Autor Wątek: Maraton rekreacyjno-sportowy KASZEBERUNDA  (Przeczytany 107887 razy)

storm

• całkiem inny wariat
Odp: Maraton rekreacyjno-sportowy KASZEBERUNDA
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 08, 2018, 06:51:04 pm »
@Forrest - jestem ZA jak co roku. Proponuję też w ramach możliwości pensjonatu wziąć coś na grilla czy na ognisko i zrobić se mini-zlocik z pogadankami przed rozjechaniem się.
Ale rezerwacja jakaś już jest w ogóle czy jeszcze nic nie rezerwowałeś? (czas upływa... Żebyśmy nie skończyli gdzieś na dziko na parkingu przed ichnim MOSiRem ;) )

Standardowo też informuję, że mam 1 wolne miejsce rowerowo-osobowe z okolic W-wy do Kościerzyny i z powrotem. :)

forrest

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 09, 2018, 11:05:29 am »
Zadzwoniłem i przedłużyłem rezerwację do poniedziałku (zaznaczając, że nie wszystkie osoby z naszej grupy będą chciały zostać na drugą noc).
Ze strzelania na strzelnicy chyba nic nie wyjdzie.

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:32:16 pm »
Tak patrzę na listę startową, widzę 4 osoby... Brakuje mi kilku znanych osób z Sopotu, z Warszawy i spod niej... I nie tylko.
Ludzie, co z Wami?
Wiecie ile osób jest na liście? Ile firm wystawia swoich pracowników?
Czy naprawdę w tym roku będzie tylko nas czworo?

Mikrobi

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:06:17 pm »
Na to wygląda, chociaż jest wielu "bezklubowych". Zakładam, że więcej  poziomych dopisze się na ostatnią chwilę.

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #409 dnia: Maj 13, 2018, 07:37:02 pm »
Przypominam się, że mam 1 wolne miejsce rowerowe-osobowe w smrodzie i będę jechał w sobotę przed południem do Kościerzyny.
Dystans wg Google Maps: 412km
Koszt: 4.12*6.2l ropy/100km = 26.78 l w 1 stronę, = 53,56 litrów ropy. *5 PLN/litr = 267,80 PLN/ za całość.
Istnieje możliwość podjechania gdzieś do/pod Warszawę.

Przy okazji: może zabrać grilla co by sobie coś zjeść przed i po na miejscu, bez łażenia do restauracyi na mieście? ;)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #410 dnia: Maj 14, 2018, 11:05:10 pm »
Przypominam się, że mam 1 wolne miejsce rowerowe-osobowe w smrodzie

Już nie masz ;)
Grill - good idea!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

lechulysy

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #411 dnia: Maj 15, 2018, 11:31:35 am »
Koszt: 4.12*6.2l ropy/100km = 26.78 l w 1 stronę, = 53,56 litrów ropy. *5 PLN/litr = 267,80 PLN/ za całość.
ropa idzie w górę za piątaka chyba już ciężko gdzieś kupić :)
Leszek

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #412 dnia: Maj 15, 2018, 12:21:18 pm »
@Lechułysy - chyba się da, u siebie po drodze widuję "normalne" ceny jeszcze.
Ale jak nam PiS*y dowalą extra podatek za nic to będzie gorzej...

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #413 dnia: Maj 15, 2018, 09:20:02 pm »
@Forrest? Jak tam rezerwacja? Ile nas wyniesie nocleg za te 2 dni? Jakie w końcu mamy warunki noclegowe?
Upewniłeś się co do możliwości parkowania smrodów?
I jak możesz - dowiedz się coś o możliwości własnego grillowania gdzieś na terenie albo coś ;)

forrest

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #414 dnia: Maj 18, 2018, 06:26:25 pm »
No mamy na dwie noce rezerwację w Willi Strzelnica. Rozumiem, że będzie nas pięcioro (Franca nie będzie). 300 PLN za cały 5-osobowy pokój za noc. Czyli razem za wszystkie osoby, za dwie noce 600 PLN. Właśnie mnie tknęło, że na początku uzgadniałem warunki jednej nocy dla pięciu osób, a drugiej - dla czterech, z możliwością rozszerzenia o jedną osobę na obie noce. A teraz usłyszałem, że cena jest za pokój, a nie od osoby. Albo coś źle pamiętam. Miejsca parkingowe w cenie pokoju. Przechowywanie rowerów w garażu - również. Niestety restauracja hotelowa nie będzie obsługiwała gości, bo są rezerwacje całej restauracji w niedzielę (a w sobotę będą przygotowania do tych przyjęć, więc też nie można na restaurację liczyć). Miejsce na ognisko jest; kiedyś był tam grill, ale podobno zaginął. Na kurs strzelania nie ma co liczyć, bo strzelnica nieczynna.
EDIT: Gdyby nas było więcej niż 5, to może niech osoby, które przyjadą samochodami, wezmą ze sobą materace, bo na hotelowe łóżko polowe nie liczyłbym. W sumie to nie wiem, jaki jest limit osób dla tego pokoju, ale w czasie rozmowy przez telefon, parę miesięcy temu, chyba usłyszałem, że dość elastyczny.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 06:48:51 pm wysłana przez forrest »