Autor Wątek: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016  (Przeczytany 14346 razy)

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2016, 04:47:31 pm »
@Gajowy - jakbyś jechał przez Kraków to byłbym zainteresowany ;)


Storm jadąc przez Kraków trochę musiałbym nadrobić km., ale jest to możliwe.  Jeżeli jesteś skłonny dołożyć się 400zł. to możemy się umawiać. :D

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 08, 2016, 10:22:57 am »
Na dal szukam chętnego na wspólny wyjazd na zlot ! 8)

Też myślę wybrać się na Słowację. Mam busa 2-osobowego, więc jeżeli jest chętna osoba ( najlepiej okolice Poznania, Bydgoszczy lub Piły) podzielić się kosztami podróży ( ok. 400zł. na osobę ) to zapraszam do kontaktu. :D
Choć mam ograniczone miejsce na pace busa ( regały zamontowane na stałe ) to mógłbym zabrać  po drodze dodatkowo 2-3 rowery jeśli ktoś miałby problem z przewiezieniem rowerków. ;)


W cenie wycieczki ( 400zł. na osobę ) kawa i hot dog na stacji gratis ! ;) No i kilka godzin dyskusji na poziomie podczas podróży ! ;D Nr. tel. do mnie 504 213 581

Storm się nie odzywa więc na dal szukam chętnego na wspólny wyjazd na Słowację. ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 10:24:44 am wysłana przez gajowy »

storm

  • Gość
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2016, 03:01:52 pm »
@Gajowy - odzywam się. Jestem zainteresowany i klep miejsce dla mnie ;)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2016, 11:04:17 pm »
Szczerze mówiąc, to cała sprawa z tym zlotem coś podejrzanie wygląda. Jeszcze nie napisałam do gościa, bo mi wyleciało z głowy (przepraszam, postaram się to nadrobić jak najszybciej), ale już sam fakt, że na trzy miesiące przed zlotem na ten temat głucha cisza w necie, jest zastanawiający. Organizator podał na czeskim forum link do wydarzenia na FB, ale link nie działa, na co zwróciło mu uwagę kilku użytkowników, a facet w odpowiedzi polecił im wyszukanie przez fejsową szukajkę nazwy "Második Karvai Rekustalálkozó" - tylko że po pierwsze wyskakuje informacja, że takie coś nie istnieje, a po drugie nawet gdyby istniało, to co nam po węgierskiej wersji...
Cała nadzieja w tym, że gość sensownie odpisze na maila. Jednak mam podejrzenia, że to jakaś ściema...
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2016, 08:57:35 am »
Haha, wiedziałem!!
To przykrywka dla międzynarodowej mafii handlującej organami. Najpierw zbiorą w jednym miejscu rowerzystów, którzy jak wiadomo, w większości są wysportowani i dbający o zdrowie- jednym słowem zadbane ciałka ;). Uśpią was i obudzicie się bez nerki lub czego inszego!

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2016, 07:04:46 pm »
Nerkę mogą sobie zabrać.

Byle roweru nie tykali ;D

Może po prostu organizator ma taki styl bycia?
Miejsce podał,datę podał...

"czego Wy jeszcze chcecie ode mnie do cholery? "  ;)
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2016, 07:16:02 pm »
Może po prostu organizator ma taki styl bycia?
Miejsce podał,datę podał...

"czego Wy jeszcze chcecie ode mnie do cholery? "  ;)

"Kasę wpłacić i przyjeżdżać. Jak przyjedziecie, to się będziemy martwić" 8)
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 11, 2016, 11:50:53 am »
Może po prostu organizator ma taki styl bycia?
Miejsce podał,datę podał...

"czego Wy jeszcze chcecie ode mnie do cholery? "  ;)

"Kasę wpłacić i przyjeżdżać. Jak przyjedziecie, to się będziemy martwić" 8)
Kasę wpłacić i wystarczy ;) Po co jeszcze przyjeżdżać i zawracać gitarę ;)

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 29, 2016, 07:48:58 pm »
Coś wiadomo o tym zlocie, czy to kicha totalna :-\

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2016, 02:21:53 pm »
Na czeskim forum poziomym pojawił się taki oto post:

Cytuj
tuto akciu robia prevazne madari a moc dobre slovensky nevedia. preto su ich odpovede strohe a dost na kókót :D
.. stretnutie ale bude, to je iste a co sa tika ich blogu na fb, sa cudujem ze to spravili ako uzavretu skupinu(asi to ani nevedia).. ja tam som, takze som to ani netusil ze to nieje verejne a pritom by to chcelo aby to videlo co najviac leho-nadcencou...

czyli:
Tę akcję robią przede wszystkim Węgrzy, którzy nie znają zbyt dobrze słowackiego, dlatego ich odpowiedzi są ... (nie wiem, co to znaczy "strohe", a kókót  to ch..., czyli... dość do d...y? ;)))
Zlot jednak się odbędzie, to jest pewne, a co się tyczy ich bloga na FB, to się dziwię, że zrobili z tego zamkniętą grupę (chyba nawet tego nie wiedzą). Ja tam jestem, więc nawet nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest publiczne, a przy tym chciałoby się, żeby widziało to jak najwięcej entuzjastów rowerów poziomych...

Dalej gość pisze, że znalazł na FB wydarzenie z zeszłego roku, ale wydaje mu się, że zawarte tam informacje dotyczą także tego roku.
Ja już generalnie położyłam na ten temat laskę wanilii, chrzanię, spotkajmy się w Bełchatowie i już...
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2016, 02:38:39 pm »
Ja już generalnie położyłam na ten temat laskę wanilii, chrzanię, spotkajmy się w Bełchatowie i już...


Święta racja! ;)

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Kolejarz forumowy
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2016, 05:25:10 pm »
Albo zróbmy swój zlot majówkowy.

Wpisujecie miasta.

 ;)
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

storm

  • Gość
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2016, 07:58:39 pm »
No właśnie, może zrobimy Zlot majowy dodatkowo? ;)

A tak poważniej - sierpniowy. Nad morzem gdzieś ;) Albo jakiś przejazd grupowy nad morzem od A do B?


zbiegusek

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 181
  • http://www.zbychewka.pl
    • Pracownia ceramiki ZBYCHEWKA
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2016, 08:49:10 pm »
Ja już generalnie położyłam na ten temat laskę wanilii, chrzanię, spotkajmy się w Bełchatowie i już...
Tem bardziej, że już jutro spotkanie onanizacyjne u nas na wsi - Tef nas nawiedzi i będziem knuć plany... ;)
No właśnie, może zrobimy Zlot majowy dodatkowo? ;)
A tak poważniej - sierpniowy. Nad morzem gdzieś ;) Albo jakiś przejazd grupowy nad morzem od A do B?
Hmmm... W połowie sierpnia (chyba) ruszę (ruszymy) na kontynuację dłuuuugiego marszu. Ale może uda się choć podjechać na pitstop i podać przysłowiową szklankę herbaty? ;)
--
Pozdrrrawiam serrrdecznie!
zbYszek

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Tym razem SŁOWACJA: 2. Międzynarodowy Zlot Rowerów Poziomych 2016
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2016, 11:55:24 pm »
Już lepszy sierpniowy niż majowy :) Maje od lat są tragiczne pogodowo, a szczególnie początek (zresztą w weekend majowy to ja odpadam, bo 1 maja prawdopodobnie będę w robocie, a 3 maja mam tradycyjnie zajęty :) ) Ale to już temat na osobny wątek, ten słowacki można zamknąć - nawet symbolicznie, niekoniecznie wieszając na nim admińską kłódkę ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P