Autor Wątek: Zawody HPV - maj 2011  (Przeczytany 3236 razy)

gemsi

• całkiem inny wariat
Zawody HPV - maj 2011
« dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:46:08 pm »
No to zeby juz nie zasmiecac wątku ZLOT2010 zakladam watek, Mysle ze wstepnie mozna przyjac jako termin zawodow maj przyszlego roku,
W watku prosze podawac swoje sugestie i propozycje na kazdy temat byle zwiazany z tymi zawodami i mam nadzieje ze uda nam sie to zrobic.
laminat K3 i bambus K5

wrmichal

• wyczynowiec na poziomie
  • Turek Wielkopolska
    • http://picasaweb.google.com/wrmichal
Odp: Zawody HPV - maj 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2010, 08:02:17 am »
Maj? a nie lepiej by było we wakacje?
Ebenen ist eine Maschine.
Michał

krystianpajak

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:05:44 am »
...ja też jestem za lipcem/sierpniem:)

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:42:10 am »
Panowie,

wakacje to nie jest dobry termin, ludzie jezdza na urlopy itd, wszelkie zawody rozgrywane sa raczej poza tymi dwoma miesiacami, poza tym mysle ze okilice sierpnia, poczatek wrzesnia bedzie zlot, no i bylyby wtedy dwie imprezy w kupie, ale niech sie spoleczenstwo wypowie :)
laminat K3 i bambus K5

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:02:48 am »
Z własnego doświadczenia wiem że:
1. Lipiec sierpien  - okres urlopowy - każdy gdzieś wyjeżdża a jeśli nie wyjedzie to nie dostanie urlopu bo kolega ma wolne :(
2. Każdy żonaty jak powie głośno że jedzie na 3 dni spotkać się z kolegami i pośmigać to zaraz dostanie "przychówek" na głowe "bo mają wakacje i niech sobie pozwiedzają co będa w domu siedziały"..
3. Maj, czerwiec, wrzesień,październik - zauważcie ile imprez jest wtych 4 miesiącach - my z Zonkiem w ten weekend odpuściliśmy sobie wyjazd i był to nasz pierwszy weekend w domu od początku sierpnia
4. Demokracja demokracją ale ktoś to wszystko musi trzymać za pysk - organizator powinien sam określić datę i wtedy wszyscy muszą się podporządkować - inaczej każdy będzie ciągnął w swoją stronę i wyjdzie wielka klapa
5. Podpowiem ze warto zastanowić się nad tzw. "długimi weekendami" każdy wtedy knuje gdzie by się wtedy wyrwać z domu.

Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

kaczor1

• całkiem inny wariat
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:03:16 am »
Maj czas zacny to i dogodny do potyczek prowadzenia, a
i ze zjazdem, poziomych konstrukcji wszelakich, w konflikt nie wchodzący.

Czy, aby na pewno, powinny to być jedynie zawody?
Ja był bym za tym, żeby oprócz rywalizacji sportowej, zorganizować jeszcze jakieś konkurencje czysto zabawowe ( no, może bez udziału nabiału - choć w sumie, czemu nie )

@gemsi pisałeś, że to ma być piknik.
W tym czasie zapewne gminy lub miasto, będzie organizowało jakieś swoje imprezy.
Może podłączyć się pod którąś z nich, jako jadana z atrakcji?

gemsi

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:18:24 am »

Czy, aby na pewno, powinny to być jedynie zawody?
Ja był bym za tym, żeby oprócz rywalizacji sportowej, zorganizować jeszcze jakieś konkurencje czysto zabawowe ( no, może bez udziału nabiału - choć w sumie, czemu nie )
tak wlasnie kombinuje

@gemsi pisałeś, że to ma być piknik.
W tym czasie zapewne gminy lub miasto, będzie organizowało jakieś swoje imprezy.
Może podłączyć się pod którąś z nich, jako jadana z atrakcji?
tak wlasnie kombinuje
laminat K3 i bambus K5

storm

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2010, 03:37:24 pm »
1. Zdecydowanie NIE dla okresu wakacyjnego - tak jak już napisali inni - w tym okresie każdy jedzie z rodzinką (lub bez) gdzie się da, byleby dalej od domu i tego co normalnie... Itd. Szydziu ma absolutną rację w tym zakresie ;)

