Autor Wątek: Kawa czy herbata  (Przeczytany 103189 razy)

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Obieżyświat w poziomie
Kawa czy herbata
« dnia: Wrzesień 28, 2009, 04:31:35 pm »
 Dzisiaj rano, mile zaskoczyła mnie TVP1, pokazując na antenie "poziomki" wraz z ich właścicielami (kompanami ostatniego zlotu w Rogalinie koło Poznania).:)

Gratulacje dla uczestników programu, za coraz to szersze propagowanie  jazdy w poziomie.:)

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2009, 05:06:21 pm »
Kiedy, w jakim programie? Nie mówisz o tych filmach ze zlotu które były w internecie tylko o czymś nowym?
Jakub Sałata

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2009, 07:09:36 pm »
Hej,
tak byliśmy dzisiaj z Lucyna i Bartkiem z Wawy w programie Kawa czy herbata. Nie jestem neistety zadowolony z rezultatu bo dali nam tylko 5 minut. To stanowczo za mało by opowiedzieć o zaletach poziomek, ale pierwsze koty za płoty.
pozdrawiam,
Igor
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2009, 09:09:56 pm »
I pięć minut na antenie to sukces w promowaniu poziomek, brawo :). Jakaś szansa że da się obejrzeć materiał na youtubie?

istrii

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2009, 10:47:52 pm »
No i super :) Może za jakiś czas będzie jakiś większy materiał o poziomkach w TV.
A my czekamy na jakiś link z kawy czy herbaty :)

igorc

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2009, 08:12:29 am »
tutaj jest filmik z tego programu http://www.youtube.com/watch?v=faWaSxGuEak
Igor Czajkowski
moja pasja to wyprawy rowerowe

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2009, 12:19:15 pm »
Wypadło bardzo dobrze, pokazaliście różne typy poziomek, plus urywek z zlotu - lepiej tych 5 minut chyba nie dało się wykorzystać :).

Btw igorc wspomniałeś o starcie w maratonach na poziomce, rozwiń temat: jak się jechało, jakie miejsce itp :)

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2010, 09:24:45 pm »
Uwaga! Uwaga!

Pilnie poszukiwane zdjęcie uśmiechniętego, starszego Pana na trójkołowcu do druku w gazecie rowerowej. Płacą 30pln za zdjęcie. Zdjęcie nie może być już gdzieś drukowane. Dajcie znać, jeśli macie i się zgadzacie na publikację, za zgodą sfotografowanego. Podam adres gdzie wysłać.:)

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2010, 09:29:09 pm »
 A jakby tak bliższe określenie
a) co to znaczy starszy pan? 40 latek jest starszy od 30 latka, a 50 latek od 40 latka ;D
b) na trójkołowcu czyli trajce czy też na trójkołowcu "pionowym" czyli tak zwanym inwalidzkim?
Sławek

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2010, 09:32:48 pm »
Sory! Podaję szczegóły - ma to być emeryt lub emerytka na trajce(z uśmiechem na twarzy). Zdjęcie do rowertour-u.:)

nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2010, 09:38:34 pm »
Gość przysłał zdjęcie roweru. Wygląda jak dla osoby niepełnosprawnej tzn. normalny rower tylko z tyłu ma dwa kółka z koszykiem między nimi.:)

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2010, 09:51:13 pm »
 Gościa pod 50-tkę to jeszcze by szło namierzyć ale emeryta? Ja ze swoją 43wiosną życia, jak na pasjonata rowerów poziomych to już jestem wiekowy :(
 Na zlocie w Poznaniu było jeszcze ze 2-3 moich rówieśników, ale starszego to już nie widziałem.
 Maciej Kaczmarek z Kalisza ma też już trochę lat, ale emerytem to nie jest...
Sławek

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2010, 10:39:25 pm »
Hmm jak potrzebują na gwałt to może by kogoś młodszego ucharakteryzować?  ;D Wszak mikołaj był nie tak dawno może ktoś jeszcze ma brodę ;)

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2178
  • Zduńska Wola
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2010, 10:51:52 pm »
A może dwóch po trzydziestce na jednym trajku wystarczy? ::)

Tak na poważnie - gość bez pytania cyknął mi fotkę na Malcie, w Poznaniu, w czasie zlotu i w rowerturze wydrukował. Zdjątko nawet niezłe wyszło, ale chodzi o zachowanie p. redaktora. Teraz im nie pomogę.
Czasami robię za " misia w Zakopanem", ale ludzie przynajmniej pytają, czy mogą zdjęcie zrobić.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 11:27:58 pm wysłana przez hansglopke »
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: Kawa czy herbata
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2010, 03:35:09 pm »
 Rozumiem Cię hansglopke, jakieś zasady mus być,
Ja się tylko zapytałem, w końcu na forum są poziomkowcy z trajkami i może się komuś gdzieś, kiedyś, coś.;) Trajkiem nie śmigam a dookoła moich plenerów, to nawet dwukołowej poziomki jak na lekarstwo, kumpel nie jeździ a jedyne które się pokazują, to mój Nubian i  chopper syna. Więc gdyby któryś z was gdzieś, kiedyś, coś cyknął i miał ochotę na publikę, to proszę do rowertouru. Ponoć czas na to, to dwa tygodnie i 30 zeta do kieszeni za fotę.:)