Autor Wątek: Spezi Germersheim 28-29 kwietnia  (Przeczytany 6286 razy)

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Odp: Spezi Germersheim 28-29 kwietnia
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 06, 2018, 10:34:01 pm »
Po raz kolejny czyszczę temat. Jest bardzo prosty sposób na wyjaśnienie wszelkich niedopowiedzianych historii na pw lub mailem, a nawet (choć to przestarzały sposób) przez telefon. Pisanie niestworzonych opowieści na forum nie służy jemu.

Maciej K

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 07, 2018, 08:10:10 am »
Ubolewam Jarku, że tak brutalnie zaingerowałeś całkiem fajną i gorącą dyskusję likwidując.
Mnie osobiście dostarczyła wczoraj mnóstwo radości.
Dzięki zbiegusek, żeś  zrozpaczonego storma trochę przystopował.
Ten rozpaczliwy,  pełen oszalałego i rozdzierającego serca dramatyczny wpis storma, wołający do Ciebie Jarku o zbanowanie mnie na szczęście skopiowałem.
Czułem, że takiego dramatu na swoim forum nie zdzierżysz.

Jednak fragment wypowiedzi storma dotyczący SPEZI 2018, a jednocześnie tyczący mnie i mojej roboty pozwolę sobie przytoczyć, uniżenie prosząc Ciebie o nie kasowanie go.
Forumowicze na moich siodłach i z moimi kuframi jeżdżący PRAWDĘ poznać powinni.

Oto on.
"@maciej ka - żaden z velomobili jakie widziałem na Spezi nie może się równać z twoim pod względem brzydoty, kiepskiego wykonania, spartaczenia całej konstrukcji. Pod tym względem jesteś Mistrzem. Chylę głowę przed tobą - Mistrzu Gównianego Laminatu.
A propos. To zdaje się od ciebie pochodził fotelik jaki kupiłem na samym początku swojej kariery... Nic dziwnego, że się zaczął rozpadać po kilku miesiącach i trzeba go było kleić od nowa..."

Swojej roboty i swoich dokonań nie wstydzę się, a takie opinie jak storma otuchy mi dodają.

Storm...wklej fotki tego fotelika i podaj datę zakupu.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2018, 08:14:45 am wysłana przez Maciej K »

toudi333

• kolarz na poziomie
  • PIŁA
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 07, 2018, 08:39:54 am »
Od kilkunastu lat używam siodeł i kufrów od Maćka nigdy nie trafił mi się żaden bubel a wręcz przeciwnie jakość i wytrzymałość pierwsza liga podejrzewam że nawet sam producent nie wie ile jego kufry są wstanie wytrzymać upadków  ;)

raffi

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 07, 2018, 12:40:29 pm »
/../
Rafii, zajefajne ujęcia całej ekipy, widzę że dobrze się zgraliśmy w chwili gdy rąbali mi kanapki, mam nadzieję że komuś smakowały.
Foty warte swej ceny ;)

Hehe, dalej się zastanawiam jak to możliwe, że ja nie widziałem tej torby, gdy się przenosiłem pod druty.

Chyba wszyscy testowali Toxy ZR, i jak wrażenia z objeżdżania, Franc, Storm, Tomo, Kubuś ;) ?

Moje bardzo pozytywne. Zakręcisz pedałami i samo leci. Precyzyjnie się prowadzi, nie czuć by się gięło... a jednocześnie jest zadziwiająco komfortowy. To jeden z moich dwóch rowerów-faworytów obok HP Velotechnik Speedchetach, który też pięknie śmigał.

Dobre zdjęcie księżyca ;)
Fociłeś tele, jakim?

