Autor Wątek: Bry  (Przeczytany 22522 razy)

storm

• Gość
Odp: Bry
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2012, 04:02:03 pm »
@Makenzen - nie w moim typie. Ty wiesz, czego ja słucham ;D

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2012, 05:23:56 pm »
Skyrim piękny jest. Moderatora bardzo prosimy o kłódeczkę/śmietnik - nie zaniżaj/my poziomu ( ;) ) forum.
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 15, 2012, 05:37:06 pm »
@Makenzen - nie w moim typie. Ty wiesz, czego ja słucham ;D

Twoja muzyka nie nastraja do cięcia pogańskich łbów ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 15, 2012, 05:48:14 pm »
dla wyciszenia proponuję to:
http://www.youtube.com/watch?v=Bc1Zc4qsTQk

MYSH

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 15, 2012, 07:49:11 pm »
Ja juz dawno napisalem do moda by zamknal temat. Ewentualnie oczyscil go z tego spamu. Sroma bede poprostu ignorowac:)

storm

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2012, 08:15:09 pm »
@Makenzen - moja muzyka doskonale nadaje się na rower - a to jest Forum rowerowe :D

@Mysh: "Sroma bede poprostu ignorowac:)"

Nie znam tego sroma. Może srom? Ale to zdaje się nazwa damskiej części ciała?
No chyba, że robisz to specjalnie i popisujesz się kolejnymi brudnymi sztuczkami Schopenhauerowskimi... :> Czego w sumie bym się spodziewał po tobie - zaraz po wzywaniud o pomocy w dyskusji zmarłych z mojej rodziny......

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2012, 08:51:49 pm »
@Makenzen - moja muzyka doskonale nadaje się na rower - a to jest Forum rowerowe :D

Hmm... Twoja muzyka to, bardzo delikatnie mówiąc... nie moja bike'a ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tomek70

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2012, 11:37:54 pm »
Drogi Myshku. Przecież to Ty nakręcasz cały czas tą dyskusje, kompletnie już zapominając o tymc o napisałem kilak dni temu na PW do Ciebie. Zdaje się, że ich nie czytałes, lub nie czytałeś ze zrozumieniem?

Odnośnie mojej rodziny - jakbyś mógł nie czepiać się osób, które juz nie żyją.......
Ale ok - moja Mama, niezyjąca juz, nauczyła mnie i mojego brata, że nie ma nic za darmo i że za wszystko tzreba wcześniej czy póxniej zapłacić. Jak nie pieniężnie to w inny sposób. Moim błędem w komunikacji z Tobą było to, że liczyłem na Twoją uczciwość.

Jeśli chodzi o żałowanie - to mnie żal raczej Ciebie. Miałeś szansę wyjścia z tego z HONOREM - a póki co tworzysz durne dysputy na ogólnym, publicznym forum, dysputy do niczego nie prowadzące, w których jedyne co robisz to tylko pogarszasz swoją pozycję. A miałeś szansę zakończyć to po moim PW, wysłanym do Ciebie kilka dni temu, w którym odstępowałem od wszystkiego o czym Ci przypomniałem. Ale Ty wolałeś się unieść i...... I takie są teraz efekty. Nie dość, że wciągasz coraz bardziej w tą durną dyskusję mnie, to jeszcze zmarłych.

Wstydź się MYSH.

linux jest za darmo i dla wielu w tym dla mnie. Jest o niebo lepszy od Windowsa :) Afrykańskie słowo Ubuntu oznacza bezinteresowne dzielenie się :) sam korzystam z Minta :) Tak dla rozładowania negatywnych emocji :)

MYSH

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:58:32 am »
ja jestem pełen pozytywnych emocji:)
Kocham życie, kocham świat i kocham siebie i was;)

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2012, 09:17:06 pm »
Hej MYSCH - chyba wygrałeś konkurs na najdłuższe powitanie na tym forum ;) 3 strony - rewelka ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

MYSH

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 17, 2012, 10:08:01 am »
Dzięki, ale szczerze wolałbym by było tu coś treściwego a nie lanie żółci... teraz zamieszczę tu zdjęcia pozioma jak go zbuduję:) w pełni swojego do którego nikt nie będzie sobie rościł praw :P

storm

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:00:39 am »
@Mysh - Ty masz pozioma. Do którego NIKT sobie nie rości żadnych praw. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie, to wynikają one tylko i wyłącznie z Twojego nastawienia w tej chwili.

MYSH

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:30:17 am »
@Mysh - Ty masz pozioma. Do którego NIKT sobie nie rości żadnych praw. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie, to wynikają one tylko i wyłącznie z Twojego nastawienia w tej chwili.

Wiesz, choć sobie myślisz o mnie nie wiadomo co najgorszego to mam tyle dumy w sobie że będę się sam dla siebie źle czuł z tym że jeżdżę na "ramie" którą komuś prawie że ukradłem... dziękuję bardzo ale sam dla siebie powiem nie, powiedziałeś co chciałeś nie chcę Ci za nią zapłacić ze swoich powodów, Ty nie chcesz jej ze swoich...
Gdybyś chciał mi ją dać jak twierdzisz to byś nie puszczał tutaj takiego "smroda" jak to że mam się poczuć i Ci za nią zapłacić, jeżeli puściłeś to powinieneś się liczyć z faktem że ta druga strona ma na tyle godności siebie że wzgardzi takim wymuszonym "podarunkiem"
Teraz Ty jesteś jakoby na niej stratny i skoro napisałeś pierwszego posta że powinienem się poczuć i za nią zapłacić a skoro tego nie zrobiłem to znaczy że nie powinienem jej używać - proszę także byś uszanował moją wolę w tym wątku i ewentualne "roszczenia maile itp" przeniósł do mnie na PW bo myślę że ten wątek jakoby o mnie jest już dostatecznie zaspamowany...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 11:33:38 am wysłana przez MYSH »

storm

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:55:09 am »
Mysh, zamiast tak się unosić honorem - którego i tak nie masz i tak - wziąłbyś i wyszedłbyś na poziomkę, nauczył się na niej w końcu jeździć a przede wszystkiom przestał pisać brednie w tym temacie i oczerniać innych.

MYSH

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:09:33 pm »
Boże czy jest na tym forum jakikolwiek Admin/ Moderator, ktokolwiek to ma uprawnienia do kasowania spamu??

Zapomniałem o złotej zasadzie "mądrzejszy głupszemu ustępuje" i odezwałem się do niezrównoważonego emocjonalnie człowieka nie zna swojego miejsca na świecie... To mi się teraz dostanie :'(

Postaram się więcej nie popełnić tego błędu... EOT Storm
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 12:15:50 pm wysłana przez MYSH »