2. Jako termin proponuję bardziej czerwiec... I jako miejsce i termin (ale jestem nudny, wybaczcie mi proszę) - WPR w Gdańsku. Dlaczego? Bo:
- dużą impreza i sporo rowerów
- znakomita mozliwość lansowania rowerów poziomych i nas na nich (będziemy w TV! będziemy w TV!)
- wspaniałe tereny nadmorskie
- możliwość wplecenia imprezy WPR w nasze dodatkowe inne działania, zwiedzanie, wycieczkowanie i na pewno też znajdzie się jakiś hektar wolnego miejsca do zrobienia wyścigów.

3. ZLOTu oczywiście nie ruszamy i impreza majowa/czerwcowa jest BONUSEM do tradycyjnego już ZLOTu :)

kaczor1

• całkiem inny wariat
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2010, 03:47:16 pm »
... I jako miejsce i termin (ale jestem nudny, wybaczcie mi proszę) - WPR w Gdańsku. Dlaczego? Bo:
- dużą impreza i sporo rowerów
- znakomita mozliwość lansowania rowerów poziomych i nas na nich (będziemy w TV! będziemy w TV!)
- wspaniałe tereny nadmorskie
- możliwość wplecenia imprezy WPR w nasze dodatkowe inne działania, zwiedzanie, wycieczkowanie i na pewno też znajdzie się jakiś hektar wolnego miejsca do zrobienia wyścigów.

Czy mam rozumieć, że zgłaszasz się do zorganizowania takiej imprezy w Gdańsku?

cruzbike

• wyczynowiec na poziomie
  • Solec Wielkopolski
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2010, 06:09:05 pm »
Maj albo czerwiec by najbardziej odpowiadał, wakacje zdecydowanie nie będą dobrym terminem. Mogli byśmy się włączyć w jakąś imprezkę albo piknik, i gdyby miało to się odbywać co rok ( tak zakładam  ;) ) to co rok mogło by być zawsze gdzie indziej w naszej pięknej Polsce  :) Fajne były by zawody typu mierzenie czasu na 200 metrów ze startu lotnego, tak jak ktoś pisał w wątku Zlot 2010  :D .
GG: 13949582

sławek

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:22:03 pm »
...ja też jestem za lipcem/sierpniem:)

Z obserwacji - nasze klubowe wycieczki i rajdy w terminach wakacyjnych mają najniższą frekwencję- o przyczynach już pisali koledzy w innych postach.
  Wakacje kojarzą się z wyjazdami, z namiotem - ale zebrać określoną ilość osób o określonym miejscu, w "czas wakacyjny"  to "gorsze niż wojna" ::)
Sławek

storm

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:23:38 pm »
Czy mam rozumieć, że zgłaszasz się do zorganizowania takiej imprezy w Gdańsku?

Chętnie bym to zrobił, ale nie mieszkam jak wiesz w Gdańsku, nie znam ludzi, nie mam zaplecza i ogólnie tonie przejdzie. Rzucam pomysł, bo byłem na tej imprezie już dwa razy z innymi poziomami z W-wy i okolic i było naprawdę fajnie i przyjemnie, a i jest to chyba dosyć zacny pomysł, aby nasze rowerki zobaczyło jak najwięcej osób i jak najwięcej się o ile to możliwe do takich przekonało. IMHO - termin jest znakomity, bo to począek czerwca, impreza chyba największa w Polsce, do tego wspaniały teren, morze "za oknem" ;-) "Brać nie przebierać!!!" ;-)

Franc

• całkiem inny wariat
  • 25 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:18:44 pm »
Jeżeli chodzi o terminy, to na pewno nie w długi majowy łykęd, bo ja mam zamiar pojechać w końcu na żagle. No chyba, że pojadę w łyked bożocielny. Nie wiem jeszcze, ale w któryś z tych łykędów na pewno pływam i nie zamienie tego na żaden rower.

Lotnisko bemowo jest niezłe, choć trzeba się mu przyjrzeć z bliska i pogadać z właścicielem.
Pzdrw
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14 (SWB ASS) Under construction
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
szary Renault Modus z D4F