Foto z ręki, z jadącego auta, przez niezbyt czystą szybę.
Obiektyw 50-200 Nikona, jeden z tych najtańszych, segmentu "for begginers". Naprawdę nic specjalnego.
Tylko robione na manualu, na wymuszonym krótkim czasie, by nie próbował z księżyca zrobić lampy ;-)

staskiewicz

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 07, 2018, 01:17:06 pm »
Przyznam, że czegoś nie rozumiem. Ktoś wyżej narzeka, że ceny z kosmosu. Obejrzałem sobie zalinkowane fotki i powiem szczerze, że szału to tam nie widzę. Prawda jest taka, że stara tzw. Zetka Maćka (przy okazji witam na forum i pozdrawiam; nie widzieliśmy się zdaje się ponad 18 lat...) to był szczyt deseniu i precyzji wykonania. W tamtych latach, w takich warunkach... I dzisiaj spokojnie można by ją wystawić. Precyzja wykonania, lutowanie, z materiałów takie jakie były, to był majstersztyk. Z laminatami dajcie spokój. Pokażcie odpowiednik tak lekkich i wytrzymałych kufrów. Nie słyszałem, żeby Maciek kogoś oszukał, czy z kogoś zdzierał. Wręcz ceny, jak za taką robotę, dostosowywał do tubylczych kieszeni. Można Maćka nie lubić, można się z nim nie zgadzać, można mu wytykać  czarny pas w szydzeniu, specyficzny PR, ale nie ujmujcie fachowości.   
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2018, 01:26:32 pm wysłana przez staskiewicz »

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 07, 2018, 05:21:41 pm »
za zwykłe materiałowe sakwy krzyczeli więcej niż za wodoszczelne Crosso z Cordury (co jeszcze nie dziwi) i więcej niż za Ortlieba z cordury (co już dziwi na maxa).
Niech zgadnę... stoisko Radicala zobaczyłeś? :)

/../

Chyba wszyscy testowali Toxy ZR, i jak wrażenia z objeżdżania, Franc, Storm, Tomo, Kubuś ;) ?

Powiem tak. Przed Spezi moim "top łan" rowerkiem była Nazca Fuego. Po Spezi- chyba zrobię sobie replikę ZR-a. Na górkach przedni napęd pewnie by nie był taki efektywny jak tylni, ale na płaskim Mazowszu to inna bajka. Przewiduję pewną kombinatorykę z bagażnikiem pod normalne sakwy, ale jest to do obejścia. Wszystko inne- waga, pozycja, prowadzenie- bajeczka.

Antonowitch

• całkiem inny wariat
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 09, 2018, 08:03:56 pm »
I tak jest off top tak więc..

Raffi:
" Wartownik na posterunku ma obowiązek:
1) czujnie strzec i zdecydowanie bronić powierzonego mu mienia (osób);
trzymać broń zabezpieczoną z dołączonym magazynkiem lub zało?oną
taśmą (bez wprowadzonego naboju do komory nabojowej) w poło?eniu okre-
ślonym w tabeli posterunków i nikomu jej nie oddawać;
3) nie opuszczać samowolnie posterunku, zanim nie zostanie zmieniony lub
zdjęty, choćby jego ?yciu zagra?ało niebezpieczeństwo;
4) udzielać pomocy wartownikowi na sąsiednim posterunku, nie przerywając
ochrony powierzonego mu posterunku;" itp.. ;)

Jak to było w dniu świra "ch... z Litwinami, ch... z torbą"
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

Antonowitch

• całkiem inny wariat
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 16, 2018, 11:52:25 am »
Niemiecki reportaż z targów z ARD1.
Z tego co zauważyłem zrobili ujęcie na Kubusia od Franca w jednym z pierwszych ujęć.
https://www.ardmediathek.de/tv/nat%C3%BCrlich/Die-SPEZI-Radmesse-in-Germersheim/SWR-Fernsehen/Video?bcastId=1026394&documentId=52250164
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

Franc

• całkiem inny wariat
  • 25 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 16, 2018, 07:43:04 pm »
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P8 (SWB ASS) w stanie śmierci technicznej
Thyss 222