Autor Wątek: Dojazd na ZLOT 2011 - Okolice Warszawy i Warszawa  (Przeczytany 28872 razy)

storm

• Gość
Odp: Dojazd na ZLOT 2011 - Okolice Warszawy i Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2011, 03:58:30 pm »
O tego mi chodzi:
http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/412044/342614/454626/89965/4095/?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=1&ident=lo.02517629.1314971520&

Niestety szanowne pekape zmieniło 1 września po raz kolejny rozkład jazdy no i... cóż...

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2011, 04:07:13 pm »
To w końcu o której jest ten pociąg po tych zmianach (po kiego wała ciągle te zmiany??), bo już zgłupiałam?
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2011, 04:29:21 pm »
@Makenzen - są 2 podciągi:
1. Około 7 rano z Warszawy Wschodniej, jadący z Białegostoku.

2. Startujący z Warszawy Wschodniej około 11 - ten do którego podałem linka.

O ile nic się nie zmieni, to ja jadę tym drugim.

raffi

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2011, 07:36:45 pm »
Czyli jak rozumiem, Raffi i Kaczor zwiedzają to samo 2x. Spoko! Powodzenia Panowie ;D

Przejazd przez Opole to nie koniecznie to samo co powłóczenie się tam, zajście do jakiejś knajpki, czy zwiedzenie infrastruktury rowerowej i obfotografowanie jej.

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2011, 07:51:23 pm »
@Makenzen - są 2 podciągi:
1. Około 7 rano z Warszawy Wschodniej, jadący z Białegostoku.

2. Startujący z Warszawy Wschodniej około 11 - ten do którego podałem linka.

O ile nic się nie zmieni, to ja jadę tym drugim.

Ja chyba też pojadę tym. Zwiedzać Opola mi się nie chce, a i fajnie byłoby jakąś większą kupą ruszyć do bazy Zlotu. No i dobrze byłoby się wyspać po trzech dyżurach pod rząd ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2011, 08:04:31 pm »
@Raffi - przeczytaj proooszę jeszcze raz tego posta:
http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1383.msg19277#msg19277
I przeszukaj go pod kątem występowania pogrubionych słów: "zwiedzanie" + "centrum  Opola" :)

@Makenzen - dokładnie. Też chcę pospać, wolę jechać wypoczęty i grilować z ludźmi niż odsypiać zarwane nocki, pracę w czwartek i w ogóle...

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2011, 09:56:26 pm »
To nie jedziesz z Lublińca do Opola? (mam nadzieję, że nie - nie chcę się sama kulać w nieznanym mi kierunku, potrafię nawet na 2 metrach kwadratowych zabłądzić ;))

storm

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:12:34 pm »
@Makenzen - absolutnie nie. Jadę podciągiem do końca.
Tylko proszę mi powiedzieć PRZED Opolem, że to Opole... ;) Bo jak jechaliśmy do Słupska z Olafem, to o Słupsku dowiedzieliśmy się jak podciąg się już w nim zatrzymał... I to co żeśmy wtedy zrobili to... Nie chcę tego powtarzać, dobrze też, że to była "rzeźnia" a nie typowy wagon z "przedziałem rowerowym". ;)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:36:08 pm »
OK, to jadymy cuzamendokupen.

raffi

« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 03, 2011, 10:48:06 am »
@Raffi - przeczytaj proooszę jeszcze raz tego posta:
http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1383.msg19277#msg19277
I przeszukaj go pod kątem występowania pogrubionych słów: "zwiedzanie" + "centrum  Opola" :)

Czytam, czytam i za cholerę nie mogę dojść do tego co Ci tak przeszkadza w tym, że pojadę wcześniejszym pociągiem i pokręcę się na miejscu po Opolu przed samym zlotem ;) Dzięki temu, że będzie 2 rowery mniej do wciśnięcia w późniejszym pociągu, Wam powinno być przecież łatwiej, a nie trudniej.

Uwierz mi lub nie, ale naprawdę znajdę sobie coś do zwiedzenia na obie wycieczki. Choćby dlatego, że chcę powłóczyć się po mieście i pofotografować lokalną infrastrukturę, a to się średnio robi w grupie 60 osób. A zdjęcia mogą mi się kiedyś przydać albo do jakiejś prezentacji dla Urzędników, albo do Polski na Rowery do jakiegoś artykułu, albo do celów prywatnych.

A w sobotę na wycieczce focił będę pewnie już Nas, czyli uczestników zlotu, rowery i reakcje ludzi na ich widok. No i będę zwiedzał to, co nam organizatorzy chcą pokazać.

storm

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2011, 11:38:32 pm »
Momencik, to jak Ty jedziesz Raffi? Do Lublińca podciągiem o 7 rano i potem do Opola rowerkiem czy raczej bezpośrednio do Opola podciągiem?

Pytam bo się zastanawiam jeszcze nad różnymi wariantami... W końcu pospać można jeszcze na ławeczce w parku po obcykaniu czego się tylko da... ;)

raffi

« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2011, 01:19:37 pm »
Momencik, to jak Ty jedziesz Raffi? Do Lublińca podciągiem o 7 rano i potem do Opola rowerkiem czy raczej bezpośrednio do Opola podciągiem?

Bezpośrednio do Opola, pociągiem. Tym rannym.

Na Lubliniec to mi za bardzo nie pozwala zdrowie, ani towarzystwo (Iza by nie dała rady dzień po dniu po 50-70km). Za to pokręcę się po Opolu.

storm

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2011, 01:43:03 pm »
No cóż, to jakby co to możee i ja się bym wyrobił czasowo ze wstaniem i w ogóle... Ale nie wiem czy Makenzen da radę i Bartek... Wolałbym ich nie zostawiać samych na pastwę losu ;)

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2011, 04:16:22 pm »
O której meldujecie się w Lublincu? Ewentualnie jakbym chciał dołączyć?
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

storm

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2011, 04:39:20 pm »
Biorąc pod uwagę to co napisaliśmy powyżej, to pewnie musiałbyś spojrzeć na rozkład jazdy podciągu, którym jedziemy, no a potem w momencie wjazdu tegoż na peron to... trzeba by Cię szybko spakować do niego ;)

Póki co nie przewiduję już możliwości jazdy rowerem z Lublińca do Opola. Niestety :]