Autor Wątek: prośba o opinię  (Przeczytany 971 razy)

lechulysy

• wyczynowiec na poziomie
prośba o opinię
« dnia: Marzec 19, 2018, 08:40:24 pm »
Witam
świadomy odsądzenia od czci i wiary oraz zbanowania przez admina z powodu pytania nie na temat mam mimo wszystko nadzieję, że ktoś się zlituje i podpowie czy warto kupić ten ROWER

obiecuję, że będę go używał z obrzydzeniem i tylko w chwilach gdy moi synowie przystawią mi pistolet do głowy mówiąc z uśmiechem: "tato, przejedziesz się z nami do lasu?" ;)
Leszek

Mociumpel

Odp: prośba o opinię
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2018, 12:05:00 am »
Jeśli będziesz jeździł z chorągiewką ponad głową - "jestem poziomalem i odbywam karę" to każdy Ci wybaczy.
A rower jest OK.

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2018, 09:35:31 am »
Pozostaje jeszcze kwestia legalności sprzętu, czy sprzedający ma dowód zakupu itd. Bo wpakujesz 2.5k i ktoś nagle rozpozna swój rower...
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

Inc0

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2018, 07:33:36 pm »
carbon rama , osprzet XT i 2500pln jesli jest cacy i legal bierz , ale jak na moje gusto podejrzanie tanio zadbaj o sprawdzenie legalności i bardzo skrupulatnie obejrzyj rame i osprzet pod kątem uszkodzeń/zużycia  bo jesli sie okaze że trzeba praktycznie wszystymienic to dojda ci ekstra koszty a nie sadze że celujac w rame z carbonu wepchasz w nią osprzet alivio. innym aspektem jest sama  rama carbon gdy dostanie łupnie ponad swoja wytrzymałośc sie nie wygnie sie jak amelinium tylko strzeli  mogła być złamana i naprawiona co by mogło tłumaczyc taka cene w skrócie bądz skrupulatny i ostrozny hura optymizm zostaw w domu a wez ze soba jakiegos marude :P. powodzenia :)
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2018, 09:09:06 pm »
I zastanów się nar rękojmią. Przejedziesz się raz do lasu i sobie przypomnisz jak d.  boli, nadgarski, kark.......
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2018, 07:17:14 am »
Tu masz ten sam na Allegro:
http://allegro.pl/bergamont-platoon-8-9-carbon-deore-xt-rock-shox-i6995761485.html

Opis- razem z opisem kredytu- wygląda jak zerżnięty z jakiejś strony. Facet w negatywach ma zarzuty wciskania podróbek. Platoon'y zaczęli produkować w 2009, a tu roku produkcji brak. I coś tanio jak na karbą.

lechulysy

« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2018, 07:04:28 pm »
dzięki za pomoc;
temat do zamknięcia - rower nabyty (inny niż ten znaleziony, używany Cube z pobliskiego second hand) wypróbowany dzisiaj w lesie i bardzo mi pasuje
Leszek

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2018, 08:50:05 am »
Piony są fajne ale czasem, poziom to jednak zupełnie inny poziom jest, zupełnie inna wygoda jeżdżenia. :)
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

fdx

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2018, 10:11:16 am »
Niby inna wygoda ale jak mam na chwilkę do sklepu wyskoczyć w mieście to też wybieram pionowca. moja poziomka to raczej taki krążownik wyprawowy. na krótkie wypady na miasto jednak wolę pionowy rower.
Poziomka... bo ostre koło jest zbyt mainstreamowe...