Autor Wątek: ZLOT 2020  (Przeczytany 45968 razy)

piechucki

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 25, 2019, 08:11:01 pm »
chyba jeszcze coś takiego jak zwykła kultura istnieje

?

może niezbyt fortunnie (...) zareagowałem.
I tak nam dopomóż bób

 i

.


Wojtek
Challenge twister

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 25, 2019, 09:39:28 pm »
Życzyłem kolejnemu organizatorowi, żeby mu wyszło jeszcze lepiej. Czy to takie trudne do pojęcia??? LOGIKI TRZEBA SIĘ UCZYĆ!!!

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 487
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 25, 2019, 10:25:18 pm »
Hohoho!!! Ale atmosferę podgrzałem ;D Panowie, byłem na kilku zlotach i wszystkie były zaje, jaki będzie kolejny - życzyłbym sobie, by choć trochę dorównał tym na których byłem. :D
I dodam, że mój przed mówca a zarazem poprzedni organizator zlotu, wyraził przesadną skromność. Mniemam również, że uczestnicy tej rozmowy pisanej, dyskusję ową zamienią na oko w oko przy ognisku, w murach zamku na wulkanie, czego sobie i Wam życzę a zarazem -  wszystkich zapraszam. ;)

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 25, 2019, 10:45:16 pm »
Nie ma przesady w skromności. Robiłem to pierwszy raz i tym bardziej byłem pierwszy raz na zlocie. Z mojej strony, zrobiłem co umiałem ale z drugiej wiem, że można to zrobić dużo lepiej. Nie jestem więc skromny tylko wiem, że jeśli ktoś był już na wielu zlotach to zna od podszewki charakter tych spotkań. Ja improwizowałem z pomocą Dziaśka i jego syna, a to że ktoś doświadczony zrobi to jeszcze lepiej to jest pewne. Tyle w temacie.
Nie wiem tylko skąd te wieczne krytykanctwo i sadyzm słowny pana Macieja K? Do każdego tematu wiecznie mu coś nie pasuje, chyba że jest po jego torach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2019, 10:48:15 pm wysłana przez LowRider »

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2019, 07:08:37 am »
Z mojej strony, zrobiłem co umiałem ale z drugiej wiem, że można to zrobić dużo lepiej.

Dlatego pociągnąłem temat pytając co się nie podobało by następni organizatorzy nie uczyli się na swoich błędach. Jeżeli coś ma być lepsze to musimy wiedzieć co poprawić. Tyle.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 26, 2019, 09:36:00 am »
Nie ma przesady w skromności. Robiłem to pierwszy raz i tym bardziej byłem pierwszy raz na zlocie. Z mojej strony, zrobiłem co umiałem ale z drugiej wiem, że można to zrobić dużo lepiej. Nie jestem więc skromny tylko wiem, że jeśli ktoś był już na wielu zlotach to zna od podszewki charakter tych spotkań. Ja improwizowałem z pomocą Dziaśka i jego syna, a to że ktoś doświadczony zrobi to jeszcze lepiej to jest pewne. Tyle w temacie.
Nie wiem tylko skąd te wieczne krytykanctwo i sadyzm słowny pana Macieja K? Do każdego tematu wiecznie mu coś nie pasuje, chyba że jest po jego torach.
Ależ Ty Brachu kręcisz.
Zamiast odpowiedzieć wprost wydziwiasz.
Napisałeś wcześniej; Mogło być lepiej.
Hans zapytał; Co się nie podobało?
Mając choć odrobinę wyobraźni mogłeś np. napisać;

Mogło być lepiej, gdyż panie z miejscowego Koła Gospodyń zaprosiłem, aby w strojach hawajskich przy naszym wieczornym ognisku taniec Hula zatańczyły.
Odpowiedź; Nie spodobało mi się, że nie przybyły gdyż występy przed min. Szyszko wybrały.

Lub.
Mogło być lepiej, gdyż zaprosiłem eskimoskiego studenta, aby wykład o skuteczności Bulbunianu Cypryjskiego na bóle kolan zrobił.
Odpowiedź; Nie spodobało mi się, że nie przybył gdyż ze wzgl. na skośne ślepia
od polskiego patrioty po mordzie dostał.

Lub.
Mogło być lepiej, gdyż - aby któryś z wieczorów uświetnić - Nowennę do serca gorejącego Matki Bożej Kaszlącej Cudnie (z siedzibą na Wolicy przy szpitalu gruźliczym k. Kalisza) odśpiewać pragnąłem.
Odpowiedź; Nie spodobało mi się to, że straszna trema i napięcie przed biegunkowe mój występ uniemożliwiły.

Lub.
Mogło być lepiej, gdyż znajomego wikarego na ostatni wieczór zaprosiłem, aby wszystkim znak pokoju przekazał
Odpowiedź; Nie spodobało mi się, że ten się upił i po pijaku auto rozbił.

