Autor Wątek: Szeryf XTR  (Przeczytany 321 razy)

Inc0

• sympatyk na poziomie
  • **
Szeryf XTR
« dnia: Sierpień 16, 2017, 07:19:23 pm »
Dzisiaj wracając z pracy do domu ( jeszcze pionkiem) spotkałem po drodze rowerzystę full profesjonalny strój  rower -marzenie nie jednego zawodowca carbonowa rama z osprzętem xtr  jechałem sobie za tym panem jakis1 -1,5km przez miasto ścieżka/droga rowerowa ,odjeżdżał mi spod świateł a ja spokojnie kręcąc korbką dojeżdżałem go na następnych i tak kilka razy , na ostatnich światłach podczas oczekiwania na zmianę sygnalizacji obok nas na ścieżce przed przejazdem dla rowerów staneła starsza kobieta z wnuczką( prawdopodobnie)również czekająca na zielone i  w tym momencie włączył sie "szeryf mode" koledze rowerzyście na xtr - zwrócił dość szorstkim tonem kobiecie uwagę że to jest droga rowerowa tylko dla rowerów kobieta w szumie i zgiełku ruchliwego skrzyżowania za pierwszym razem chyba nie dosłyszała wiec szeryf  powtórzył swoja kwestie jeszcze dwa razy po czym wyraznie zdenerwowany wystartował jak z procy przez przejazd dla rowerzystów na czerwonym świetle.. kolega miał racje zwracając uwagę komuś że narusza przepisy albo raczej zamierza naruszyć przepisy tylko jakoś sam nie zauważył że ani razu nie ustąpił pierwszeństwa pieszym na zeberce przez drogę rowerowa i wjechał pod czerwonym światłem na przejazd dla rowerów. szkoda że wydajac 20tys na sprzet nie wydał 20pln na kodeks ruchu drogowego albo nie poswiecił 20 min na zapoznanie sie w sieci :/
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.