Mówisz o czymś takim?
http://allegro.pl/nowy-spinner-air-50mm-20-1558g-xc-mtb-junior-i4464583640.html
Za długo nie szukałem, chyba że to jeszcze coś innego :>
Pewnie nie jedna osoba potwierdzi, że prawo Murphiego działa jak zwykle przeciw nam i gdy się amor wysypie i jest potrzebny nowy na już, to wtedy dwudziestki nie są dostępne i trzeba widelec ściągać z zagranicy lub czekać na niego dłuższy czas
To co jest na rynku, to niestety rozwiązana dla dzieciaków, czyli pod mniszą wagę.
Dorośli nie dość że ciężcy, to w dodatku w SWB ciężar jest bardziej przeniesiony na przednie koło niż w tradycyjnym rowerze, stąd trudno się dziwić, że standardowe widelce nie dają rady.
Widzę, że z postu Yin-a wygasły fotki, ale są na stronie
http://poziome.pl/index.php/techno/co-jest-w-srodku/123-rst-capa-20qRaffi wspominał, że ten amor, który dorwał na targach, też był za miękki. Nie wiem czy coś z tym robił.
Natomiast jeśli ten dmuchany daje radę, to wydaje się to fajna opcja - sprawdź tylko, czy masz główkę ramy pod 1 czy pod 1 1/8 cala.
RST jest dostępny z rurami sterowymi w obydwóch rozmiarach, natomiast Spinner chyba (nie jestem pewny) tylko w jednym.