Autor Wątek: Pomoc żywnościowa - rowerzysta w potrzebie. Może zrobimy akcję?  (Przeczytany 9843 razy)

Makenzen

• całkiem inny wariat
Odp: Pomoc żywnościowa - rowerzysta w potrzebie. Może zrobimy akcję?
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2016, 10:55:56 pm »
Oj tam, oj tam ;) Sława i chwała wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tej radości, która zagościła w domu naszego bohatera!!! 8)
A teraz uwaga: pan Waldek zapraszał nas na kawę/herbatę i powiedział, że dom jest cały czas otwarty, więc nie możemy zrobić mu świństwa i nie przyjąć zaproszenia ;) Czyli liczę na to, że dzisiejsza akcja nie była jednorazowym strzałem i za jakiś czas znów mu podrzucimy jakieś fanty. :)
A teraz, jako że

Bo byłem głodny, a daliście mi jeść, byłem spragniony, a daliście mi pić (...) Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili

bardzo, bardzo chciałabym podziękować:
Raffiemu za dostarczenie darów polonezem [owacje!]
Dziaśkowi, Tehenowi, Stormowi i Łukaszowi za pomoc w załadunku/rozładunku zawartości wspomnianego poloneza ;) , za wkład własny w tę zawartość i za miłą wycieczkę [owacje!]
Woldopeperowi, Gajowemu, Adze, Szydziowi, Tefowi, Romanesowi, Oblivionowi, Woojtkowi1, Tomowi, Joachimowi, Yinowi, Klubowemu i Paajowi za wsparcie [owacje!]

Jesteście wspaniali :D
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

oblivion

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 23, 2016, 08:41:58 am »
Ja tylko skromnie zauważę, że temat obrazu do zlicytowania jest aktualny i jak coś przyjemnego namaluję to podziałamy ;)
Dobro zawsze wraca ;)

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 23, 2016, 11:54:09 am »
A tak z ciekawości- ile dobra udało się zebrać?

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 23, 2016, 10:14:26 pm »

Cały bagażnik poloneza (tu już trochę rozładowany) plus jeszcze trochę w środku :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

AGA

• całkiem inny wariat
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 24, 2016, 05:36:40 am »
dzięki :) dziewczyny i chłopaki ze chcieliście ,super sprawa (na mnie zawsze możecie liczyć) 8)
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

Joachim

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 24, 2016, 02:23:18 pm »
Bardzo ładnie przeprowadzona akcja. Cieszę się, że można było pomóc.
Trajka tadpole Dekers 24x26", 1kW, 2x20Ah + przyczepka

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 08, 2018, 07:52:31 pm »
Pamiętacie pana Waldemara i naszą akcję?
Minęły dwa lata, a pan Waldek, samotny ojciec dwójki dzieci w wieku szkolnym, nadal klepie biedę. W dodatku popsuł mu się rower, dzięki któremu może zarobić te parę groszy (jest listonoszem) na podstawowe potrzeby - minimum egzystencjalne. Jeśli nie wyrobi normy doręczeń - płaci karę. 500+ mu nie przyznali...
Rozmawiałam z nim przed chwilą, rower jest w serwisie, zrobią mu go po taniości na jutro rano. Jednak pomoc by się przydała. Na dniach powinna się pojawić zrzutka na Pomagam.pl - jak się pojawi, podam link.
Jest jeszcze jedna sprawa, rower córki pana Waldka wymaga naprawy - coś szwankuje w tylnym kole, nie wiadomo co, próba samodzielnej naprawy nie przyniosła skutku. Może ktoś ze zdolnej poziomej braci z Warszawy i okolic dysponuje mocami przerobowymi i mógłby pomóc? :)
Dziękuję z góry za każdy wyraz zaangażowania :)

3x3

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 08, 2018, 11:31:38 pm »
Może ktoś ze zdolnej poziomej braci z Warszawy i okolic dysponuje mocami przerobowymi i mógłby pomóc? :)

Zręczne ręce i nic więcej. Żaden nakład finansowy.

storm

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2018, 11:29:35 pm »
Ale jak to - nie przyznali mu pińcet plusa? Dlaczego?

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 17, 2018, 11:45:03 pm »
Ale jak to - nie przyznali mu pińcet plusa? Dlaczego?

Hyyymmm... Sądzę, że pan Waldemar nie życzyłby sobie, żebym o tym trąbiła na forum... więc... pssst.