Autor Wątek: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo  (Przeczytany 19517 razy)

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« dnia: Maj 16, 2010, 07:04:34 am »
W programie Gadżet w TVN Turbo 15 maja pokazano test roweru poziomego Cyklotur Base.
http://www.youtube.com/watch?v=UJc9__yMRsQ
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

trajk-o-ciklista

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1163
  • To recline is devine!
    • Rowerki, przyczepki, sakwy i bagażniki
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 04:07:40 pm »
Faajnie :)

Ale, "przez to ze siedzimy nisko widoczność w ruchu miejskim jest zdecydowanie gorsza"
Cooo ? Z bazą fotelu na 58cm ? Chyba ich poj...o :D
Mogły chociaż powiedzieć że jak się rąbnie w samochód który wyjeżdża z bocznej ulicy nie dając pierwszeństwa rowerzysty na poziomie, to się nie leci przez maskę nosem do asfaltu  ::)

Ale i tak fajnie że się poziomy pojawiają coraz częściej w telewizji ;)


Pozdro!
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)

VeloMotion recumbents
Igorova Ciklo Garaża

------------------

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2010, 05:51:17 pm »
Faajnie :)
Ale, "przez to ze siedzimy nisko widoczność w ruchu miejskim jest zdecydowanie gorsza"
Cooo ? Z bazą fotelu na 58cm ? Chyba ich poj...o :D
Mogły chociaż powiedzieć że jak się rąbnie w samochód który wyjeżdża z bocznej ulicy nie dając pierwszeństwa rowerzysty na poziomie, to się nie leci przez maskę nosem do asfaltu  ::)
Ale i tak fajnie że się poziomy pojawiają coraz częściej w telewizji ;)

 Nie tak prosto dziennikarzowi wytłumaczyć sprawy dla nas oczywiste  ::)
 Mam kolegę ratownika który dostawał białej gorączki na widok serialu "Słoneczny patrol" Jak może być tak wszystko przekłamane?! - irytował się.
  Jak to w starym kawale:  Babciu nie siadajcie na ławce- napisane jest "Świeżo malowane"
 "Eee, paniusiu... Nie ma co wierzyć słowu pisanemu... Kiedyś na ławce pisało "Ch... ci w d..e!"   Cały dzień siedziałam, i nic!  ;D
Sławek

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2010, 10:58:58 pm »
Generalnie odczuwam, że są na nie. Większość wady. To,że pani red. może się wygodnie rozłożyć i podziwiać niebo ma być zaletą? I jeszcze, że dopiero po 300 km można się nauczyć na tym jeździć? A zalety? Nie boli d...., kręgosłup, ręce, czy kark? Nie gapimy się na przednie koło? :(

Nie było zachęty: spróbuj i się doń przekonaj >:(

Najważniejsze, że pokazali,
że coś się dzieje,  :)
" że natarcie trwa"*

* cyt. z Wańkowicza
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2010, 09:43:54 am »
Generalnie odczuwam, że są na nie. Większość wady. To,że pani red. może się wygodnie rozłożyć i podziwiać niebo ma być zaletą? I jeszcze, że dopiero po 300 km można się nauczyć na tym jeździć? A zalety? Nie boli d...., kręgosłup, ręce, czy kark? Nie gapimy się na przednie koło? :(

Nie było zachęty: spróbuj i się doń przekonaj >:(


Uff, już się bałem, że tylko ja tak mam. Dobrze, że materiał powstał i się wyemitował. Szkoda, że z takim a nie innym tekstem.  Na usprawiedliwienie tekstów mogę napisać, że często nie ma się wpływu na treści materiału filmowego czy pisanego a pismakom nie zawsze da się wbić do głowy co i jak. Podejrzewam zresztą, że materiał ten został tak a nie inaczej uformowany na etapie montażu a nakręcone było duuuuuużo więcej i lepiej o poziomkach. Sama Pani prowadząca nie do końca wierzyła w to co recytuje :)

Igorc, tak czy siak, świetna robota. Ja wiem jak trudno i ciężko się współpracuje z TVN. Wielkie gratki :D
Przerwa

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2010, 11:13:33 am »
Hej, a ja jestem zadowolony z tego materiału. Najważniejsze, że wydźwięk całego materiału był pozytywny. Dlatego najpierw Pani jeździła na łatwiejszym do opanowania StreetMachine z dolnym sterowaniem, a potem wsiadła na Base. Dla mnie istotne jest to że pokazano w ten sposób, że na tym rowerze można się w kilka chwil nauczyć jeździć.
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2010, 12:21:54 pm »
Dlatego najpierw Pani jeździła na łatwiejszym do opanowania StreetMachine z dolnym sterowaniem, a potem wsiadła na Base. Dla mnie istotne jest to że pokazano w ten sposób, że na tym rowerze można się w kilka chwil nauczyć jeździć.

Tylko, że w materiale, który podlinkowałeś Pani prowadzącej nie ma na USS StreetMachine, jest tylko na Base. A te kilka chwil, to według Pani  " podobno 300 kilometrów"  ;D

Ale czepiamy się niepotrzebnie. Generalnie dobrze, że materiał powstał i poszedł w eter. Jeżeli masz taką możliwość, to zamieść sprostowania do treści filmu na youtube, lub przynajmniej podlinkuj ten temat z forum. Tu się wyjaśni niedowiarkom co i jak.

