od swojego klienta: Dużo zdrówka życzę ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

paaj

« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2018, 12:24:27 pm »
szydziu zgrywusie :). Wszystkie obcje będę rozważał, nawet wałęsające się poziomki ale to dopiero przyszłość. Zdrówka :)

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2018, 03:09:54 pm »
jak zwykle jak jest oferta to jak zwykle kasy brak ;/ i nawet nie ma jak odłożyć do sierpnia ;c

paaj

« Odpowiedź #22 dnia: Maj 19, 2018, 09:11:16 pm »
Brak kasy na pozioma to nie problem, może jeszcze na Ciebie poczeka. Miałem kilka ofert ale handlarzom nie oddam  :P , zbyt wiele mam z nim super wspomnień by oddać byle komu. Czekam więc na kogoś kto zapadł już na horyzontalną chorobę, lub ma zamiar się z nią zmierzyć  ;)

kenneth

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 19, 2018, 09:36:28 pm »
@Paaj - gdybym nie posiadał ZOX FWD i Hurricane'a - brałbym w ciemno ;)

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2018, 10:54:39 pm »
Kenneth, ten rower jest za duży dla Ciebie , do pedałów nie dosięgniesz :) paaj- jak masz oferte to sprzedawaj :) Nie czekaj :)

kenneth

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2018, 10:56:55 pm »
@Danielasty... Znowu się wpieprzasz między wódkę a zakąskę. I w dodatku robisz to źle. Nie było cię w Szczecinie? Nie było. A ja ten rower tam w 2012 roku objeżdżałem.
Nie wiesz? To morda w kubełek i nie bulgotaj :D

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2018, 11:51:38 pm »
serio dosięgłeś? tzn Storm dał radę pojechać? Kurczę, jak wsiadałem na rower storma to pedały przy udzie miałem... Myślałem że jednak nie dał rady :)

szydziu

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 20, 2018, 10:23:33 pm »
Czekam więc na kogoś kto zapadł już na horyzontalną chorobę, lub ma zamiar się z nią zmierzyć  ;)
2 maja na zakupach moją zaczepił jej kolega z pracy szukający "takiego roweru co jak masz chory kręgosłup - no wiesz takiego jak Twój" :-) Gdyby wtedy mój najmłodszy nie wpadł na pomysł pobiegania po markecie to wziąłbym od niego numer. Zanim spacyfikowałem młodego tamten koleś był już za kasą...
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

paaj

« Odpowiedź #28 dnia: Maj 21, 2018, 07:56:49 pm »
Odezwał się do mnie Marcin. Nie wiem czy to kolega z pracy Twojej żony ? Jeżeli nie to zawsze możesz mu przez małżonkę podać mój nr telefonu lub odesłać na stronę z ogłoszeniem. Dla znajomych moich znajomych też będzie rabacik w granicach rozsądku :)

szydziu

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 21, 2018, 09:55:23 pm »
Z Trzcianki?