Autor Wątek: Cruzbike - wspinanie  (Przeczytany 10863 razy)

szydziu

 • całkiem inny wariat
 • *****
 • Wiadomości: 1366
  • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Cruzbike - wspinanie
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 20, 2018, 10:13:04 pm »
Piękny wątek...
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

Mociumpel

 • wyczynowiec na poziomie
 • ****
 • Wiadomości: 414
Odp: Cruzbike - wspinanie
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 20, 2018, 10:50:42 pm »
Podsumowując ze swojej strony - jazda kruzbajkiem pod górę to jak walka pstrąga podczas tarła do źródeł z rwącym nurtem rzeki czyli po naszemu - taplanie w kupie lanego szamba z szambiarki.
Efekt - ani z tego pomocy ani efektu a smród z zabawy pozostaje na długo.
Przykro czytać każdy wątek poza tematowym ...

Maciej K

 • kolarz na poziomie
 • ***
 • Wiadomości: 169
Odp: Cruzbike - wspinanie
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 20, 2018, 11:03:40 pm »
Podsumowując ze swojej strony - jazda kruzbajkiem pod górę to jak walka pstrąga podczas tarła do źródeł z rwącym nurtem rzeki czyli po naszemu - taplanie w kupie lanego szamba z szambiarki.
Efekt - ani z tego pomocy ani efektu a smród z zabawy pozostaje na długo.
Przykro czytać każdy wątek poza tematowym ...
Prawdopodobnie z innego świata jestem, albowiem wątki poza tematowe mnóstwo wiedzy ( o Was)
i radości mi dostarczają.
Albo Wy okrutnie wrażliwi i delikatni jesteście.
No chyba, że Wasze w temat poziomy zagłębienie i tak śmiertelnie poważne jest, że każde odstępstwo od tego najświętsze oburzenie wywołuje.
Ale w religiach z przechrztami jest podobnie.
Są bardziej od oryginału religijni.
Spuście trochę powietrza z opon Panowie.

Mociumpel

 • wyczynowiec na poziomie
 • ****
 • Wiadomości: 414
Odp: Cruzbike - wspinanie
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 21, 2018, 08:36:55 am »
Z mojego punktu widzenia nie chodzi o "pępkowanie" - nie twierdzę, że każdy z nas musi kochać drugiego tylko dlatego, że ma rower poziomy, owszem jest to/może być element spawający znajomość (choćby forumową tylko) ale nie musi być wyznacznikiem miłości do drugiej osoby.
Problem w tym, że w tematach do tego nie przeznaczonych rozwija się dyskusja nie mająca nic wspólnego z merytoryką czy nawet z kultura wypowiedzi - Wy trolujecie Maćka K. a on troluje Was - przypominam w tematach w których kruzbajk (i pochodne tematy) ma się wspinać pod górę a nie szambo lać na głowy.
Dla Maćka prawdopodobnie sadząc po cytacie mojego postu jest to tylko przednia zabawa osoby starszej, doświadczonej przez życie na różne sposoby a mającej obecnie nadmiar czasu, którego wykorzystanie tutaj na forum jest w mojej ocenie TYLKO forma zabawy (co wielokrotnie sam potwierdza cytując i wykorzystując jako argumenty przeciwko innym - wymaga to dość dokładnego śledzenia cudzych wypowiedzi aby odnieść sie potem do cytowanego argumentu) i cynicznego docinania w mniej lub bardziej zawoalowany sposób aby trochę dopiec, dociąć i zabawić się.
Rozumiem to, bo sam stary jestem i może takie zabawy chętnie bym polubił (bo nikt za podobne teksty żadnej ze stron nie dokopie w dupsko za złość i wymioty PO docinkach) ale nie mam w sobie jakoś dość tej energii negatywnej aby jak stara baba zza firanki podglądać cudze życie i "uprzejmie donosić" komu nie potrzeba w sposób ciągły i namiętny - przystopujcie odrobinę - ani to fajne ani mądre.
Maćku K - bądź mądrzejszy doświadczeniem, wiedzą i kulturą osobistą, zbastuj i potraktuj wszystkich jak małe dzieci, którym należy się wyrozumiałość bo choć rozrabiają to świadome tego co Ty w sobie nosisz nie są.
Pozostali zaś nie trolujcie i nie wywołujcie z lasu Macieja K. którego ostrzenie/trolowanie zębów Waszymi tekstami doprowadza do ciągłej pisaniny ...
Najbardziej mi szkoda z tego wszystkiego jednej osoby, która została zbanowana i podcięta - chrisa1990 - tez mocno pociągnał swego czasu wulgaryzmem i został zmieciony (dosłownie) i z forum i z netu - wykasował WSZYSTKIE swoje obecności zarówno z poziomego forum jak i ze stravy jak i bikestats - młody był, zajawkę załapał i jako "prozawodnik" miał fajne perspektywy lansowania w sposób "zawodowy" tej zajawki - niestety Maciek K mocno zaznaczył swego czasu swoja obecność na forum i spowodował ostrzeżenia dla kilku osób i ostatecznie ban (jak teraz Storma chociażby) - nikt nie wie jak by mu się "pociągneło" ale po "zniknięciu" to raczej negatywnie sobie nas zapamiętał.
Wynika z tego jedno - pojawienie się Maćka K na forum online powoduje coś w rodzaju niechęci co powinno zastanowić tych co chcą kontynuować z Nim "rozmowy"? - nie róbcie tego nie dostarczajcie mu argumentów, nie mówię ignorować bo swoje za uszami zapewne ma ale nie tykać i nie kontynuować tematów niemerytorycznych.
Z kolei Ciebie Maćku K proszę o nie wpinanie tekstów o polityce, PIS-ie i rządzących, religijnych i rydzykach nawet jako przerywnik - to niektórych mocno irytuje i zniechęca do wymiany zdań i w ogóle do Ciebie - tematy obyczajowe TYLKO w tematach obyczajowych.
Bądź mądrzejszy i zamilcz - kontynuując potwierdzasz jedynie słabą wolę, chęć zabawy swoimi rozmówcami i ogólnie złą wolę.
Moim zdaniem jest Cię za dużo w tematach nie związanych z tematyką forum - Twoje teksty i teksty innych powinny być NATYCHMIAST usuwane jako niepotrzebne i nie wnoszące merytorycznych kwestii - tutaj prośba do admina o GWAŁTOWNE reagowanie i czyszczenie naleciałości zbędnych - brak reakcji świadczy albo o braku czasu (może czas powołać pomocnika moderatora?) albo sprzyjanie niektórym...

