Autor Wątek: Tradycyjnie - Majówka  (Przeczytany 1388 razy)

Dziasiek

• kolarz na poziomie
Tradycyjnie - Majówka
« dnia: Luty 19, 2020, 11:33:08 pm »
Witam Poziomą Brać i tradycyjnie zapraszam na rowerową majówkę.

Tym razem Kotlina Kłodzka w terminie 25.04  -  3.05.
Z kalendarza wynika, że biorąc 4 dni wolnego, można 9 dni pohasać na poziomce.

Bazę mamy wstępnie umówioną w Radkowie. Agroturystyka "Stary Młyn". Noclegi w domkach lub pokojach 4 i 6 osobowych, po 30,-...35,- zł za osobę.

Do końca lutego muszę podać ilość osób w celu rezerwacji.
Proszę zatem o zgłoszenia w tym wątku, lub na priv.

Po tym terminie będziemy mogli rozmawiać z gospodarzami tylko o dostawkach lub namiotach.

W planie mamy trasy rowerowe: - Kotlina Kłodzka  i najbliższe tereny Czech, oraz wycieczki piesze w Góry Stołowe i Sowie.

( @Makenzen - Nachod 30 km od Radkowa! )

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

Dziasiek.

Edo1

• sympatyk
  • *
Odp: Tradycyjnie - Majówka
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2020, 10:55:21 am »
Jestem nowy na forum. Mieszkam w Świdnicy. Od jakiegoś czasu z przerwami jeżdżę na poziomym trójkołowcu typu tadpole.  Cieszę się, że tegoroczna majówka odbędzie się w okolicach bliskich mojego miejsca zamieszkania. Niniejszym zgłaszam swój udział. Mam nadzieję, że majówka się odbędze, ba jak sądzę - jestem chyba dopiero drugim chętnym do wzięcia udziału w imprezie, poza organizatorem rozpoczynającym wątek.

Dziasiek

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2020, 07:55:28 pm »
Majówka się odbędzie. Na razie jest nas 5 osób.
Andrej, Beatka, Marta, Edo1 i ja. Czekamy na następnych chętnych.
Kotlina Kłodzka przebogata w atrakcje turystyczne. Czasu będzie  dużo, więc  jeździmy na luzie.
Noclegi zaklepuję 29 lutego, ale zawsze będzie można dołączyć do nas na dostawkę, pod namiot, na dzień lub kilka.
Zapraszam.

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2020, 09:19:47 pm »
Kotlina Kłodzka przebogata w atrakcje turystyczne.

Już to chyba pisałem w innym temacie ale przed zajrzeniem w te rejony polecam zapoznanie się z Trylogią Husycka Sapkowskiego, najlepiej z audiobooka nagranego przez Polskie radjo bo jest prze genialny.https://youtu.be/zk9WQM4xzj0 Mały przedsmak pierwszego tomu:
https://youtu.be/2skg4WLhKPs Radków jest też epizodycznie :). Nachod bardzo klimatyczny, jak najbardziej warto zajrzeć. Niedaleko macie też kaplicę czaszek - warto. No i Szczeliniec Wielki, ale to już raczej bez rowerów ;) Biorąc pod uwagę dojazd na miejsce warto zahaczyć o Kłodzko ( twierdza), lub / oraz Ząbkowice Śląskie (Frankenstein) gdzie koniecznie trzeba obejrzeć krzywą wierzę.

Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)

wrona

• wyczynowiec na poziomie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2020, 04:50:22 am »
pod muflonem
duszniki zdroj
radkow-kudowa sto zakretow
szerokosci

nahtah

• wyczynowiec na poziomie
  • Obieżyświat w poziomie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2020, 09:04:16 pm »
Na zjeździe z Karłowa warto zobaczyć Błędne Skałki ale przed podjazdem na Szczeliniec "szosą stu zakrętów", obowiązkowo zamek Ratno i Wambierzyce.;)))

Piękne tereny, szerokości życzę.:)

A! I nie łapcie Ducha Gór za rękę.;)))