Autor Wątek: Przyznać się! Który to...  (Przeczytany 61366 razy)

Makenzen

• całkiem inny wariat
Przyznać się! Który to...
« dnia: Sierpień 22, 2011, 06:33:39 am »
...w dniu 20 sierpnia ok. 17.00 kręcił się na niskopodłogowej poziomce z ciemnoniebieskimi sakwami w rejonie dwóch rondek na trasie Nieporęt - Warszawa? I dlaczego jechał w przeciwnym niż jedynie słuszny kierunku*? :D

--
*) Trza było pruć do Wieliszewa, gdzie odbywała się zacna impreza :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

• całkiem inny wariat
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2011, 12:45:04 pm »
Absolutely nie ja... ja dopiero dzisiaj jechałem do roboty i... chwilowo moje nogi protestują... Muszę je uczyć chyba od nowa odpowiedniej pracy dla mnie ;)

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2011, 02:19:33 pm »
Absolutely nie ja... ja dopiero dzisiaj jechałem do roboty i... chwilowo moje nogi protestują... Muszę je uczyć chyba od nowa odpowiedniej pracy dla mnie ;)

ja dzisiaj pierwszy raz po wyjsciu z kajaka, tez mialem problemy z przestawieniem napedu z rąk na nogi :)
laminat K3 i bambus K5

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2011, 11:56:20 pm »
Przyznać się! Który to wczoraj ok. 16.00 taszczył po schodach przy tunelu Trasy W-Z żółty rower poziomy?
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gromanik

• kolarz na poziomie
    • Białołęka dla rowerów
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2011, 08:16:04 am »
Przyznać się! Który to wczoraj ok. 16.00 taszczył po schodach przy tunelu Trasy W-Z żółty rower poziomy?

Zacznij robić zdjęcia, to będzie łatwiej Ci odpowiedzieć ;)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2011, 08:31:00 am »
Spieszyło mi się, pizza mi stygła ;)

koncki

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:32:41 am »
Jak mówi stare przysłowie: albo rybka, albo ... pizza

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2011, 01:12:49 pm »

ja dzisiaj pierwszy raz po wyjsciu z kajaka, tez mialem problemy z przestawieniem napedu z rąk na nogi :)
Wstyd się przyznać - w tym roku więcej km przewiosłowałem niż przedeptałem ale podobieństwa są - w kajaku i na rowerze utrzymuje się prawidłową postawę - nóżki do przodu ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2011, 03:38:30 pm »

Wstyd się przyznać - w tym roku więcej km przewiosłowałem niż przedeptałem ale podobieństwa są - w kajaku i na rowerze utrzymuje się prawidłową postawę - nóżki do przodu ;)

apropos kajakow,Szydziu, czy pływałes w tym roku na Wdzie ?
laminat K3 i bambus K5

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2011, 11:24:42 pm »
Przyznać się! Który to jechał dzisiaj ok. 21.25 poziomką w towarzystwie rowerzysty pionowego ścieżką rowerową wzdłuż muru, wiodącą do parku Agrykola? Przy okazji - pozdrawiam "współplemieńca" :)

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2011, 11:39:32 pm »
Przyznać się! Który to jechał dzisiaj ok. 21.25 poziomką w towarzystwie rowerzysty pionowego ścieżką rowerową wzdłuż muru, wiodącą do parku Agrykola? Przy okazji - pozdrawiam "współplemieńca" :)

Ja na pewno nie, ale widzialem dzisiaj okolo 20stej Macka jadącego po Puławskiej swoim osakwowanym lowracerem, Macku, dorzuc wiecej świateł z tyłu, ew. naszyj odbask na chorągiewkę, bo strasznie słabo Cię widać :)
laminat K3 i bambus K5

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2011, 11:55:12 pm »
kurcze, żeby  w moim mieście było tylu poziomkowców,a  nie że ja sam :(

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:31:44 am »
Danielasty, w pewnym sensie Cię rozumiem, co prawda we Stolycy poziomków sporo, ale jestem tu bodaj jedyną poziomką ;) często-gęsto ktoś mnie wita lub pozdrawia, a ja nie mam bladego pojęcia, kto zacz ;)

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2011, 08:02:05 am »
często-gęsto ktoś mnie wita lub pozdrawia, a ja nie mam bladego pojęcia, kto zacz ;)

Chyba nie tylko Ty tak masz.
Raz jechałem na pionowym i się ktoś ukłonił. Mało nie spadłem - a wysoko było.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:14:39 pm »
widzialem dzisiaj okolo 20stej Macka jadącego po Puławskiej swoim osakwowanym lowracerem, Macku, dorzuc wiecej świateł z tyłu, ew. naszyj odbask na chorągiewkę, bo strasznie słabo Cię widać :)

Przekazałam informację jej adresatowi, a On na to, że już wiele razy słyszał o doświetlaniu roweru i... :P No to ja jeszcze dopowiem:

Z Gemsim nie ma żartów!!! >:( >:( >:(