Ogólnie smutno mi jest czytać te wszystkie podchody i docinki każdej ze stron - szczególnie podkreślam w tematach CUDZYCH - przykre to.

PS - przewija się czasem osoba Długosza - nie znałem go (bo dołączyłem po jego zbanowaniu) ale czytałem wiele jego mocno dociekliwych i "upierdliwych" tekstów - chociaż czasem mocno naginał rzeczywistość to nie można mu było zarzucić wytrwałości w drążeniu do tego aby wskazać pewne dziwaczne aspekty i powiązania - czasem absurdalne ale ostatecznie poziom merytoryki Jego textów, siła argumentacji i szczegółowość techniczna (a więc determinacja i dokładność przekazu) współgrała z Jego rozedrgana osobowością - to taka antyuwaga tego co wprowadza sobą czasem Maciej K.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 02:24:01 pm wysłana przez Mociumpel »

Inc0

 • kolarz na poziomie
 • ***
 • Wiadomości: 140
Odp: Cruzbike - wspinanie
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 21, 2018, 11:24:55 am »
Mociumpel za ten tekst masz szacun tylko spójrz na jeden mały aspekt tej babraniny po całym forum w każdym wątku gdzie się dzieje źle i sam sobie odpowiedz , w którym momencie , od czyjego posta  , kto jest odpowiedzialny za iskrę na prochy każdej gówno-burzy wiem że doskonale z tego zdajesz sobie sprawę. Co jest przyczyna takiego a nie innego stanu rzeczy? odpowiedz jest jedna:  immunitet  dożywotni jednej osoby która zawsze kogoś prowokuje i obrzuca inwektywami a nigdy konsekwencji swych postępków nie ponosi. Czegoś takiego na żadnym forum nie widziałem mimo że wszędzie są takie i nawet gorsze pyskówki ale tam moderatorzy robią porządek z mącicielami  tu nic takiego nie ma miejsca admin patrzy sobie spokojnie na kolejne posty pisane w poczuciu bezkarności z pełną premedytacja naszpikowane obraźliwymi insynuacjami i  epitetami, a bana dostają ci którym puszcza nerwy i rzucą  choćb yraz  krwiste mięso wtedy admin natychmiast działa  . Dlatego w jednej kwestii uważam że daremny jest twój apel "dziecko" które wie że jest bezkarne nigdy nie usłucha próśb będzie rozrabiać jak mu się podoba.
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.