Lub.
Mogło być lepiej, gdyż planowałem z Hansem taniec Pogo przy ognisku odtańczyć.
Odpowiedź; Nie spodobało mi się to iż ten (Hans) na Zlot okulawiony przybył.
I tak dalej i tak dalej

Jak więc widzisz na proste pytanie Hansa mogłeś równie prosto odpowiedzieć.
Ty zaś kręcisz, kluczysz i kombinujesz jak szczerbaty pod górkę.
I jak prawdziwy Polak.
A życie jest takie proste.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2019, 09:38:13 am wysłana przez Maciej K »

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 26, 2019, 05:49:51 pm »
Więc napiszę to tak, skoro takich konwulsji Maciej K dostaje i taki słowotok wytoczył. Nawet go nie czytałem bo szkoda czasu. Można wygrać finał ligi mistrzów 1:0 a można 5:0. Ot różnica.

polska_swinia

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 25
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 27, 2019, 08:51:18 pm »
Nie napisałem, że było źle. Napisałem, żeby było jeszcze lepiej. Nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej.
Po drugie, po co od razu przytyki i złośliwości dotyczące kościoła? Czy czerpie pan przyjemność z kąsania?

Dodałabym jeszcze, że lepsze jest wrogiem dobrego i że lepsze to nie zawsze dobre.

Widać, że Maciek w formie. Zapowiada się ciekawa zima ;D
Pozdrawiam.

piechucki

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 27, 2019, 10:17:42 pm »
Widać, że Maciek w formie. Zapowiada się ciekawa zima ;D
Dodałabym jeszcze
...że to nie ma NIC wspólnego z tematem tego wątku
:(
Wojtek
Challenge twister

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 27, 2019, 10:59:36 pm »
Druhu piechucki ...
Jako że w poziomach od 1978 (wiosna) siedzę i przez jeżdżenie w poziomie totalną miłością bliźniego przesiąknięty jestem, przeto także i wszystkich poziomo jeżdżących miłością bliźniego
(tą zwykłą, ludzką) obdarzam.
Stąd też ta moja pisanina i braterskie podpowiedzi (zwłaszcza ta z wczoraj) jakie Bratu naszemu LowRiderowi ze szczerego serca przez kilka dni składałem.

Albowiem mimo, że na zlotach nie bywam (wolę upić się sam), to z całego serca pragnę,
aby zloty poziomaków jak najlepsze i najbardziej w świecie udane były.
Aby nikt nigdy nie powiedział lub nie napisał, że "mogło być lepiej".
NIE!!!
Zloty Wasze powinny być wspaniałe i cudne. A może nawet jeszcze cudniejsze.
Każdy następny Wasz zlot - od 2020 poczynając - powinien być tym naj, naj, naj.
Tak Wam bób dopomóż i Najukochańszy Przywódca Narodu i Ojciec.
Czego i ja także Wam życzę.
Piwo wypiwszy i św. bobem się zajadając. Amen.

turboman

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 45
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 30, 2019, 02:03:58 am »
Harcmistrzu Macieju.
Chwała Ci za to, że od 1978(wiosna) w poziomkach siedzisz i totalną miłością do bliźniego przesiąknięty jesteś.
Jednak jako stary i doświadczony wyjadacz powinieneś doskonale wiedzieć że, Overzealousness is worse than fascism.
Jako też, że tak długo w tych poziomkach siedzisz, jestem w stanie zrozumieć, że Twe pole poznania  w jedynym i dla Ciebie słusznym kierunku skierowane jest. A także i to, że w pozycji takiej odbieranie rzeczywistości z innych kierunków utrudnione jest a Reverse
mirror nie zawsze realny obraz daje. Jednakże z całym szacunkiem prosić Cię chciałem abyś z racji tego, że jak sam napisałeś bywalcem zlotów nie jesteś, nie wciskał się między wódkę a zakąskę i pozwolił chłopakom w spokoju, wiedzę zdobytą osobiście na zlotach, doświadczenie i odczucia przekazywać. hansglopke jeśli Jeśli będzie organizował jeden z przyszłych zlotów z pewnością wyczerpujących porad i wyjaśnień od Lowreidera i poprzednich organizatorów otrzyma. Także to, co w poprzednich było nie tak. Ale nie jest najważniejsze to, aby wszystko publicznie na forum wyciągać, tylko aby jak słusznie LowRider napisał każdy kolejny zlot był jeszcze lepszy. Także doświadczenie nie wróży tu sukcesu, ponieważ wszystko idzie do przodu. Pomysły technologie, wobec których nawet najbardziej doświadczeni stają się bezradni jak dzieci. Nie koniecznie jak polska_swinia zaznaczył muszą być to lepsze rozwiązania, ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy.  Aż wstyd mi, że takiego posta piszę, ale jak się czyta jako osoba postronna, takie szczucie i łapanie za język pomiędzy ludźmi, których łączy??? jedna pasja, to się nie dobrze robi. Także prośba do Szanownych Panów MaciejK, czy IncO aby konstruktywnie i na temat w tym wątku pisali, ponieważ jak się to czyta z zewnątrz, to naprawdę bardzo źle wygląda. Na zdrowie i smacznego.
 

