Autor Wątek: zlot poziomy 2018  (Przeczytany 38539 razy)

oblivion

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 514
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 06, 2017, 06:47:21 am »
To już jest nudne, ten cynizm i rymowanki...
Do rzeczy to by było jakbyś Pan coś o zlocie napisał.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2017, 06:50:20 am wysłana przez oblivion »

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 06, 2017, 10:29:48 am »
Maciej odpowiedział miło, tak że chłopców aż zgasiło...
...Milczą wściekli chłopcy

Są dwie możliwości (moim zdaniem)
- milczą, bo sprzątają na biurku i w klawiaturze,
- milczą, bo do rozmowy potrzebny jest partner. Inaczej to monolog.

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 06, 2017, 05:40:10 pm »
Maciej odpowiedział miło, tak że chłopców aż zgasiło...
...Milczą wściekli chłopcy

Są dwie możliwości (moim zdaniem)
- milczą, bo sprzątają na biurku i w klawiaturze,
- milczą, bo do rozmowy potrzebny jest partner. Inaczej to monolog.
- bo robią sobie pedikir ;P
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Maciej K

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2017, 09:10:48 am »
AGA...Dzięki za uznanie, ale zauważ że pierwsze trzy zwrotki z największą atencją i szacunkiem twardzieli,
zimą na rowerach jeżdżących opisują.
Sam przez 45 lat takim byłem(38 na poziomo), ale w tym roku los swój odmienić postanowiłem,
jazdę w pudle na mydło sobie fundując.
 Ja - co muszę dodać - gęby ani uszu NIGDY!!! sobie niczym nie owijałem. Widocznie czosnek i wrodzone Żydostwo taki ogień mi dawały, że dodatkowego ocieplenia nigdy nie potrzebowałem.
Jak naszych rodaków znasz, to więcej niż 3 zwrotki rzadko kto pamięta.
Tak więc piosnkę tę - jako hymn zimowych, poziomych twardzieli - wykorzystać JUŻ można.

Oblivion...Spala to rzeczywiście super miejsce,  ale zanim na mnie pomstować zaczniesz, to z NAJWYŻSZĄ dokładnością
i z NAJWIĘKSZYM zaangażowaniem przeczytaj to, co nasz wielebny mgr LowRider na mój temat w wątku ?Jeżdżę VM? wypisywał, dyskusję udając.
Przeczytaj też, co toudi333 mu odpisał, niezwykle kulturalnie i delikatnie wielebnego magistra o jego niestosownym zachowaniu upominając.
Zobacz i przeczytaj co ten Polak (wielebny mgr) Lepszego Sortu w TYM wątku mu odpisał.
Zastanów się czy z kimś o TAKIEJ mentalności jak Wielebny chciałbyś przy jednym stole usiąść i piwo wypić?
Mnie taki rodzaj mentalności przeraża i najwyższą odrazę budzi.
Czytając wielebnego LowRidera odnoszę wrażenie jakbym wypowiedzi przedstawicieli przewodniej i obecnie panującej nam (Najukochańszej) Partii słuchał.
Ja np. PODWAŻAJĄC zdolności kolarskie niezwykle chwalącego się nimi chrisa, także JECHAŁEM  PO  NIM!!!
Ba! Było to nawet chamstwem nazwane.
No nic, tylko mordy w kubeł, bulgotać i milczeć.
Albo WYBRAŃCÓW   W I E L B I Ć.

Hans...Nawet jeśli zlot pod przywództwem Wielebnego LowRidera odbędzie się, to i tak podział na "dwa zloty"  czyli dwie grupy już nastąpił.
Na tę, która ludzi ponurych, popierających wyzwiska, epitety i łamanie regulaminu już zjednoczyła, co ambitnie pokazują
i na tę, w której ludzie takich zachowań nie pochwalają z tchórzostwa lub wygody milcząc,
albo pisząc jak toudi333 i się narażając.

3x3 po staremu wydziwia. Jak nie vm lub strzały z boku, to teraz partnera szuka.

Może nie jestem na bieżąco, ale z tego co wiem, to polski ruch poziomy (czy też Polish HPVA) nie posiada jeszcze swojego....................kapelana!? (a ONI są już prawie wszędzie. Za jedyne 600 lub więcej mln.)
Fanatyzm wielebnego LowRidera poznawszy nie zdziwię się, jak na Zlot 2018 jakiegoś przywlecze.
A Wy serca swe  otwórzcie i na stosowną ofiarę przygotujcie. Amen
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2017, 09:13:59 am wysłana przez Maciej K »

oblivion

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 514
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 07, 2017, 10:20:15 am »
Maciej K,
wątek jeżdżę VM czytałem na bieżąco, bo liczyłem na ciekawe spostrzeżenia - velomobile różnej maści mi się podobają (sam jeżdżę na trajeczce), prym wiedzie jak na razie Raht Racer, chociaż nie wiem czy to jeszcze jest rower? Niestety z wątku, który zapowiadał się ciekawie zrobiła się telenowela. Pomstować nie zacznę, bo nie mam za co - jeżeli masz coś do chłopa to napisz mu prywatną wiadomość, a nie w każdym wątku w jakim się udzielasz. I tyle.
Mnie tam nikt nie przeraża, każdy człowiek zasługuje na szacunek, z każdym się mogę dobrego piwa napić, innej maści benzyn nie pijam ;)
Tyle poza tematem zlotu. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2017, 10:22:14 am wysłana przez oblivion »

