Autor Wątek: Pokazy poziomów  (Przeczytany 8938 razy)

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Pokazy poziomów
« dnia: Kwiecień 27, 2010, 06:00:33 pm »
 We wtorek 04 maja 2010 będziemy robić (Klub Rajder Opole)  "jazdy próbne" na poziomach. To jako jedna z atrakcji w ramach Święta Politechniki Opolskiej. Poprzednia impreza we wrześniu udała się znakomicie.
  Jakby ktoś miał niedaleko (albo daleko ale bardzo chciał się na poziomie przejechać) to zapraszam
  Opole, teren II Kampusu Politechniki przy ul.Prószkowskiej 76  (dawne koszary) zaczyna się od godz. 13 i trwa do wieczora.
   W razie trudności (np z trafieniem) podaję - moja komórka 501-193-543 
                                          Sławek
Sławek

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2010, 08:35:17 pm »
 Krótka relacja z imprezy. Jak się nauczę robić linki to będzie "fotorelacja"  ;D
 Imprezy plenerowe mają to do siebie, że są uzależnione od pogody. A pogoda była dzisiaj bynajmniej nie piknikowa.Chłodnawo,momentami mżawka więc ludziska zjedli co mieli zjeść, wypili co mieli wypić i dość szybko uciekali i domów Trochę się ludzi pokręciło, trochę pojeździło na poziomach a jeszcze więcej je pooglądało.
  Jak na tą pogodę to było nieźle. Przywiozłem 3 rowery (dwa z długą bazą by ludzie jeździli, i jeden do oglądania mój osobisty z SWB z kufrem od Macieja Kaczmarka z Kalisza i owiewką Azuba od Recutibi.)
  Na poziomach było jeszcze dwóch kolegów klubowych i dwóch na "zwykłych" rowerach.
  Jeżdżący bardzo wysoko oceniają wygodę jazdy na poziomach.
  Pewien epizod z pokazów zamieszczam w "Różności" -> "Przyczyny wypadków z udziałem rowerzystów"
 
Sławek

live_evil

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1240
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2010, 07:54:00 pm »
[...]z kufrem od Macieja Kaczmarka z Kalisza
Mieczysława Kaczmarka.

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2010, 08:07:42 pm »
[...]z kufrem od Macieja Kaczmarka z Kalisza
Mieczysława Kaczmarka.

 Maciej Mieczysław Kaczmarek - wiem to z pierwszej ręki, od niego samego- preferuje imię Maciej.
 O gustach się nie dyskutuje... Przecież Mieczysław to imię piękne i starożytne. Mieszków I i II nieraz się nazywa Mieczysławami.
  Skoro woli imię Maciej można podejrzewać że chcąc coś u Niego załatwić, lepiej tego imienia (pseudonimu?) używać.  ;)
  Ba! Najpierw byłem pewny, że Kaczmarków jest dwóch - ojciec Mieczysław i syn Maciej ::)
  Ale już jestem w tej kwestii oświecony.
  Co by nie powiedzieć to Maciej Mieczysław Kaczmarek z Kalisza (Aerobike) to historia polskich poziomów!
  Na Śląsku gdzie mieszkam podwójne imiona (oficjalne, metrykalne i te drugie używane) są powszechne zwłaszcza wśród Ślązaków. Niejednego znałem Piotra czy Andrzeja, a jak się go blisko poznało to się okazywało że on Ginter, Wili albo Helmut.
  Moja teściowa była Irena (chociaż Eryka). Próżno było by szukać w jakichkolwiek dokumentach śladu skąd ta "Irena" się wzięła ::)
Sławek

kapitanwasyl

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2010, 08:46:01 pm »
Aaa , czy może daje swoim imiennikom jakieś rabaty ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;)
I tak w koło  Macieju ...

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2010, 01:29:14 pm »
Aaa , czy może daje swoim imiennikom jakieś rabaty ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;)

  Nie jest to wykluczone ;)
  Byłem u Niego w drodze na Zlot w Poznaniu (Rogalinku) w 2009.
  Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą, niczego nie ukrywa. Maciej Długosz też na forum wyrażał takie same opinie. Jeżeli tylko CHCE się Macieja Mieczysława Kaczmarka posłuchać, to jest On skarbnicą wiedzy. Wręcz się wypowiada - "Patrz tu jest sprawdzony projekt- chcesz, rżnij go żywcem, po co masz jakieś dziwolągi kombinować"
  Przejechałem się na Jego konstrukcji "Starzała" - kurde, ale fajnie się prowadzi i przy tym prosta, wzbudzająca zaufanie konstrukcja. Mówi: "Miałem ją przez 10 lat jako wzór zastrzeżony w Urzędzie Patentowym. Chcesz to ci zrobię"
  No i teraz mam już ramę tego roweru...
  Jeżeli człowiek ma nastawienie - "zrobiłem jednego pozioma i teraz Kaczmarka oświecę jak się powinno robić"  to lepiej niech się do Kalisza nie wybiera ;)
  Pogadać, kto ma lepsze pomysły to możemy sobie na forum. 
Sławek

kapitanwasyl

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2010, 08:10:14 pm »
Jak ta "strzała" wygląda ?  jest gdzieś jej fotka ?
I tak w koło  Macieju ...

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Pokazy poziomów
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2010, 03:38:52 pm »

 W sobotę 19 czerwca 2010 Zulus będzie prowadził pokazy+ "jazdy próbne" na poziomach. To  jedna z atrakcji w ramach pikniku "Cyklady"* z  Politechniki Opolskiej.(Turawa koło Opola nad Jeziorem Turawskim)  Poprzednia impreza we wrześniu udała się znakomicie.
  I nie tylko ta we wrześniu. W zeszłą niedzielę udzielałem się na "VIII Festiwalu Nauki" w Opolu. Nie ogłaszałem bo do końca nie wiedziałem czy na tej imprezie będziemy.
 
   *W razie trudności (np z trafieniem) podaję - moja komórka 501-193-543 
                                          Sławek

 
Sławek