Autor Wątek: Witam z Poznania!  (Przeczytany 2927 razy)

christophorus

• kolarz na poziomie
Witam z Poznania!
« dnia: Maj 03, 2014, 10:00:18 pm »
Witam wszystkich z postępującą chorobą zmutowaną z cyklozy w poziomie ;)
Mam na imię Krzysztof. Obecnie mieszkam w Poznaniu, a moje rodzinne strony to okolice Kostrzyna Wlkp...
Kiedyś sceptycznie byłem nastawiony do rowerów poziomych i trochę z politowaniem słuchałem takiego znajomego, który opowiadał o poziomie, na którym można jechać 100 km/h i wyprzedzać "maluchy" :)
Co mnie skłoniło do budowy i eksploatacji pozioma?
Otóż jakiś czas temu (a było to chyba w lecie zeszłego roku) rozmawiałem na ten temat z kolegą z którym od czasu do czasu jeżdżę na tradycyjnym rowerze i wieczorem tegoż samego dnia podesłał mi jakieś ogłoszenie sprzedaży LWB (proszę o wybaczenie jeśli coś pomylę, bo na całej terminologii się nie znam).
Ogólnie niby fajna konstrukcja, ale nie przypadło mi to do gustu.
Pewnie skończyłoby się na tym, gdyby nie przeglądanie netu i napotkanie na trajki w układzie tadpole, które to mnie urzekły.
Spodobał mi się m. in. Warrior oraz jedna konstrukcja z kołami w negatywie, którą widziałem na youtube...
Od tego się zaczęło i zaświtała mi myśl budowy takiego pojazdu. Kierowała mną czysta ciekawość i miała to być konstrukcja niskobudżetowa.
Stało się jednak trochę inaczej w trakcie budowy, bowiem oprócz kilku "dawców" zacząłem kupować nowe elementy - poniekąd z powodu braku używek jakie były mi potrzebne.
Po zapoznaniu się z konstrukcją P. Horowitza stwierdziłem, że to jest to i na takiej konstrukcji chciałbym oprzeć swój projekt.
Wystartowałem bodajże pod koniec września albo na początku października i weekendowo z małymi przerwami ze względu na brak czasu,a obecnie konstrukcja jest niemal na ukończeniu...
Z tego co zaobserwowałem - ludzie dziwnie podchodzą do tego typu hobby :)
Jak mówiłem w pracy, że zabieram się za budowę, to była chyba reakcja typu: "pier...licie Hipolicie" :D a jak w rozmowie z jednym znajomym z którym kiedyś jeździłem powiedziałem o budowie trajki stwierdził, że jestem wariatem hehehe
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
christophorus
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2014, 10:04:54 pm wysłana przez christophorus »

władek8

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Witam z Poznania!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2014, 10:13:34 pm »
Witam nowego na oddziale chorób zakaźnych poziomicus cyklotus  ;D

andrej

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2014, 10:37:08 pm »
Witam.
Powodzenia w konstruowaniu najwygodniejszych pojazdów.
Pozdrawiam.

tomcat

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2014, 11:07:30 pm »
Witam nowego druha po sprzęcie. Nie przejmuj się takimi docinkami, ja przechodziłem to samo jak startowałem z budowa swojej trajki, a po oblocie mojego TIGERCATA wszyscy byli wniebowzięci jaki to on wygodny, szybki i w ogóle same achy i ochy. A więc kończ swoje lekarstwo na tę chorobę zakaźną i szerokości. ;D 

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2014, 12:51:58 am »
Jako że mieszkasz w WLKP i wiem kiedy masz imieniny :) radze Ci - miej to wszystko w dup...ie i rób co Ci się podoba ;) Reszta jak chce niech się dziwi ;) Pamiętaj to Twoja dup...a będzie oszczędzona a nie tych co się dziwią ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

golden

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2014, 11:15:27 am »
Witam Środa Wlkp sie kłania 8)

darznur

« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2014, 07:33:15 pm »
Poznaniak wita Poznaniaka, poziom wita poziom.
radze Ci - miej to wszystko w dup...ie i rób co Ci się podoba ;) Reszta jak chce niech się dziwi ;) Pamiętaj to Twoja dup...a będzie oszczędzona a nie tych co się dziwią ;)
  ;D
Amen albo Enter

Tef

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2014, 08:11:03 pm »
Witaj w cykloizacji poziomej  :).

Obecnie mieszkam w Poznaniu, a moje rodzinne strony to okolice Kostrzyna Wlkp...

Hmmm to prawieśmy krajanie, ja pochodzę ze Śremu.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

christophorus

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2014, 09:35:04 pm »
Środa i Śrem bardzo blisko :) może więc będzie okazja kiedyś obejrzeć i Wasze konstrukcje :)

woojtek1

• M5 / Speedliner 'Blue Glide' 26/20
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2014, 10:29:00 pm »
Witam z Poznania :)

christophorus

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 04, 2014, 11:13:44 pm »
Witam poznańską pyrę ;) woojtek1

paaj

« Odpowiedź #11 dnia: Maj 04, 2014, 11:43:22 pm »
Witam na forum z Łodzi.

Tef

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 05, 2014, 08:24:55 am »
Środa i Śrem bardzo blisko :) może więc będzie okazja kiedyś obejrzeć i Wasze konstrukcje :)

Ha! Napisałem, że pochodzę a nie, że mieszkam  :). Mieszkam w Bełchatowie woj. łódzkie.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'