Autor Wątek: W drodze - okolice Przeworska  (Przeczytany 1884 razy)

Petros

• sympatyk na poziomie
  • **
  • Życie w drodze.
    • FreeLab w drodze
W drodze - okolice Przeworska
« dnia: Styczeń 11, 2013, 07:43:03 pm »
Witam wszystkich.

Siedzimy sobie teraz na górce koło Przeworska, ale w sezonie mam nadzieję przejść w tryb wędrowny - i to długodystansowy. Dlatego postanowiłem się doksztalcić w temacie konstrukcji, wykonania i ujeżdżania różnych takich. :-)

Poza tym robię śmieszne rzeczy - prowadzę z moja partnerką FreeLab - nieoficjalny zespół badawczo-rozwojowy dla różnych alternatywnych działań. Jeśli ktoś będzie potrzebował porad z dziedziny informatyki paranoicznej, albo chce się "off-the-gridować", to zapraszam na naszą stronkę i na pogadanie. Acha, mamy też znakomitego fachowca od akumulatorów!
Petros At FreeLab

gemsi

• całkiem inny wariat
Odp: W drodze - okolice Przeworska
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2013, 12:54:05 am »
...porad z dziedziny informatyki paranoicznej, albo chce się "off-the-gridować", to zapraszam na naszą stronkę i na pogadanie...
brzmi prze... podaj adres strony, nie wiem co to offdegrid, ale  off to cos dla mnie, no i informatyka paranoiczna... ;) nadawaj,
a Przeworsk, to ten w okolicach Rzeszowa ?
no i witaj

laminat K3 i bambus K5

Petros

• sympatyk na poziomie
  • **
  • Życie w drodze.
    • FreeLab w drodze
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2013, 06:21:41 am »
Wprost do działu technicznego: https://freelab.org.pl/profile/fl-technika (Jest zima, więc głównie piszemy o IT i polityce)

Off-the-grid: wypięcie się (na i z) ogólnego systemu. Poczynając od własnego zasilania w prąd, wodę i inne zasoby.

Przeworsk koło Rzeszowa. Dokladniej: http://www.openstreetmap.org/?lat=49.87201&lon=22.32458
Petros At FreeLab

wojtek999112

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2013, 07:29:36 am »
Witam serdecznie :)

wojtas71

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2013, 04:14:44 pm »
Witajcie  :) ;)