Autor Wątek: Przyznać się! Który to...  (Przeczytany 56257 razy)

storm

• całkiem inny wariat
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 17, 2014, 01:19:49 pm »
Czy ktoś mnie dzisiaj wołał na Grunwaldzkiej w Bydg?

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 21, 2014, 07:33:28 pm »
Dziś około 19:10 wracałem z pracy autobanem. W Mińsku Mazowieckim na skrzyżowaniu Siennickiej i Mireckiego na światłach zobaczyłem pierwszą poziomkę w MMz. Ciemny stick bike 2x26 ", srebrmy amor z przodu, driver w niebieskim kasku z doczepioną latarką?kamerką? Któren to?

Majsterkowicz

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 21, 2014, 10:10:07 am »
Poraz pierwszy mogę zabrać głów w tym temacie, gdyż będąc w Boże Ciało w parku w Krasnymstawie, około godziny 19, koło ratusza przejechał rowerzysta na białym LR, bardzo odchudzonym oraz że smukłym, czarnym kuferkiem aero. Zmierzał ku wyjazdowi z miasta, a z moich dodatkowych źródeł wynika, że kręcił się jeszcze przy rondzie obok dworca pkp.
Jak dotąd, nie zauważyłem nikogo na forum z okolic Krasnegostawu, choć szczerze, mam pewne przypuszczenia, kto mógłby być tym tajemniczym cyklistą ;)

Pozdrawiam

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 21, 2014, 09:48:24 pm »
W sobotę podjechałem nad jeziorko Logo w Trzciance na "szybką" kąpiel w jeziorku. Wbijamy na plażę patrzę stoi jedna poziomka - ok żadna tam sensacja - nawet nie ma komentarzy wśród przechodzących. Nagle patrze jedzie ktoś Long Johnem. Oczywiście tylko ja robiłem wiochę i się oglądałem. Reszta gawiedzi zajęta byłą kąpielami wodnymi, słonecznymi i innymi pierdołami. Zero reakcji. Przecież to takie oczywiste że takie rowery tu się poruszają ;) - Odzyskałem wiarę w ludzi ;)
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

Majsterkowicz

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 30, 2014, 04:40:27 pm »
Z przed chwili!
Godzina 17.30, przystanek busów w Chełmie, koleszka wyjeżdżał od strony parkingu samochodowego (tuż obok busów), prawie na bank miał aku pod fotelikiem, oparcie pradopodobnie że sklejki, lekko spiczaste u góry, okulary na nosie, jasna koszulka i krótkie spodenki.
Dodam, że właśnie siedziałem w busie do Krasnegostawu, który to zbierał się do odjazdu i jak na zlość nie było jak zaczepić i pogadać.
Przypuszczam, że to nasz kolega Tomek70, wspominał coś, że ma swb na akku ;)

Pozdros

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:34:27 pm »
Khem....
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jadąc na trajce nie mijał może wczoraj pieszej pielgrzymki? ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:28:00 pm »
prawie na bank miał aku pod fotelikiem, oparcie pradopodobnie że sklejki, lekko spiczaste u góry,

Coś takiego? ;)
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?p=45802#45802
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 11, 2014, 11:16:50 pm »
A propos - kto to się porusza w Pruszkowie i na czym?
Nie widziałem, ale już od 2 osób słyszałem o kimś, kto tam poziomkuje. ;)

dekers

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 12, 2014, 04:16:39 pm »
Khem....
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jadąc na trajce nie mijał może wczoraj pieszej pielgrzymki? ;)

Jeżeli maszerowaliście przez Paradyż to mnie namierzyłeś :)
Pozdrawiam

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 12, 2014, 06:02:03 pm »
Dekers: namierzyłaś!

baj de łej: kogo mój ojciec widuje prawie codziennie rano około 0800 na Rondzie Jazdy Polskiej w wAw?
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F
grafitowa Viki "C" Caravan z 19DTH zwana Czołgiem

pajak_gdynia

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:06:10 am »
I kogo widziałem wczoraj na czerwony SWB w towarzystwie chyba dwóch pionów. Niestety po drugiej stronie skrzyżowania, a do roboty jechałem..

michu

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:14:10 am »
Właśnie takiego tematu szukałem. Szkoda, że tak późno znaleziony, bo 26 lipca w okolicy miejscowości Gruczno widziałem poziomkowicza stojącego na poboczu. Rower miał kuferek w kolorze żółtym chyba z odblaskiem umieszczonym z tyłu. A rowerzysta miał długie włosy spięte w kitkę.

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 13, 2014, 03:23:10 pm »
Właśnie takiego tematu szukałem. Szkoda, że tak późno znaleziony, bo 26 lipca w okolicy miejscowości Gruczno widziałem poziomkowicza stojącego na poboczu. Rower miał kuferek w kolorze żółtym chyba z odblaskiem umieszczonym z tyłu. A rowerzysta miał długie włosy spięte w kitkę.
Długie kłaki,żółta fura,  Bydgoszcz i Toruń o rzut moherowym beretem..... Storm?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2014, 06:34:06 am wysłana przez tomo »

storm

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 13, 2014, 03:49:13 pm »
@Michu, @Tomo:
http://storm.bikestats.pl/1192932,Wycieczka-do-Gdanska-i-do-Gdyni-krecenie-po-3-miescie.html

Przyznaję się, to ja ;)
A stałem na poboczu bo rozmawiałem pewnie jeszcze z Budyniakiem ;)

michu

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 13, 2014, 08:43:05 pm »
Kosmiczny dystans dla mnie. Za czasów regularnego jeżdżenia nigdy tyle nie przejechałem, a teraz to w ogóle szkoda gadać. Trzeba zacząć nadrabiać zaległości - pozioma niebawem złożę. Ja akurat jechałem na "Azymut Orient" - rajd pieszy / rowerowy na orientację w okolice Świecia. Jako współpraca, bo gdybym startował to zgubiłbym się w lesie ;). Jeśli kogoś to interesuje to zareklamuje przy okazji. http://www.orientujemy.pl/