Autor Wątek: witam wszystkich na leżąco:)  (Przeczytany 3093 razy)

krystianpajak

• sympatyk na poziomie
  • **
witam wszystkich na leżąco:)
« dnia: Październik 25, 2009, 03:54:46 pm »
od wczoraj jestem prawnym forumaniakiem:) z czego sie bardzo ciesze.Po czesci oficjalnej moze troszke powiem o sobie...na ime mam Krystian wiosen licze sobie 28 a do rodziny ludzi na poziomie dolaczylem za sprawa swojej zyciowej pasji-oczywiscie RoWeRu. podobno nieźle upadlem bo zatrzymalem sie jakies 20 cm nad ziemia a to za sprawa mojego KMX/a tornado. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i zycze malowniczych widokow na trasie:)

krzych_KMX

• sympatyk
  • *
  • Trzymaj poziom ...
    • K.Piotrowski - strona domowa
Odp: witam wszystkich na leżąco:)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2009, 04:57:02 pm »
Miło jak 'KMXowa rodzina' rośnie w siłę.
Trzymaj poziom ...
K.Piotrowski
http://www.krzych.kalisz.pl/

PrzemO

• wyczynowiec na poziomie
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2009, 08:56:25 pm »
Witam kolejnego KMX'owca  ;D.

Pochwal się skąd masz maszynę, bo nie pamiętam żebym ci rower szykował  ;D ???

Jak się śmiga i gdzie jeździsz?

Nasza "kmxowa" rodzina jest większa, ale coś nie chce się uaktywnić na forum.
Przerwa

krystianpajak

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2009, 10:00:54 pm »
...a witam witam. Masz racje... mojego kmx/a sam sobie poskladalem:) a czy bobrze to wlasnie sprawdzam-mam za soba jakis miesiac i jest super-frajda jest juz z samego patrzenia na niego:))))) Wlasnie na forum chcialem odnalezc ludzi z tej samej stajni i jakos sie zintegrowac(powymieniac spostrzezeniami uzyskac informacje ktore pewnie sie przydadza)-mam nadzieje ze tak bedzie:) co do samego roweru to kupilem go przez internet (obecnie mieszkam i pracuje w Glesgow i tu go testuje)moze w wakacje wysle go do kraju i tam posmigam/a moze posmigamy?:) szukam wlasnie osob z ktorymi mozna by bylo wypasc tu czy tam ...licze na nowe znajomosci i ludzi ktorzy maja ta sama pasje-samemu to sie idzie do spowiedzi a nie na rower:) pozdrawiam...