Autor Wątek: Bardzo spuźnione przywitanie :)  (Przeczytany 2611 razy)

cruzbike

• wyczynowiec na poziomie
  • Solec Wielkopolski
Bardzo spuźnione przywitanie :)
« dnia: Marzec 10, 2010, 09:42:03 pm »
No dobra , czas się przywitać  :P , mimo tego że minęło już kilka miesięcy od zalogowania się na tym forum  i napisania ponad 40 wiadomości :) .

Mam na imię Sebastian, pochodzę z Solca Wielkopolskiego , jest to miasteczko ( wieś ) położone ok 15 km na południe od Środy Wielkopolskiej, 30 km od Wrześni i 45 km na południe od Poznania. O poziomych rowerach usłuszałem dopiero w połowie sierpnia zeszłego roku, i baaaaardzo mnie zainteresowały ( szukałem zdjęć rowerów 4 kołowych aby podejżeć jak są skonstruowane i natknąłem się na wzmiankę o poziomach ) na początku zrobiłem pozioma ale nie wyszedł jak należy , tylko tyle że jeździł, nie miał nawet chamulców , dla tego na głównej drodze pojawiłem się tylko raz i to późnym wieczorem   :(  Jakiś miesiąc temu zacząłem robić cruzbike'a
( chyba tak to się pisze ).
Plany aby stworzyć własny rower taki którym dało by się porządnie jeździć narodziły się już jesienią , w listopadzie.
Nie posiadam jeszcze spawarki więc postanowiłem zrobić właśnie cruzbike'a. W tej chwili brakuje przy moim projekcie tylko "słowa Amen" , brakuje tylko chamulca , i trzeba gdzie nie gdzie poprawić co nie co. W tym roku, latem, zamierzam się z kumplem ( też ma pozioma ale jeszcze w trakcie budowy) wybrać na dłuższą wycieczkę , przejechać i zdobyć wszystkie miejscowości gminne ( tzn. takie w których jest siedziba gminy ), w naszym powiecie ( Powiat średzki ). Marzy mi się też przejazd w okolice Orzechowa ( blisko  :)  )  poobserwować życie w parku krajobrazowym czyli podziwiać przyrodę  :D . W przyszłości , gdy już mi się wyrobią mięśnie poziome , zamierzam zbudować sobie jeszcze lepszą poziomkę  ;D ( Ale to może w następnym sezonie ). Mam bardzo ambitne plany, ale mam jeszcze bardzo dużo czasu, mam dopiero 17 lat  ;) .
Mam nadzieję że spotkamy się na trasie  ;D .

Pozdrowienia dla  wszystkich poziomowców !
GG: 13949582

sławek

• całkiem inny wariat
Odp: Bardzo spuźnione przywitanie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2010, 04:51:38 pm »
 Cześć Cruzbike!
  piszesz "rower nie miał hamulców"
  I jaki problem? Najlepiej zbudować długiego/ z długą bazą/ LWB -  jak zwał tak zwał.
  Nie trzeba wtedy hamulców tylko wytrzymałe podeszwy przy butach bądź ... stare buty których nie szkoda. Hamujesz nogami ja Fred Flynstone ("Między nami jaskiniowcami")  ;D
                                                                            Pozdro
Sławek