Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2723 razy)

arttur79

• sympatyk
  • *
Witam
« dnia: Czerwiec 02, 2013, 11:03:39 pm »
Witam i pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych. Mam na imię Artur, lat 34, okolice Zamościa. Kilka miesięcy temu surfując po necie otworzyłem (przez przypadek) stronę o "poziomkach". Jako swego czasu zapalony rowerzysta z zainteresowaniem zacząłem zgłębiać temat i jak to się mówi "wsiąkłem". Poczytałem, pooglądałem, pomyślałem, wiem czego chcę. Chcę zbudować własny rower poziomy. Zadanie do wykonania (a przynajmniej do zaczęcia) w trakcie właśnie trwającego urlopu. Rower - poziomy, ilość kół - trzy, układ - tadpole, pełne resorowanie, przechył kół, budżet - do 1000zł. Troszkę ambitny plan jeśli chodzi o sam urlop, zwłaszcza biorąc pod uwagę pomoc żony i synka w zagospodarowywaniu mojego czasu  ;). Z planów, postępu prac, wydatków mam zamiar sporządzić dokumentację i wrzucić na forum i do sieci. Może i moja skromna praca przyda się komuś w przemyśleniach, tak jak mnie pomogły materiały która znalazłem tutaj i w necie. To takie małe marzenie  :)

reneva

• kolarz na poziomie
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2013, 11:21:49 pm »
Witaj

Ograniczony czas, ambitne założenia i nieduży budżet w jednym?
Może być ciężko, ale i tak trzymam kciuki :)

Tylko pamiętaj o bogatej fotorelacji ;)

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2013, 12:41:13 am »
Kolejny miłośnik mercedesa. ;)
 Witaj.
 Jak masz wszystkie elementy do wykonania to dasz radę zrobić, objeździć, poprawiać i pomalować w czasie urlopu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 12:50:20 am wysłana przez hansglopke »
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

paaj

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 07:14:58 pm »
Jak miło że tyle poziomego się dzieje :). Jest co oglądać a będzie jeszcze więcej. Witaj na forum.

wojtas71

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:12:45 pm »
Witaj Arturze  :D Bardzo ambitne plany, czekam na realizacyjne opisy i foto  ;) Do tego poświęcenie urlopu i rodzinki no, no brawo !!!
Rowery są wszędzie :D

Tef

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2013, 10:21:02 pm »
Witaj. Podobnie miałem i ja :-). Jak zdążysz to może na zlot swoją poziomką podjedziesz?
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'