Autor Wątek: Witka z Bydgoszczy  (Przeczytany 4552 razy)

Danielasty

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 951
Witka z Bydgoszczy
« dnia: Październik 16, 2010, 09:39:33 pm »
Witam. Mam na imię Daniel, mieszkam w bydgoszczy
Obecnie jeżdżę na pionowym mtb Gary Fisher Tarpon 2004 custom
Rowerami interesuję się od dziecka - nie tylko technicznie oraz jazdą
Zaczynałem od standardowego 12 cali, następnie na 6 urodzony rometowski BMX na 16-stkach z żółtymi oponami. Na komunie scout mustang 24 cali trekking - niestety mtb nie wytrzymał
Następnie z racji biedy roweru nie miałem wcale ,tzn 2-3 miesiące na sezon. Na szczęście po 5 latach się odbiło trochę, ja złożyłem sobie MTB i jest git
Rocznie kręcę około 6000km

Poziomkami zainteresowałem się bodajże rok temu. W Bydgoszczy na starym rynku była wystawa łodzi i właśnie poziomek kmx. Jeździło się super na trike, bardzo wygodne. Przyszedłem do domu zobaczyłem ceny i się zniechęciłem. Po roku czyli teraz trafiłem tutaj na forum. Bardzo spodobały mi się nie które poziomki ( trike ) Myślę by sobie samemu zrobić od zera. Tymczasowy projekt trike wykonałem dziś na kartce papieru łącznie z wymiarami. Jutro idę porozmawiać ze spawaczem. Następnie wyliczę wstępny kosztorys. Plan wykonania szacuje na marzec - kwiecień. Choć szczerze mówiąc bym chciał jak najszybciej

cyqlop

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 824
  • Czułów
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2010, 09:42:26 pm »
Witamy
Moja mała firemka
https://cnc-warsztat.pl (frezuje aluminium, drewno, tworzywa sztuczne)  ZAPRASZAM, DOBRE CENY

Druga strona
https://sites.google.com/site/cyqlopproject

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2010, 07:21:21 am »
Cześć Danielasty,

zanim zabierzesz sie za budowe Trike, zastanów się ze dwa razy czy nie warto zacząć od poziomego jednoślada ?
Na pewno do wykonania łatwiejsze i tansze a co za tym idzie trudniej o porażkę i zniechęcenie do dalszych eksperymentów, szkoda żebyś się na samym starcie przygody z poziomami ( z ich bodowaniem ) od razu zniechęcił. Prostego jednobelkowego pozioma można zrobić w 1-2 tygodnie ;)

bogdan

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2010, 09:32:02 am »
Witam ziomala.
Powodzenia w budowie,wybrałeś trudny temat.

Trzymam kciuki  :)

cruzbike

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Solec Wielkopolski
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2010, 09:36:15 am »
Witamy na forum...


Cytuj
zanim zabierzesz się za budowę Trike, zastanów się ze dwa razy czy nie warto zacząć od poziomego jednośladu ?
Na pewno do wykonania łatwiejsze i tańsze a co za tym idzie trudniej o porażkę i zniechęcenie do dalszych eksperymentów, szkoda żebyś się na samym starcie przygody z poziomami ( z ich budowaniem ) od razu zniechęcił. Prostego jedno-belkowego pozioma można zrobić w 1-2 tygodnie

1-2 tygodnie albo kilka godzin, zależy od tego czy będzie miał już wszystko czy jeszcze będzie coś kupował.
Poza tym to nigdy nie robiłem trike, więc nie mam pojęcia jak długo to się robi i jaki jest poziom trudności  :)
GG: 13949582

Danielasty

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 951
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2010, 10:58:29 am »
kurcze, co raz bardziej mnie przekonujecie to jedno-ślada. Zobaczę co powie mi dziś spawacz na temat projektu

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2010, 12:24:15 pm »
Zobaczę co powie mi dziś spawacz na temat projektu

Za 2ślada weźmie 2x więcej? ;)
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2010, 12:32:08 pm »
Poziomkami zainteresowałem się bodajże rok temu. W Bydgoszczy na starym rynku była wystawa łodzi i właśnie poziomek kmx. Jeździło się super na trike, bardzo wygodne.

To jak nic musiałeś ze mną rozmawiać :D Znaczy się, już się znamy, choć mam prawo cię nie pamiętać. Witaj na forum i życzę sukcesów w budowie własnego pozioma :)
Przerwa

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Witka z Bydgoszczy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 18, 2010, 10:12:47 pm »
Witam. Mam na imię Daniel, mieszkam w bydgoszczy

Cześć. Mam na imię Krzyś, przyjadę do Bydgoszczy 11 listopada ;) jak chcesz pośmigać na LWB to pojaw się na Rajdzie Niepodległości - powinienem pojawić się tam z Zonczycą na rajdzie więc będzie możliwość pośmigania na LWB  :) Pzdr Krzyś co na zlocie bardzo polubił śmiganie na trajce ;) <kończe prawie jak kaczor ;)>