Autor Wątek: FORUM UMIERA...  (Przeczytany 19034 razy)

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
FORUM UMIERA...
« dnia: Marzec 24, 2018, 11:45:02 pm »
Forum zaczyna przechodzić w stan agonii... Coraz mniej ludzi zagląda, coraz mniej ludzi buduje i coraz mniej wszystkiego na forum... Chyba nadszedł czas...

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2018, 02:20:25 am »
Ludzie jeżdżą i nie mają czasu na pisanie i wchodzenie.

Właśnie wczoraj rozpocząłem sezon na poziomki, czyli zaczynam się przygotowywać cieleśnie do piewszej pincetkim.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


klubowy

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 559
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2018, 06:41:25 am »
10 marca na forum zajrzało rekordowe 156 osób...
Co do mniejszej ilości wątków -lepiej mniej, za to z pozytywną treścią. ;)
Ja, nie wiem, co to sen.
Objeżdżam nocą, to co spawałem w dzień...

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 428
  • Kolejarz forumowy
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2018, 06:55:37 am »
W czasach Facebooka gdzie większość znanych mi forów poupadała i wszystko wyssał do siebie Zuckerberg to i tak ładny wynik.
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

live_evil

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1240
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2018, 10:00:35 am »
Jestem od początku istnienia tego forum - od 12 lipca 2008, a wcześniej od 2001 roku uczestniczyłem w starym forum. Jakoś nie zauważyłem, żeby obecnie forum zamierało.

Mociumpel

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 510
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2018, 10:02:35 am »
Dlaczego od razu z taka grozą definiować pewną okoliczność - przeca wiadomo że moda to sinusoida i raz jest raz nie ma - dopiero w pewnym wieku się stabilizuje stając się składnikiem życia (rzeczy po mamie tacie stają się znów modne i trwałe ;) ). Wiosna za pasem, ruszymy w teren zaczną się pytania wzrośnie zainteresowanie to i obudzą się potrzeby - ludzie zaczną szukać i trafia do nas.
Z fejsbuka wycofał się Musk a to światły człowiek - on wie co robi ;) w związku z powyższym gdzieś Ci ludzie zaczną poszukiwać i trafią do nas ;) ...
A poważnie - poziomale to zawsze był temat niszowy, bo trzeba mieć hopla na punkcie rowera i do tego hopla z przerzutką aby zajarzyć że rower poziomy nie wzbudza prestiżu i zajawki na to że jesteśmy cool w towarzystwie. Rower poziomy to rower dla hedonistów i egoistów jednocześnie, dla osób  ceniących sobie wygodę i jakość  jazdy a nie otoczkę zachwyconej gawiedzi skandującej zachwyt i wzniesione wychwalające ręce -  to nie ta nisza.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2018, 10:05:10 am wysłana przez Mociumpel »

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2018, 10:12:57 am »
W czasach Facebooka gdzie większość znanych mi forów poupadała i wszystko wyssał do siebie Zuckerberg to i tak ładny wynik.
Patrząc na poziom dyskusji na staromodnych forach i ich odpowiednikach na fejsie, to choćby na naszym forum miało zostać trzy osoby na krzyż- na fejsa nie pójdę. Lepiej pisać mało, ale z sensem, a patrząc na wypociny co poniektórych fejsowiczów, to krew potrafi z oczu popłynąć. Zresztą- może fejsik prędzej padnie niż nasz mały grajdołek ;D https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mark-zuckerberg-znacznie-zbiednial-w-piatek,140,0,2401676.html

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2018, 10:39:18 am »
na fejsa nie pójdę.

Ja tak samo :) Po za tym łatwiej pytających skierować na forum i samo forum jest o wiele bardziej skuteczne jako składnica  wiedzy. A budujących jest mniej bo ostatnio jest sporo używanych poziomek na allegro w fajnych cenach więc zainteresowani kupują zamiast budować.

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2332
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2018, 10:49:37 am »
Albo niektórzy  zostali trzecim top spamerem tego Forum i ograniczyli działalność pisarską na rzecz Rodziny i innych projektów ale z dużym zainteresowaniem zaglądają i czytają co piszą inni? :)
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2018, 04:54:37 pm »
Albo niektórzy  zostali trzecim top spamerem tego Forum i ograniczyli działalność pisarską na rzecz Rodziny i innych projektów ale z dużym zainteresowaniem zaglądają i czytają co piszą inni? :)

"wężykiem, wężykiem...!"
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1611
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2018, 08:00:20 pm »
Albo niektórzy  zostali trzecim top spamerem tego Forum i ograniczyli działalność pisarską na rzecz Rodziny i innych projektów ale z dużym zainteresowaniem zaglądają i czytają co piszą inni? :)

"wężykiem, wężykiem...!"
Zależy jak się pisze chamstwo ;)
Ja tam za dużo nie gadam ale czytać lubię ;)
Swoja drogą - w firmie mam zablokowany dostęp do twarzoksiążki :( ale na forum bez problemu ;)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2018, 01:49:28 am »
Swoja drogą - w firmie mam zablokowany dostęp do twarzoksiążki :(
W dobie smark-fonów... niech se firmy blokujo co chco ;) hihi

W czasach Facebooka gdzie większość znanych mi forów poupadała i wszystko wyssał do siebie Zuckerberg to i tak ładny wynik.
Lubię to ;)
Z moich doświadczeń na różnych forach wynika, że większość z nich zarżnął Facebook... Gdzie te wspaniałe czasy, lata mniej więcej 2006--2010, gdy istniało i prężnie działało forum.szantymaniak.pl... Na tym forum pozawiązywały się trwające do dzisiaj przyjaźnie, poznało się tam wiele par małżeńskich, ludzie tworzyli wspólnotę, spotykali się na festiwalach i koncertach, wzajemnie sobie pomagali... Jednej osobie pomagali wyremontować mieszkanie i je urządzić... Fajnie było :)
Świat się zmienia, ludzie się starzeją, mają swoje sprawy; kiedyś jak szłam do tawerny żeglarskiej na jakiś koncert, to 3/4 ludzi to byli znajomi. Teraz jak idę, to same obce gęby...
Niechby nawet nasze forum zdechło, jeśli nie zabraknie nam zapału do spotykania się na wspólnych wypadach rowerowych i corocznego organizowania zlotów, to będzie super :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2018, 08:48:20 am »
Ja tam na forum zaglądam codziennie jak jestem w robocie, ot - poranna rutyna. A przymierzam się do przebudowania poziomki jakiej nawet jeszcze nie mam więc jeszcze forum nie zginęło póki poziomujeeeemyyy!! HEJ! :D
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

oblivion

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 514
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2018, 09:22:58 am »
Jak tu się zalogowałem przymierzając się do budowy trajki jakieś cztery lata temu, to mi się wydawało, że się ludzie mało udzielają.
Teraz w stosunku do wtedy jest dużo lepiej. Nie wiem jak było wcześniej :)
I też więcej czytam niż piszę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2018, 09:28:14 am wysłana przez oblivion »

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2018, 08:31:24 pm »
Na bolączki wymienione jest prosta rada, logować się na forum, pisać, budować, pytać skrobnąć relację z wycieczki, zazdrościć tych co pytają - co to na ulicy :) Forum to my wszyscy :)