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 07, 2017, 04:10:58 pm »
Maciej K skutecznie mnie zniechęcił. Mam gdzieś organizowanie zlotu. Odechciało mi się. Powodzenia życzę!

Mociumpel

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 508
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 07, 2017, 04:33:07 pm »
Co tu komentować - szkoda "rajdena" bo tak dobrze się zapowiadało ...

AGA

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 781
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 07, 2017, 06:41:41 pm »
Maciej K skutecznie mnie zniechęcił. Mam gdzieś organizowanie zlotu. Odechciało mi się. Powodzenia życzę!
chyba nie napisałeś tego serio  :o

 jedna
 jaskółka wiosny nie czyni 
jeden
Maciej nie powinien skłócić tego forum
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 07, 2017, 06:46:12 pm »
nie wiem, ale jeśli tak to dalej będzie wyglądało, że Maciej K będzie tak namolny, to powiem szczerze, wolę energię włożyć w coś innego...

AGA

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 781
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 07, 2017, 07:11:34 pm »
Pan  Maciek nie jest w sumie złym facetem
lubi trochę podrażnić
czasem jak czytam jego posty to mnie trzepie
ale tez nie raz się uśmiałem z jego spostrzeżeń 
na pewno nie jest to tuzinkowy gość
 nie widzę powodu  żeby  rozwalić fajnie zapowiadający się zlot  :D
myślę ze masz na tyle silną osobowość ze jakieś tam potyczki słowne nie wpłyną na twoje decyzje
masz pomysł miejsce i chęci, dyktujesz warunki na zlot i tak przyjadą wszyscy którzy chcą przyjechać
to forum ma już to do siebie ze czasem coś tu iskrzy i zgrzyta, ale poziomy trzymają się dalej razem
na zlotach jest już miła sielankowa atmosfera
a wieczorem przy ognisku wszystkim jednakowo smakuje kiełbaska i pianka    ;D  i snują się aż do rana polaków poziome rozmowy
przemyśl to  ;)
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 07, 2017, 07:12:40 pm »
Mam gdzieś organizowanie zlotu. Odechciało mi się.

A ja się nie dziwię.
Wyprawienie urodzin czy np. rocznicy ślubu to roboty od groma. Zlot to takie imieniny tyle że w skali makro. Ten nie pije, tamten nie je, ten śpi tylko w jedwabiach, tamta nie tańczy... A jakby było mało - nie ty zapraszasz gości. I trafi się taki jeden starozakonny, wejdzie w waciaku i gumofilcach na miejsce dla orkiestry i zacznie się wypróżniać. Potem skłóci towarzystwo, powie że impreza do doopy, nie podetrze się i zniknie. A smród zostanie...
Byłem pośrednio współorganizatorem kilku zlotów. Różnie, 200 - 600 osób. Setki godzin pracy bez mała za gratis. Jedyna satysfakcja, że byli fajni ludzie i kupa wspomnień. Parę miesięcy pisania i emocji przed, potem prawie rok rozpamiętywania i planów na rok przyszły.
A tu??? Kilka postów, fajna perspektywa... i już nasrane, już nerwy.

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 07, 2017, 07:32:16 pm »
jest różnica pomiędzy ciętym dowcipem a krnąbrnym i uszczypliwym dotykaniem kwestii uczuć i przekonań...

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 07, 2017, 08:39:22 pm »
Panowie nie wiem jak wy uważacie ale moje zdanie jest powszechnie znane: "z idiota się nie dyskutuje bo wynik jest z góry wiadomy"  a trolla się nie karmi bo urośnie większy i bardziej śmierdzący" ignorować konsekwentnie robić swoje i poczwara zdechnie z głodu. A... i żeby nie było że kogoś atakuje to jest tylko ironia :P
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 07, 2017, 10:32:40 pm »
Tak sobie - rzecz jasna - wszyscy od jakiegoś czasu ironizujemy. Żadnych osobistych wycieczek. Cały czas na poziomie.

LowRider

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Motorem postępu jest lenistwo.
Odp: zlot poziomy 2018
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 07, 2017, 10:35:30 pm »
wielu mnie namawia, żebym nie rezygnował ze zlotu, pomyślę...