Autor Wątek: Witam poziomkowców !!  (Przeczytany 1808 razy)

motylek

• kolarz na poziomie
Witam poziomkowców !!
« dnia: Grudzień 11, 2011, 10:29:14 pm »
Jak przystało należy się przywitać :D

Więc czynię powinności i WITAM Serdecznie wszystkich spoziomowanych :D

Krótko o sobie na imię mi Marcin mówcie MOTYL.

Poziomymi rowerami zainteresowałem się dość dawno, ale do tej pory żadnego nie wykonałem. Kumulacja moich zainteresowani nastąpiła jakieś 2 lata temu, gdy zacząłem budować trajkę do paralotni, bo zapomniałem wspomnieć że jestem pilotem paralotniowym. Trajkę tandemową wykonałem sobie sam i na niej latam, następnym krokiem miał być rower poziomy, ale miałem założenie żeby służył mi tez jako trajka do latania. Brak czasu na kombinacje i sezon na latanie odsunęły mnie od w/w zamiaru.

Jakoś zimą tego roku znów zaczęło mnie to interesować znalazłem to forum i poczytałem, ale znów nie doszło to realizacji planów bo nie znalazłem gotowego projektu który dał by się adaptować do w/w założeń. Później przyszedł sezon lotny itp itd.

Nadchodzi kolejna zima, za mną zmiana pracy i zmiana założeń dotyczących poziomki i ponowna chęć zbudowania !!.

Tym razem chcę zbudować trójkołowca z napędem elektrycznym i najlepiej w układzie 2 koła z przodu.

Przeglądając forum czytam żę przyjeżdżacie do mnie do Żyrardowa, a i też spora grupa jest z okolic gdzie kiedyś pracowałem (Piaseczno). Liczę na kontakt i pomoc bardziej doświadczonych userów.

Pozdrawiam MOTYL :D

paaj

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Witam poziomkowców !!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:33:13 am »
Witaj na forum :)

pajak_gdynia

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2011, 04:55:11 pm »
Z Twoim warsztatem, to możesz rozkręcić produkcję rowerów B) Sezon nielotny (i niejezdny dla niektórych) dobrze wykorzystać :)

Tef

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2011, 02:18:39 pm »
O i proszę kolejny trajkolub  :). Witaj i powodzenia.
Rozumiem że masz jakieś lokum do dłubania i tego Ci zazdroszczę ja sam w tej chwili zastanawiam się jak ewentualnie podnieść temperaturę (ogrzać) w nie ocieplonym garażu coby można było trochę podłubać.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'