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 01, 2019, 09:51:34 am »
No.

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 01, 2019, 10:16:35 am »
Harcmistrzu Macieju.
Chwała Ci za to, że od 1978(wiosna) w poziomkach siedzisz i totalną miłością do bliźniego przesiąknięty jesteś.
Jednak jako stary i doświadczony wyjadacz powinieneś doskonale wiedzieć że, Overzealousness is worse than fascism.
Jako też, że tak długo w tych poziomkach siedzisz, jestem w stanie zrozumieć, że Twe pole poznania  w jedynym i dla Ciebie słusznym kierunku skierowane jest. A także i to, że w pozycji takiej odbieranie rzeczywistości z innych kierunków utrudnione jest a Reverse
mirror nie zawsze realny obraz daje. Jednakże z całym szacunkiem prosić Cię chciałem abyś z racji tego, że jak sam napisałeś bywalcem zlotów nie jesteś, nie wciskał się między wódkę a zakąskę i pozwolił chłopakom w spokoju, wiedzę zdobytą osobiście na zlotach, doświadczenie i odczucia przekazywać. hansglopke jeśli Jeśli będzie organizował jeden z przyszłych zlotów z pewnością wyczerpujących porad i wyjaśnień od Lowreidera i poprzednich organizatorów otrzyma. Także to, co w poprzednich było nie tak. Ale nie jest najważniejsze to, aby wszystko publicznie na forum wyciągać, tylko aby jak słusznie LowRider napisał każdy kolejny zlot był jeszcze lepszy. Także doświadczenie nie wróży tu sukcesu, ponieważ wszystko idzie do przodu. Pomysły technologie, wobec których nawet najbardziej doświadczeni stają się bezradni jak dzieci. Nie koniecznie jak polska_swinia zaznaczył muszą być to lepsze rozwiązania, ale jak nie spróbujemy to się nie dowiemy.  Aż wstyd mi, że takiego posta piszę, ale jak się czyta jako osoba postronna, takie szczucie i łapanie za język pomiędzy ludźmi, których łączy??? jedna pasja, to się nie dobrze robi. Także prośba do Szanownych Panów MaciejK, czy IncO aby konstruktywnie i na temat w tym wątku pisali, ponieważ jak się to czyta z zewnątrz, to naprawdę bardzo źle wygląda. Na zdrowie i smacznego.

Wyjąłeś mi to z ust.
Podpisuję się pod tym obydwoma kopytkami!
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 01, 2019, 10:34:07 am »
Druhu turbomanie... Masz sporo racji pisząc, że nadgorliwość to kicha. Ale...
W wątku "Jeżdżę VM" i gdzieś jeszcze, nasz wspólny brat LowRider,
swoją nadzwyczajną i coraz rzadziej spotykaną religijność (tę słuszną)
wszystkim Forumowiczom na Forum tym OBJAWIŁ.

Skoro więc w wątku tym (Zlot 2020) pisząc "mogło być lepiej" niepełność swego zadowolenia
ze Zlotu 2019 okazał, to mnie - jako duchowego Waszych Zlotów poziomych i Jego Wierzeń fana -
tym wyznaniem do PRÓBY  ZROZUMIENIA tego stanu rzeczy,
jak i próby niesienia bratniej pomocy  skłonił.

W związku z tym mój mózg - najpewniej starczym zwyrodnieniem obciążon - podpowiedział mi,
że ten stan niepełnego, lowriderowego zadowolenia (ze Zlotu 2019) NAJPRAWDOPODOBNIEJ
z braku ceremoniałów religijnych wyniknąć mógł.

Z najwyższym więc szacunkiem do jego wyznania i przekonań się odnosząc,
bez politycznych czy religijnych podtekstów komentarze swoje umieściłem,
wielu forumowiczom - ku memu ubolewaniu - tym się narażając,
Ale niestety tak to już jest, że gdy ktoś - personalnie w daną sprawę zaangażowanym nie będąc - chce kogoś bliskiego wesprzeć lub temu komuś pomóc, to silą rzeczy między wódkę a zakąskę najczęściej wcisnąć się musi.
Jeśli ta moja chęć pomocy tak przyjętą została, to oczywiście za to przepraszam,
jeszcze bardziej udanego niż Zlot 2019 Zlotu 2020 wszystkim wykonawcom życząc.
I tak nam wszystkim bób dopomóż.

p.s.Stare porzekadło mówi, że aby z ust coś wyjąć, to najpierw włożyć trzeba. Fuj.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 10:37:11 am wysłana przez Maciej K »

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: ZLOT 2020
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 01, 2019, 11:53:29 am »
Proszę aby Maciej K przeczytał jeczcze raz to co ja pisałem gdziekolwiek tutaj i pokazał mi złośliwość i jak to Maciej K ujął forsowanie religijności. Proszę porównać moje wpisy do wpisów swoich.