Świetna robota.
Przerwa

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2010, 12:24:25 pm »
przecież dobrze wiesz, że trzeba przejechać około 300km żeby całkowicie zespolić się z poziomką, więc prawdę powiedziała...
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 17, 2010, 12:34:05 pm »
przecież dobrze wiesz, że trzeba przejechać około 300km żeby całkowicie zespolić się z poziomką, więc prawdę powiedziała...

 Na LWB jak się wsadzi zupełnego leszcza i popchnie to za chwilę już kręci kółka wokół boiska, zatrzymuje się, rusza. Nam na pokazach pojechała nawet dziewucha która mówiła że... nie umie jeździć na rowerze! ::)  (jej mąż to potwierdzał)

 Dla Igora wielkie gratulacje, bo sam wiem ile się trzeba nagimnastykować, żeby się z dziennikarzami dogadać. Najważniejsze, że ludzie mieli okazję zobaczyć, że w ogóle takie cudo jak rower poziomy istnieje! Poza tym pokaz w mediach nobilituje. Jak jeździsz na poziomie to jesteś dziwak, a jak o Tobie w gazecie napiszą to jesteś "konstruktor, wynalazca, ten z gazety" (a jeszcze lepiej jak w tym wypadku z TV) ;)
Sławek

PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 17, 2010, 01:46:55 pm »
przecież dobrze wiesz, że trzeba przejechać około 300km żeby całkowicie zespolić się z poziomką, więc prawdę powiedziała...

No prawdę powiedziała, tylko czemu taką niedopowiedzianą  ;)

Igorze, nie traktuj tych opinii personalnie. Przecież wiesz, że forumowa loża szyderców musi się wyszaleć i tyle. Malkontenctwo to nasza cecha narodowa jest. Na 99% nie miałeś wpływu na ten materiał, tak już jest z pismakami. Jak dawałem materiały do Playboya, to też tłukłem do znudzenia: rower poziomy. I co? I było "rower leżący". A tekst to mogłem zobaczyć dopiero w kiosku w numerze. Wcześniej Top Secret.

Powtórzę po raz trzeci, bo te dwa chyba nie dotarły: ŚWIETNA ROBOTA. GRATULACJE!!
Przerwa

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 17, 2010, 03:24:30 pm »
Jak dawałem materiały do Playboya, to też tłukłem do znudzenia: rower poziomy. I co? I było "rower leżący". A tekst to mogłem zobaczyć dopiero w kiosku w numerze. Wcześniej Top Secret.
Powtórzę po raz trzeci, bo te dwa chyba nie dotarły: ŚWIETNA ROBOTA. GRATULACJE!!

  Dobrze że do Playboya, a nie do Hustlera  bo mogłeś zobaczyć zdjęcie modelki (albo co gorsze modela, fuj!)  z wysuwanym suportem SWB wsuniętym w d... ::)
  "Rower leżący" chyba lepiej Playboyowi pasował do "linii programowej czasopisma"
  A pochwal się jeszcze w którym to było numerze

Hej, a ja jestem zadowolony z tego materiału. Najważniejsze, że wydźwięk całego materiału był pozytywny.

 No pewnie! To jest najważniejsze. Mogli nakręcić materiał a potem przyciąć to odpowiednio i dać tytuł
"Galeria dziwadeł"  albo komentarz "Cyrkowiec Pan Igor po latach ćwiczeń opanował jazdę na nietypowym dziwolągu".
Media to czwarta władza i nikt im nie podskoczy... :P
 
  Kiedyś coś dłubałem przy żaluzjach w redakcji naszej regionalnej gazety, w kawiarence. Bufetowa zaczęła się żalić : Panie, ci redaktorzy jaka to banda. Biorą butelki, kaucji nie dadzą a potem ja chodzę i zbieram po całym budynku. Jeden z dziennikarzy popija coś przy bufecie i się odzywa
 "Ja na Pani miejscu to bym w tej sprawie do gazety zadzwonił"  ;D
 
 
Sławek

DZIKUNEK :)

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2010, 09:06:36 am »
A ja tak sobie mysle :-) i mysle :-)
 
I w ramach promocji Naszych poziomek -w/g innych "dziwadel" to jesli by ktoś zdecydowal sie np.poświęcić swój rower ewentualnie zbudować na te potrzebe
 
I przekazac dla Świątecznej Orkiestry Pomocy
Tak na aukcję - u Owsiaka to zapewne pokazywano by go jakis dłuższy czas w Tv :-)
I wiele dzieciaków by go widziało.
 Oczywiscie moge sie mylić.

cyqlop

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 824
  • Czułów
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2010, 11:05:46 am »
jest to na pewno jakiś sposób

i oddać go na aukcję co by więcej ludi go widziało :)
Moja mała firemka
https://cnc-warsztat.pl (frezuje aluminium, drewno, tworzywa sztuczne)  ZAPRASZAM, DOBRE CENY

Druga strona
https://sites.google.com/site/cyqlopproject

cruzbike

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Solec Wielkopolski
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2010, 03:24:48 pm »
To bybyło coś !  :D pytanie tylko za ile by poszedł  ;)
GG: 13949582

istrii

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Test roweru poziomego w programie Gadżet w TVN Turbo
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2010, 06:59:59 pm »
no całkiem niezły pomysł.

Tylko kto ze znanych polskich konstruktorów targnie się na taki gest oddania pozioma?