Autor Wątek: [CZECHY] Setkání lehokol, Valtice, 29 sierpnia - 1 września 2019  (Przeczytany 2121 razy)

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: [CZECHY] Setkání lehokol, Valtice, 29 sierpnia - 1 września 2019
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2019, 06:59:07 pm »

@hansglopke - co Ty się nad górami zastanawiasz? Jak JA(!) już trzy razy przejechałem w tą i z powrotem, to każdy to zrobi z palcem w dowolnym miejscu.

Byle ten palec nie był w gipsie, np. ze stawem skokwym.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2019, 10:05:42 pm »
wolałbym mieć pewność, więc prośba, przy okazji rezerwacji domku zapytaj, czy na namiot też trzeba rezerwować miejsce, czy można przyjechać w ciemno.
W życiu się nie spotkałam z czymś takim jak rezerwacja miejsca na namiot, ale spoko, zapytam. :)
Słuchajcie ludzie, jest sprawa. 27 sierpnia jedna bardzo fajna Czeszka, z którą się zakumplowałam na zeszłorocznym zlocie, ma urodziny. Myślę nad tym, żeby jej zrobić niespodziankę i wykręcić jakąś zwariowaną akcję... Moja propozycja jest taka: naradźmy się w Spale, co by można było zmalować :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

karola

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 10, 2019, 10:00:46 am »
W życiu się nie spotkałam z czymś takim jak rezerwacja miejsca na namiot, ale spoko, zapytam. :)
Słuchajcie ludzie, jest sprawa. 27 sierpnia jedna bardzo fajna Czeszka, z którą się zakumplowałam na zeszłorocznym zlocie, ma urodziny. Myślę nad tym, żeby jej zrobić niespodziankę i wykręcić jakąś zwariowaną akcję... Moja propozycja jest taka: naradźmy się w Spale, co by można było zmalować :)

fajnie by było, jakby był jakiś polski akcent w tej niespodziance ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 09:07:03 pm wysłana przez karola »

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 10, 2019, 11:00:14 am »

fajnie by było, jakby był jakiś polski akcent w tej niespodziance ;)

Czapka Krakowiaka....  ale to chłopu
A kibitce?     Półlitra?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:34:23 am »
Prezent być musi, to jasne, ale myślałam też o jakiejś zwariowanej otoczce :) To ma być akcja, może coś na kształt flash moba? ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P