Witam, nie chcę zakładać nowego wątku i podłącze się tutaj. Jak wiecie albo nie wiecie mam SS - fajny cruzbike tylko że sztywny

Jakość dróg i pewnie styl mojej jazdy powodują że przednie koło dostaje dobrze w "d..." i często się krzywi

.
Robiąc Żaglówkę myślałem że RWD zarazi mnie na "patyczaka", wiem niektórzy powiedzą że niedopieszczone, zrobione na krótkiej bazie kół itp itd, ale nie zaraził mnie. Najważniejszą dla mnie zaletą Żaglówki jest to że wiem w końcu jak jeździ w pełni amortyzowany poziom

.
I taki ma być nowy cruzbike - pełna amortyzacja. Chciałbym go zrobić na softrider -a. Dawca mtb, 28" został namierzony. Z powodów finansowych amor ala cannondale odpada (?).
Wstępny plan jest taki, że odcinam oryginalne haki i dospawam nowe haki i ... gdzie znaleźć takie haki ?? Plany ?? Płaskownik stalowy 60x5 ??
Chyba
karol Ty robiłeś takiego CB,
Yin w swojej foto galerii masz "parę" zdjęć - robiliście coś takiego ??
Danielasty ??
Fani CB ??
Jak zrobić by nie spierd...ć ??
Proszę o pomoc, pzdr