Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3637 razy)

bolero

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 11
Witam
« dnia: Październik 29, 2010, 03:24:05 pm »
Witam 
Mam na imię Piotrek mam 36 lat mieszkam w Krasnymstawie woj Lubelskie .
Wpadł mi do głowy pomysł zrobienia sobie rowerka poziomego .
Jak pomyślałem tak zrobiłem ,trochę podpatrzyłem na forum starszych kolegów co i jak i zabrałem się do roboty . wyszło takie cudo  Rower praktycznie z surowców wtórnych , miałem sporo narządów rowerowych od poprzednich dawców .Jedyny koszt to fotelik i parę drobiazgów lampki itp .Jazda na nim jest fajna , średnia prędkość takiej jazdy bez wysiłkowej to coś około 20km/h na prostej udało mi się wykręcić 46 km/h . Waga rowerka nieznana ale chyba zalicza się do ciężkiej Przebieg prawie zerowy 56 km ,ale przygoda z jazdą właśnie się zaczyna 

cruzbike

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Solec Wielkopolski
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2010, 04:08:04 pm »
Witaj na forum bolero  :) Nie zły rowerek sobie zrobiłeś  ;)
GG: 13949582

storm

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2010, 05:56:48 pm »
Witaj :)
Widzę, że faktycznie podpatrzyłeś wiele rozwiązań, chyba wzorowałeś się na Velogicu też troszkę ;)

kapitanwasyl

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2010, 07:16:04 pm »
Wszystko fajowo , cześć !

Tylko czy rura nad wahaczem nie obija o tę pod fotelem ?
I tak w koło  Macieju ...

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2010, 07:28:35 pm »
Witaj :)
Widzę, że faktycznie podpatrzyłeś wiele rozwiązań, chyba wzorowałeś się na Velogicu też troszkę ;)


i dobrze, lepiej podpatrzyc i cieszyc sie z jazdy  niz denerwowac ze sie czegos  nie przewidzialo,

czolem bolero,
nastepnym razem postaraj sie zmniejszyc zdjecie zeby sie lepiej ogladalo :)

bolero

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2010, 11:15:56 pm »
Przepraszam za rozmiar fotki  nawet mnie nieco przeraziła  , ale nie ma to jak nauka na błędach .
Tak w ramach odpowiedzi  masz rację   na dołkach nieco dobija do tej rurki  w planach jest dłuższy amor bo ten  jest nieco ucięty   ale daje radę ,  na zwykłej  prostej . Tak modziłem bo denerwowało mnie jak jechałem pod górkę  a rower składał mi  się  pode mną, takie dziwne uczucie ja po pedałach  a tu coś się podnosi  z plecami  . Teraz wiem  że  niepotrzebnie że nie zawsze jest pod górkę ale  nie wiedziałem że tak ma być . Ale wrażenia z jazdy bezcenne  miasto staje w bezruchu jak ja jadę  to jest  jak magia .