Autor Wątek: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)  (Przeczytany 74682 razy)

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 21, 2016, 09:56:15 pm »
@Makenzen jak byś mogła rozkminić ile, na jakie konto bankowe, w jaki sposób zamienić wirtualnie PLZ na czeskie korony (ja osobiście nie mam pojęcia) bo nie sięgam komu ile i jakie są opcje.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

storm

  • Gość
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:12:13 pm »
EDIT: Udało się zmienić rezerwację - mamy ośmioosobowy domek dla całej grupy :)

BRAWO dla tej Pani :D
Super!!! :)

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:16:48 pm »
EDIT: Udało się zmienić rezerwację - mamy ośmioosobowy domek dla całej grupy :)

BRAWO dla tej Pani :D
Super!!! :)


Brawo, brawo .........!!! :D

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:52:56 pm »
@Makenzen jak byś mogła rozkminić ile, na jakie konto bankowe, w jaki sposób zamienić wirtualnie PLZ na czeskie korony (ja osobiście nie mam pojęcia) bo nie sięgam komu ile i jakie są opcje.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Przelewasz normalnie polską kasiorę, która po drodze sama się zamienia w czeskie korony :) Myślę jednak, że najprościej będzie zebrać kasę od wszystkich do jednej czapki i zrobić jeden przelew. Napiszę do nich maila i dam znać, ile za to chcą, czy trzeba wpłacić jakąś zaliczkę i takie tam. :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:57:41 pm »
Rozumiem że za noclegi, a mnie chodzi o wpisowe czy coś tam, coś tam  :) .
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:27:14 am »
Aaa, to zmienia postać na posiedzieć. :) W zeszłym roku wpisowe wpłacaliśmy na miejscu, więc w tym roku pewnie będzie podobnie :) Tylko za koszulkę każą płacić z góry, o czym już wspominałam, choć pewnie też będzie można ją zakupić na miejscu. Niech tylko poprawią tę nieszczęsną litRówkę ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:45:06 am »
Czy ktoś kto był rok temu na zlocie w Czechach może powiedzieć jak wygląda program takiego zlotu. Jakie długie trasy są do przejechania?

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:02:38 pm »
Czy ktoś kto był rok temu na zlocie w Czechach może powiedzieć jak wygląda program takiego zlotu. Jakie długie trasy są do przejechania?

No właśnie!
Bo nie wiem czy będę jeździć czy pilnować miejsca i pić piwo   ;) , lub ewentualnie skracać sobie trasy i pilnować - pić piwo   ;D .
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:12:12 pm »
W zeszłym roku wyglądało to tak że każdego dnia była inna wycieczka tematyczna.
Czwartek-trasa po górach w dwóch wersjach:krótsza ok 50 km,dłuższa 70 km.W moim odczuciu taki Kamieńsk trochę :)
Piątek -trasa "po Rozhlednych" czyli wieżach widokowych ok.50 km plus zawody w Uherskim.
Sobota-trasa doliną Okluky też coś koło 50-60 km ze zwiedzaniem leteckego muzeum w Kunovicach.

Ogólnie było tak że przy rejestracji dostawało się  mapę z naniesionymi trasami na wszystkie dni a trasa była wyznakowana szprejem w terenie.Było to zrobione na tyle genialnie że nawet jak zgubiłem mapę to wiedziałem gdzie jechać.
Plan na dzień jest taki że trasy można spokojnie robić cały dzień z przerwami na szamę i piwo.
Nie zauważyłem żeby było coś takiego jak u nas na zlotach że się jedzie grupą tylko "każdy sobie rzepkę skrobie".
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:27:15 pm »
W zeszłym roku wyglądało to tak że każdego dnia była inna wycieczka tematyczna.
Czwartek-trasa po górach w dwóch wersjach:krótsza ok 50 km,dłuższa 70 km.W moim odczuciu taki Kamieńsk trochę :)
Piątek -trasa "po Rozhlednych" czyli wieżach widokowych ok.50 km plus zawody w Uherskim.
Sobota-trasa doliną Okluky też coś koło 50-60 km ze zwiedzaniem leteckego muzeum w Kunovicach.

Ogólnie było tak że przy rejestracji dostawało się  mapę z naniesionymi trasami na wszystkie dni a trasa była wyznakowana szprejem w terenie.Było to zrobione na tyle genialnie że nawet jak zgubiłem mapę to wiedziałem gdzie jechać.
Plan na dzień jest taki że trasy można spokojnie robić cały dzień z przerwami na szamę i piwo.
Nie zauważyłem żeby było coś takiego jak u nas na zlotach że się jedzie grupą tylko "każdy sobie rzepkę skrobie".

Dzięki Tehen. ;) Myślę, że udzieliłeś wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanko. :)

Czy ktoś kto był rok temu na zlocie w Czechach może powiedzieć jak wygląda program takiego zlotu. Jakie długie trasy są do przejechania?

Tef - picie piwa ważna rzecz. ;) Nie po to się urywam z chaty żeby deptać w pedały o suchym pysku. ;D


storm

  • Gość
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:17:02 pm »
A tak z ciekawości - jak u nich z piciem alko i łapaniem przez policję tych strasznych przestępców na rowerach z piwem w dłoni? ;)

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:28:10 pm »
A tak z ciekawości - jak u nich z piciem alko i łapaniem przez policję tych strasznych przestępców na rowerach z piwem w dłoni? ;)

Też się zastanawiam. 8) Może przy zatrzymaniu od razu kula w łeb. ;D

live_evil

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1240
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 05, 2016, 07:58:23 am »
A tak z ciekawości - jak u nich z piciem alko i łapaniem przez policję tych strasznych przestępców na rowerach z piwem w dłoni? ;)
Pytałem się miejscowych, czy można jeździć rowerem po alkoholu, odpowiedzieli: nie można, ale nikt tego nie sprawdza. Czego dowodzą rowery pod każdą czeską piwiarnią.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 17, 2016, 05:29:15 pm »
POZOR! Użyszkodnicy l-malik oraz live_evil są proszeni o podanie rozmiaru koszulki zlotowej, którą zamówili - dostałam maila od organizatorów zlotu z zapytaniem o tenże i chciałabym mu odpisać hurtowo w imieniu wymienionej w mailu czwórki. Jeśli ktoś z Was już mu odpisał, pytanie jest nieaktualne.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tom0jo

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 153
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 18, 2016, 11:50:54 am »
@Makenzen Czy mogłabyś się dowiedzieć czy można domówić koszulke jeszcze czy tylko na miejscu? Dzięki z góry.