Autor Wątek: FORUM UMIERA...  (Przeczytany 5882 razy)

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
Odp: FORUM UMIERA...
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2018, 08:42:39 am »
Poczekajcie aż powstanie FatFlevo... będzie dym na forum jak nic :D łącze siadzie i te de :D
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

Mociumpel

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 28, 2018, 10:26:15 am »
Czy nawet sprowokować pisząc że forum umiera i ... czekać na reakcje optymistów i entuzjastów ...

Ijateż

• kolarz na poziomie
  • vel marudaXL
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 28, 2018, 04:51:01 pm »
Być może widać tu wpływ cykliczności pojawiania się i znikania samej idei roweru poziomego. Jeżeli prześledzić historię tego wynalazku to wyraźnie widać przypływy i odpływy, obecnie moim zdaniem mamy odpływ. W realnym świecie łatwiej spotkać monocykl czy hulajnogę (zwłaszcza hulajnogi są trendy!) albo jakieś trudne do nazwania elektryczne wynalazki, niż pozioma. Z tym wiąże się odpływ zainteresowania forum. Poza tym formy korzystania z internetu też ewoluują. Np. taki portal z tradycjami jak bikestats wyraźnie zdycha wykoszony przez różne stravy i endomondo. Tu np. nie ma możliwości udostępnienia w czasie rzeczywistym obrazu z mojego drona przedstawiającego mnie jadącego na rowerze a gdzie indziej może jest. Pożywiom, uwidim, jak mawiają nasi niegdyś wielcy przyjaciele (Tu też nastąpiły zmiany  ;))

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 28, 2018, 11:49:13 pm »
Tu np. nie ma możliwości udostępnienia w czasie rzeczywistym obrazu z mojego drona przedstawiającego mnie jadącego na rowerze

Wrzuć na YT i się pochwal, bardzo jestem ciekawa :) Nie musi być w czasie rzeczywistym, choć... YT zdaje się ma taką możliwość :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

DeVilio

• całkiem inny wariat
  • ROWER POWER! :D
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2018, 08:54:33 am »
Na facebook też można streamować, na periscope też... dajesz Ijateż - nie poddawaj się!
Bottecchia American FatBike.
Flevo Racer
...i to nie koniec... ]:->

Ijateż

• kolarz na poziomie
  • vel marudaXL
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 29, 2018, 10:59:12 am »
Wrzuć na YT i się pochwal, bardzo jestem ciekawa :) Nie musi być w czasie rzeczywistym, choć... YT zdaje się ma taką możliwość :)
Jak nabędę odpowiedniego drona, nie omieszkam  ;) Ale ja chcę nie na jakichś jutubach ale tu, na tym forum, żeby żyło, a nie mogę :'( Więc po co mi dron?

storm

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 29, 2018, 12:21:21 pm »
Forum zaczyna przechodzić w stan agonii... Coraz mniej ludzi zagląda, coraz mniej ludzi buduje i coraz mniej wszystkiego na forum... Chyba nadszedł czas...

Kto Cię tak okłamał? :) Forum istnieje i jest odwiedzane, ale się mało co rusza bo sezon ma się dopiero co zacząć. A jak się nie zacznie to większość rowerków stoi w domach/garażach/szopach/piwnicach. I o czym tu wtedy pisać? Zresztą spójrz za oknem (u mnie było rano biało i śnieżyło)

@Tehen - dokładnie tak. Aczkolwiek niestety ruch na grupie poziome na mordoksiążce sporawy... :[

@Yin - zgadzam się, nie wyobrażam sobie przeszukiwania mordoksiążki w poszukiwaniu informacji... Nedase. Naczekałbym się ze sto lat...

@DeVilio - w rabocie się pracuje a przynajmniej ściemnia i to tak aby nie było widać, że to ściema :P

A może by tak... Ludzi z mordoksiążki przekierowywać na to Forum?

pozioMarek

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2018, 12:28:56 pm »
Makenzen  tu masz najlepszy przykład filmiku z dronem  -  https://www.youtube.com/watch?v=tpZ5vQEJ8jI  Ale jak już jestem w temacie filmików to gorąco polecam    https://www.youtube.com/watch?v=7llqAySyUIo     Choć nie ma tu poziomek  :-[   Ale są rowery i mnóstwo
pozytywnej energii .

Inc0

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2018, 04:57:15 pm »
Pogłoski o rzekomym zgonie forum są przedwczesne i przesadzone "twarzoksiażka" nie jest w stanie zastąpić forum .
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2018, 08:18:38 pm »
A może by tak... Ludzi z mordoksiążki przekierowywać na to Forum?
W sumie dobry pomysł, sporo z nich może nawet nie wiedzieć o forum.
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

3x3

« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2018, 11:54:43 pm »
Forum zaczyna przechodzić w stan agonii... Coraz mniej ludzi zagląda, coraz mniej ludzi buduje i coraz mniej wszystkiego na forum... Chyba nadszedł czas...

Kto Cię tak okłamał? :) Forum istnieje i jest odwiedzane, ale się mało co rusza bo sezon ma się dopiero co zacząć. A jak się nie zacznie to większość rowerków stoi w domach/garażach/szopach/piwnicach. I o czym tu wtedy pisać?

Mojem zdaniem nie można polegać na wyświetlanych statystykach. Zawziąłem się i zaglądałem tu o różnych porach. I np. o 4 rano forum odwiedziło już 96 osób. Ja się pytam: zalogowanych? za pieniędze? gości?
Informacja nie oddaje faktu. Albo jest nieprecyzyjna.

3x3

« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 30, 2018, 12:14:55 am »
Godzina 01:15 On line 65 duszyczek, tylko ja zalogowany.

3x3

« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 30, 2018, 12:25:46 am »
01:23.  67 online, zalogowany ja. 62 gości. Czemu nie śpią?

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 30, 2018, 01:27:19 am »
Pracują, a w ramach przerwy na forum włażą :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 30, 2018, 04:40:18 pm »
Czemu nie śpią?
Bo robią poziomki :)
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)