Autor Wątek: Szczecin - Kołobrzeg - Hel - Sopot - Krynica - Giżycko - Białystok  (Przeczytany 33419 razy)

storm

• Gość
Odp: Szczecin - Kołobrzeg - Hel - Sopot - Krynica - Giżycko - Białystok
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:15:29 pm »
Spoko Kaczor, ja wtedy nie pojechalem ze wzgledu na piaste... dzisiaj juz jestem pewien ze to byla dobra decyzja co pokazala wycieczka nastepnego dnia. Zreszta tutaj na pomorzu z tamta piasta s7 moglbym chyba tylko w dol jechac. @Pajak - co jak co, ale mimo zwiekszonego zuzycia plynow wole jechac w sloncu :) A ile zdjec i filmow powstaje w drodze... Gdyby mi jeszcze worek z piciem nie spadal, albo co gorsza namiot...   Pozdrowienia z Rowów :)

storm

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:00:51 pm »
No to mnie Gemsi wyrolował... Zrobił w bambuko...
Była mowa o tym, że wyjedziemy z samego rana do Gdyni. Byłem za, tą setkę da się zrobić. Niestety @Gemsi rano nie obudził mnie, podzwonił tylko chwile na moją komórkę, po czym.... znikł. Obudziłem się koło 9 rano, rozglądam się - nikogo. Oczywiście dzwonię do Niego, sprawdzić gdzie on już jest, ale oczywiście jego telefon podczas wycieczki milczy jak zaklęty... Nie wiem co by było, gdyby się cokolwiek stało NAGŁEGO na drodze, i wynikłaby konieczność skontaktowania się... Byłaby niezła bieda..
No i siedzę sobie w Słupsku, doładowałem konto, zaraz pewnie wsiądę w podciąg i też pojadę do Gdyni... Może to "nieładnie" i nie fair play, ale gdyby mnie ktoś obudził... Echhh... nadgonić - nie nadgonię. A i tak musiałem się znaleźć blisko jakiejś opcji "internetowej" i tak... Więc Słupsk był mi w zasadzie "po drodze".

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:14:43 pm »
Nie wyrolowal, wczoraj powiedzialem ze jak nie wstaniesz to jade sam :) psikus, a mowilem, pobudka o 6:00 wyjazd o 7:00, byly trzy proby budzenia, w ciagu godziny. O 9:00 mialem na budziku 35 km, teraz mam najechane 80.
Nie lubie zbierac sie do wyjazdu kolo poludnia, mielismy jezdzic a nie opierdzielac sie. A jakie piekne podjazdy i zjazdy byly po drodze. Raz musialem pchac, za to zjazdy z predkoscia >50 kmh bajeczka ;). Telefon wylaczam, bo i tak jak jade to nie slysze, a szkOda mI bateri;) badz twardy jak tomi li dzons.
laminat K3 i bambus K5

storm

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:46:43 pm »
Mam gdzies tom li dzonsa :) Jestem czlowiekiem, a nie supermenem :) Poki co szamie olbrzymia zapiekanke. po czym jak przystalo na zwyczajnego smiertelnika wsiadam do skmki :) Przy okazji mam dziwne wrazenie, ze to co wioze za swoimi plecami sie kwalifikuje do uznania za bagaz nietypowy :-)

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 26, 2011, 07:15:35 pm »
Dobrze, że żyjemy w XXIw i koledzy z jednej "wycieczki" mogą porozumiewać się przy pomocy telefonów na forum.poziome.

Przy okazji mam dziwne wrazenie, ze to co wioze za swoimi plecami sie kwalifikuje do uznania za bagaz nietypowy :-)

Storm. Czy to nie Twoje zdjęcie już mieliśmy okazję podziwiać?

http://www.fubiz.net/2011/04/17/camper-bike/
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 26, 2011, 07:50:01 pm »
Zachodniopomotskie w porownaniu do pomorsjiego jest plaskie, 155 km zrobione ;)
laminat K3 i bambus K5

storm

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 27, 2011, 04:20:54 pm »
Na wstepie chcialbym BARDZO MOCNO PODZIEKOWAC Pajakowi i jego Rodzinie za wspaniala goscine :) Wielkie Dzieki :) Poza tym siedzimy w restauracji w Sztutowie, jemy zupki i czekamy az przestanie padac... W planach na dzisiaj mamy Krynice Morska a jutro rano promem do Fromborka. I jutro tez mamy w planach Gizycko...

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 27, 2011, 07:13:07 pm »
Jestesmy w Krynicy Morskiej, czekamy na jedzenie, Storm wybieral knajpe... Trafil na bar karaoke, zbiknal na chwile... Chyba poszedl poprawic fryzure przed wystepem na scenie :D
laminat K3 i bambus K5

storm

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 27, 2011, 08:27:16 pm »
@Gemsi, nic mi juz nie wymawiaj, przykro mi, ze tak wyszlo. Sadzilem, ze ten stol z mikserem i lapkiem to sprzet jakiegos DJa i bedzie milo jeszcze jakis czas, a tu wpadka :( Przy okazji @Hansglopke - tamtego dnia, cosmy sie rozjechali z Gemsim, Forum stalo sie na moment dodatkowa forma kontaktu, gdyz Gemsi oszczedzajac baterie w telefonie czesto mial go wylaczonego, a z kolei Forum przeglada kilka razy dziennie. Poza tym uwazam, ze taka wymiana informacji miedzy podroznikami umozliwila Widzom szersze spojrzenie na nasza podroz :)   Pozdrowienia z Krynicy Morskiej :)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:28:35 am »
Haha, a ja już sobie wyobrażałam, jak Storm się budzi rano bez Gemsiego i bez portfela ;) ;) ;) a tu proszę, jednak koledzy się spotkali na trasie i znów jadą razem :)
Za to ja leżę plackiem i oswajam się z diagnozą po USG kolana. Chondromalacja II stopnia. Przy tym schorzeniu rower poziomy to jeszcze gorszy killer niż zwykły, więc... teletubisie mówią pa pa :(
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:02:27 am »
Makenzen, jak nic powinnas zaczac rozgladac sie za handbikiem :)
laminat K3 i bambus K5

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 28, 2011, 10:46:45 am »
Dzisiaj dzien wyscigu, Storm podczas sniadania powiedzial mi ze jestem cienki bolek i nie daje rady, w zwiazli z tym za 15 minut startujemy z Fromborka, kazdy swoim tempem, Meta w Gizycku:)
laminat K3 i bambus K5

technolog1

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 28, 2011, 12:37:11 pm »
Witam
Mam pytanie bo nie rozumiem:
Wybraliście się na tę wycieczke razem czy osobno?
T1

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 28, 2011, 04:01:13 pm »
Wyglada na to ze osobno, we Fromborku Storm zmienil plany, zimno mokro, krzywy asfalt, gorki, obral kierunek na Olsztyn, a ja Bialystok.
laminat K3 i bambus K5

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2011, 04:23:52 pm »
Makenzen, jak nic powinnas zaczac rozgladac sie za handbikiem :)
E tam, ortopedał, który robił mi USG powiedział, że rower nie jest tak znów do zera wykluczony ;) Po płaskim, na wysokim siodełku i na miękkich przełożeniach będę mogła jeździć. Ale to dopiero za jakieś 3 tygodnie. No i będzie potrzebna rehabilitacja, bo chondro ma swoje przyczyny, które trzeba eliminować - u mnie to lateralizacja rzepki. Niewielka, bo 4 mm, ale jednak.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P