Autor Wątek: Witam z Bełchatowa  (Przeczytany 3082 razy)

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Witam z Bełchatowa
« dnia: Sierpień 25, 2011, 10:08:44 pm »
Witam poziomo forumowiczów!
Mieszkam w Bełchatowie (woj., łódzkie) i od dziewięciu lat mam SWB made by K. M. (teraz Velocraft) na kołach 20? x 24?.
Od początku czytałem forum (starego forum) z większymi czy mniejszymi przerwami. Największą przerwę miałem ostatnio bo ponad roczną.
Jakiś czas temu obiecałem starszemu synowi, że mu także sprawię (skonstruuję) poziomkę. Niestety z różnych przyczyn mi to nie wyszło. Mimo to przez ten czas powstawały różne pomysły, szkice i rysunki, zmieniały się technologie  lecz w sumie stanęło, że będzie to trajka ze sklejki.
Najistotniejszym pomysłem jaki chcę zawrzeć w tym projekcie jest aby łańcuch i pancerze hamulców i przerzutek znajdowały się w środku ramy. Wykonane mam elementy do takiego prowadzenia łańcucha. Niestety jak wspomniałem wcześniej różne przeszkody uniemożliwiły zaistnienie tego projektu.
Temat tej poziomki powrócił toteż rozpocząłem żmudne nadrabianie w czytaniu postów na forum poszukując dalszych inspiracji i taką w dużej mierze znalazłem. DZIĘKI!
Odnalazłem rysunki, które przez te lata sporządziłem i jestem wraz z synem w trakcie budowy trajki.
Mamy nadzieję, że uda nam się ją skończyć i przyjechać z tym "dziełem" na tegoroczny zlot.
Pozdrawiam
Tef
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 10:17:13 pm wysłana przez Tef »
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Witam z Bełchatowa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:25:17 pm »
Witaj na forum i powodzenia w konstruowaniu :).

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: Witam z Bełchatowa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:45:38 pm »
Dzięki  :)
W dziale Techno przez te dwa tygodnie do zlotu postaram się umieszczać relacje z postępów + pytania i prośby o pomoc.
Muszę tylko gdzieś podrzucić zdjęcia.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Witam z Bełchatowa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:57:39 pm »
Proponuję tu: http://imageshack.us/

Tef

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 532
Odp: Witam z Bełchatowa
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:20:45 pm »
Właśnie się zarejestrowałem, czekam na potwierdzenie i zaczynam szykować fotki.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'