Autor Wątek: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!  (Przeczytany 10277 razy)

maciek70

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« dnia: Wrzesień 17, 2011, 05:42:31 pm »
Witam! Jak wspomniałem już wcześniej mam propozycję wyjazdu na moją działkę w Puszczy Kozienickiej w któryś weekend września lub października. Grzybobranie ognisko  posiadówa przy kominku lub grillu. Imprezka zrzutowa na którą zabrać obowiązkowo trzeba dobry humor oraz śpiwór (ewentualnie karimatę) i co tam komu do szczęścia trza . Gitara jest na miejscu (stalowe struny). Inne szczegóły opisane w "Tor w Żyrardowie". Dojazd rowerem lub autem (pociąg do Warki lub Dobieszyna)! Zapraszam!

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:06:57 pm »
Poczekaj z ustalaniem daty, aż poznam grafik na październik ;) Wrzesień odpada, wszystkie niedziele mam zajęte. I chyba 1-2 października też coś mam, tylko nie pamiętam co. A, 15-16.10. też odpada. A niech to :(
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:53:39 pm »
22 X brevet, mnie odpada :)
proponuje zimowisko :D

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:05:03 pm »
Poczekaj z ustalaniem daty, aż poznam grafik na październik ;) Wrzesień odpada, wszystkie niedziele mam zajęte. I chyba 1-2 października też coś mam, tylko nie pamiętam co. A, 15-16.10. też odpada. A niech to :(

Ja bym był za 1-2.X jeśli jednak nic, ale zapomniałaś o weekendzie 8-9.X , jeśli tylko będzie pogoda to się piszę (o dziwo są pociągi z Łodzi do Radomia a tam to już 30 km).
Jakub Sałata

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:27:05 pm »
1,2 X mnie też by ewentualnie pasował jeśli nie wypali Żyrardów.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:34:53 pm »
1,2 X mnie też by ewentualnie pasował jeśli nie wypali Żyrardów.

Z Żyrardowem to, jeśli dobrze zrozumiałem jedną z  ostatnich wypowiedź Storma, chyba nie takie łatwe bo pchli targ co tydzień?
Jakub Sałata

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:43:57 pm »
Gemsi, w zimie nie ma grzybów. A! Już wiem, co jest 1 października! Premiera płyty zaprzyjaźnionej kapeli. Zatem jak dla mnie zostaje 8-9.10, o ile mi nie wsadzą dyżuru. A jeśli wsadzą, to się zamienię, a co :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:45:02 pm »
Gemsi, w zimie nie ma grzybów.

pieczarki są cały rok w Biedronce.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2011, 08:46:38 pm »
Phi, pieczarki to nie grzyby ;)
a biedronka to sam jesteś, o! :P ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

maciek70

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2011, 08:03:02 pm »
Biedronki już odlatują do Portugalii a grzybów brak! No ale kombinujta z terminami. Widzę ciekawe propozycje na początku października. Widzę  niespodziewany odzew spoza Stolicy! Zapraszam zapraszam! Dodatkowa atrakcja: "Spływ poziomkami po rzece Radomce!" Szykować techno-modyfikację sprzętu!


 
Phi, pieczarki to nie grzyby ;)
a biedronka to sam jesteś, o! :P ;)

maciek70

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2011, 06:44:53 pm »
Ustalam bezdyskusyjnie termin 1-2 pażdziernik A.D. 2011. Trawę już pomalowałem na zielono na powitanie tłumów poziomkowiczów którzy do mnie zjadą. Jeśli jest jakiś wędkarz poziomy w grupie to polecam wziąć sprzęt do łowienia gdyż w Radomce moc ryb. Dla ludzi z okolic Warszawy proponuję przepiękną trasę Piaseczno-Warka bocznymi lokalnymi drogami a z Warki główną do Brzózy. Start w sobotę z okolic Piaseczna rano. Zapraszam!

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2011, 09:24:08 pm »
No to niestety będziecie się bawić beze mnie, cóż za niepowetowana strata ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

maciek70

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 26, 2011, 09:40:08 pm »
No to niestety będziecie się bawić beze mnie, cóż za niepowetowana strata ;)

No no no! Nie wykręciszno się! Prosto z Warszawskiej Masy Krytycznej jedziem do Brzózy cało ekipo...ziomą! Jak wszyscy to wszyscy i... Makenzen tyż! Kumple-ziome już o to zadbają!

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2011, 10:49:35 pm »
Sorki, ale wieczorem mam koncert i muszę na nim być, choćby skały... defekowały ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

  • Gość
Odp: Weekendowy wypad do Brzózy k. Kozienic z noclegiem dla 15 osób!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 27, 2011, 06:38:51 am »
Beze mnie. Byłem wczoraj na Ostrym Dyżurze z pytaniem co to jest, że mnie napitala coś pod lewym kolanem. Kilka zdjęć rentgenowskich później wiedziałem już, ze to nic srasznego, ino czeka mnie inwazja w kolano, a lekarz na słowa o rowerze mocno się krzywił... Nie zakazał, ale nakazał jazdę z małymi przełożeniami i niewielką siłą, więc... Obawiam się, że byłbym dobrym spowalniaczem tylko po drodze :]