Autor Wątek: Hej, przedstawiam się  (Przeczytany 22914 razy)

3x3

• wyczynowiec na poziomie
Odp: Hej, przedstawiam się
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:40:04 am »
Chętnie, chociaż nie bardzo jest się czym chwalić. Poza tym przywitalnia to chyba nie najlepsze miejsce, a nie wiem, gdzie to wkleić, może w techno?

cyqlop

• całkiem inny wariat
  • Czułów
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 07, 2009, 01:12:33 pm »
w techno w techno
Moja mała firemka
https://cnc-warsztat.pl (frezuje aluminium, drewno, tworzywa sztuczne)  ZAPRASZAM, DOBRE CENY

Druga strona
https://sites.google.com/site/cyqlopproject

polander

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 06, 2009, 10:48:43 pm »
Witajcie. Mam na imię Dariusz i mieszkam w pod Krakowskiej wiosce. Poziomkę mam od kilku lat. Jak na razie założyłem sprężyny pod siodełko (naturalna amortyzacja to za mało  ;D ) i zmieniłem zębatki na korbowodzie . Najmniejsza ma 22 ząbki. Podjeżdżam poziomką do pracy.
Pozdrawiam

subcom

• sympatyk
  • *
  • na razie jedynie sympatyk, ale jaki ...
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2009, 04:35:57 pm »
Hello,

Piotr, Polska Północna, Bałtyk Południowy a konkretnie wioska/peryferia Gdyni.

Jak dotąd jeżdżę klasycznym rowerkiem, aktualnie Unibike Expedition, ale ostatnio pooglądałem zdjęcia, poczytałem trochę i chcę poziomej trójkołówki w wersji "expedition". Obawiam się jednak, że mam za mało mechanicznego zacięcia jak i brak warsztatu żeby samodzielnie coś takiego skonstruować. Chciałbym popróbować różnych modeli zanim kupię (czytaj) wydam kilka tysięcy, ale nie 5 minut czy 500 metrów - tylko zrobić kilkanaście co najmniej km, żeby się przekonać jak się tym powozi. Chyba najbardziej przemawia do mnie Alien Alu od "Carbon Design", ale chciałbym sprawdzić jak czułbym się na nim na drodze, jak osiągi i w ogóle jak jest. Aktualnie mogę bezproblemowo machnąć 200km w 12 godz (w tym przerwy), ale wyczytałem, że używając poziomki można znacznie ten wynik poprawić.

Wykorzystam okazję do zapytania, może jest ktoś w okolicy kto dałby się przejechać dłuższy kawałek (za kratę browara albo ekwiwalent) żebym to poczuł i się podjarał ostatecznie albo żeby mi przeszło. Dwu_kołowe poziomki (ze wskazaniem na SWB) też wchodzą w skład niniejszej oferty  ;)

Pytanko drugie - jakieś targi w najbliższym czasie, w bliższej i dalszej okolicy (na odnośnym pod_forum susza)??

A może ktoś chce sprzedać bo zbudował/kupił sobie lepszy ??

pozdrawiam poziomych

SUBCOM

Saurus

• całkiem inny wariat
    • Moje zdjęcia
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2009, 05:12:03 pm »
Osiągów tak od razu nie sprawdzisz bo rower poziomy wymaga trochę fizycznego przystosowania. Możliwe że na trójkołowcu będziesz miał nieco niższą średnią prędkość niż na pionowym rowerze, ale w tym samym czasie wykonasz mniejszy wysiłek na te 200 km i możesz jechać dopóki dnia starczy, albo sił jeśli lubisz noc ;) Ten mniejszy wysiłek dotyczy dość generalnie poziomów, w tej pozycji serce jest mniej wysilone, niższe tętno. Ale w zasadzie lepiej załóż temat w osobnym dziale, nie rozpisujmy się tutaj :)